Projekt Adam

• USA The Adam Project (viac)

Stíhací pilot Adam Reed, který cestuje v čase, musí nouzově přistát v roce 2022. Tam pak spojí síly se svým dvanáctiletým já, aby společně zachránili budoucnost lidstva. (Netflix)

ViktorS

Úprimne, ani neviem čo som o tohto filmu čakal. No tak či tak, nedočkal som sa, z môjho pohľadu, ničoho svetoborného. Nehovorím však, že to bola strata času. Nápad bol dobrý, to zameranie sa na vzťah otca a syna bolo pekné, ale skrátka ma to nejako nenadchlo. Chýbalo mi v tom príbehu niečo viac. Či už dovysvetľovať čo sa presne stalo v minulosti alebo ako to cestovanie časom fungovalo.  Ale myslím si, že film sa o to ani nejako nesnažil a jeho zámer bolo proste priniesť takýto oddychový zážitok. Takže ako taká jednohubka to bolo v pohode. ()

Kingjiri

Pobaví pár popkulturních odkazů, hlášek, obstojnej vizuál a dostatek koukatelný akce. Příběh je směsicí několikrát viděnejch klišé, ale jako celek docela funguje a závěr je aspoň trochu funkční i v emoční rovině. Moc jsem neočekával, takže mě ani tolik netrápí, že jsem nakonec zase tak moc nedostal. Prostě takovej lehce nadprůměrnej rodinnej biják, kterej neurazí, ale ani nenadchne žádnej typ diváka. Na volný odpoledne nakonec docela vhodná volba, tři slabší hvězdy. ()

bararich8

V pohodě kousek. Který nijak nevybočuje z nedávné produkce Ryana Reynoldse. Příjemně se na to kouká, je to vtipné, ale pro mě místy až moc rodinné. ()

Cruchot

Máme tu další cestování časem a boj o záchranu budoucnosti. Tedy námět nadmíru originální (a tím samozřejmě myslím "originální"), i když i zde se najdou určité neotřelé prvky, které tu nebudu spojlerovat. Není to dílo, které by bylo zlomovým milníkem americké kinematografie, ale takříkajíc instantní produkt pro masového diváka (i vegetariány). Přesto dávám ****, protože Reynolds. Ten chlap by utáhl i sebevětší kravinu (což není tento případ) a pro jeho fanoušky je tenhle snímek samozřejmě "must see". Rozhodně mi tu nevadil ani Mark Ruffalo a Zoe "pořád k nakousnutí" Saldana. Nejsou to silné ****, ale je to prostě taková pohoda, u níž můžete vypnout a odreagovat. Děj se vám možná vykouří z hlavy rychleji než nadrcené vzorečky po písemce z chemie, ale co...Tak si to můžete pustit přece znova. ()

phoenixer

Kluk pozna sve starsi ja, ktere se vratilo v case a musi spolecne zastavit sveho otce. Ten je totiz vedec a vynalezl stroj casu. Trada, usetril jsem vam dve hodiny vaseho zivota. Davam tomu par dnu a uz si nebudu pamatovat o cem to bylo. Reynolds to tady docela zachranuje vtipem, ale jinak je to hrozne nudny a nezajimavy. ()

Likan7

První polovina je skvělá, sympatická a vtipná. Dvojice Levy-Reynolds sice dělají totéž co ve Free Guy, ale já to Ryanovi prostě baštim. Má v sobě něco, co mě baví. Dokáže být cool, udělat si ze sebe srandu a přitom nezavřít klapačku. Proto je velká škoda, že po druhým skoku do minulosti se to celý zpomalí a rozpadne na částečky. Humor je pryč, Ruffalo zbytečnej a posledních 20 minut je nebezpečně blízko digibordelu, který mi tady prostě nesedí. Za tu první polovinu ale velká pochvala. Barevná, vtipná a fajn jednohubka. ()

ER

Ale jo, nakonec mně to rodinné vyznění bavilo. Bohužel znatelná recyklace témat a scén sráží úroveň dolů. Akční scény OK, ale kdyby tam bylo méně scifi, tak to mohlo být zajímavější. Neurazí, nenadchne. ()

samkko

4/10 aneb velkorozpočtová vykrádačka všech známých i neznámých filmů. Od filmu jsem skoro nic nečekal, takže v závěru nejsem ani tak zklamný. Nebýt Rayana Reynoldse a Marka Ruffala, šel bych s hodnocením ještě níž, protože to právě Reynoldsův herecký um drží tento snímek nad hranicí se směšným odpadem. Film je jinak nudný, nezajímavý, předvídatelný, dětinský a není vtipný. Všechny vedlejší postavy jsou napsány bez jakékoliv sympatie, chovají se hloubě (místy i trapně). Ale abych nebyl tak kritický, na konci je dost dobrá emocionální scéna, která je neuvěřitelně dobře spravována co se týče kamery. ()

Nix

A další Reynolds. Tentokrát to ale není žádná katastrofa, naopak. Je to celkem příjemný a trochu lepší průměrný film, který má skvělé akční scény. Obsahuje spoustu klišé a odkazů, což už bývá trochu zvykem u takových počinů, ale dá se na to kouknout. Příběh je ale hrozný průser, to raději komentovat nebudu, ale když u toho člověk vypne mozek, dá se na to dívat s přehledem. ()

rublik05

Mnohem více než akčňák mi Projekt Adam připomínal spíše zbytečně přeslazené rodinné sci-fi, i přes zajímavý námět absolutně nemá čím překvapit, přestože má několik obstojných pasáží, jako celek působí strašně tuctově a obyčejně. Ryan Reynolds zde opět hraje Ryana Reynoldse, z ostatních herců mě nejvíc bavili asi Mark Ruffalo a mladý Walker Scobell. S humorem to tvůrci moc nepřeháněli, akce je neoriginální, avšak koukatelná, na efektech se rozhodně nešetřilo, tempo je po celou dobu značně kolísavé. Free Guy byl parádní vtipná popcornovka, tohle je jen zbytečná rutina, které si své fanoušky nepochybně najde, já se mezi ně však řadit nebudu. 5/10. ()

Nykrous

+- splnilo moje očekávání, nic velkolepého, ale nic na co bych si nějak stěžoval. Příběh byl trochu jednodušší než jsem očekával a některé vtipy mi taky úplně nesedly, ale zbytek byl prostě fajn a tak akorát na zabavení bez nějaké větší hloubky. Chemie mezi Reynoldsem a Scobellem byla super, s Markem Ruffalem to bylo o trochu slabší z důvodu, že jsme ho dostali až v pozdější fázi filmu, ale taky to bylo fajn. Největším problémem filmu, byla asi hlavní Antagonistka. Neměla tolik prostoru a podstatě žádný vývoj a její smrt byla taky trochu meh :D. Konec to za mě zase trochu vytáhl. Emoce byly silné a dojalo mě to (slza ukápla). 70% ()

netWoor

Když cestoval v čase Terminátor, bylo to akční a mělo to svoji logiku. Tady akce je možná až příliš (zkopčená z hvězdných válek) a logiku to nemá žádnou. Celou dobu laser show a na konci kulka? A ten konec už vůbec, to se fakt nepovedlo... ()

bearmeedek

Můj pokus o tento film byl s vědomím, že asi půjde o pěknou kravinu. A proto mě překvapil výsledek. Byla to pohoda. Řekl bych rodinný film se spoustou známých herců a hlavně stravitelné podání. To americké podání nijak moc netlačilo na pilu. Navzdory galaktickým akcím a cestování v čase to vyznělo jako oddechovka. A má to humor. Normální, konverzační, ne rádoby zábavné hysterie. Nejlepší z toho byly komunikace mezi dospělým a dětským Adamem. ()

E lan

Příjemná sci-fi odpočinkovka postavená na dost ujeté časové smyčce, příjemných hereckých výkonech Reynolds i Ruffala a báglu emocí, které překvapivě fungují. Překvapivě pozitivní výsledek… ()

Nemmonn

Já nevim proč ale mě to prostě neskutečně bavilo. Herci jsou skvělý, akce je skvělá, hudba je skvělá, vztahy jsou taky skvělé, vypadá to skvěle a má to skvělou energii. Je to prostě skvělé. A ikdyž mi přišlo, že mladší Adam a starší Adam nevypadají a ani neznějí, že by byli stejná osoba občas, maximálně je to asi nejhorší věc na filmu. Nejlepší na tom filmu je ale ten nápad a následně ty skvěle emočně vypjatý scény. Za mě až moc underrated film. 9/10 ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (viac)

Seriálový Percy Jackson našel představitele

Seriálový Percy Jackson našel představitele

12.04.2022

Streamovací služba Disney+ našla svého Percyho Jacksona. V chystané seriálové adaptace populární knižní young adult série tak hlavní roli ztvární herec Walker Scobell, jenž má za sebou čerstvě… (viac)