V zrkadle sa odrážajú neexistujúce veci: kniha o Kainitoch, stúpencoch Satana, ktorí hľadajú 30 Judášových mincí. Zrkadlo skrýva stopu, a tak sa Vergara bude musieť postaviť vlastnému odrazu... a svojim najhorším nočným morám. (HBO Max)

darkrobyk

Nekompromisní začátek jako u první části, snad jen škoda pixelové krve, i když jí je požehnaně. Jidášovo evangelium. A pak zrcadlo. Zrcadla jsou zkrátka prevíti, ale lze skrze ně cestovat, což je fajn. Jen člověk neví, co ho na druhé straně potká, jak by jistě mohla vyprávět i Alenka. Temný příběh, temná hudba, ponurý vizuál. Snad jen s tím Longinovým kopím je trochu problém, což se dá ale vysvětlit tak, že legend s ním spojených je více. Mně se tedy líbí ta, co zde zmíněna není, že se římský voják nad Kristem ustrnul a probodl mu plíce. Na kříží se totiž umíralo udušením a Kristus v umění nemá většinou probodnutý bok, nýbrž právě plíci. Za mne spkojenost. ()

stitch7

/// A já dám tentokrát čtyři, ačkoliv je to kvalitativně na podobné výši, ale mě to docela chytlo. Líbí se mi, že je to vždy o něčem trochu jiném. Tento díl byl několikrát i příjemně vtipný. ()

Astaroth12

Pri tejto časti som ani nedýchal. Od začiatku to malo silný náboj a vydržalo to až do samotného konca. Filmy ,kde figurujú zrkadla, ktoré sú zároveň chodbami do iných svetov mám rád i mám pred nimi rešpekt. A tento diel to všetko zvládol na jednotku. Je to temné, vynikajúco spracované a bravúrne ponuré. Za mna zatial najlepší diel, uvidíme ako bude pokračovať. ()

MatejNosal

Zlátanina, nabudúce tam budú už aj mimozemšťania. Zmanipuluje celé mesto ale ich dvoch aby mu vydali mincu to už nevie...celé smiešne ale baví ma to hlavne kvôli tomu že akú pi*ovinu tam ešte vymyslia. (50%) ()

warrenur

Tak nam zopakovali 5minutovy atraktivny otvarak z prvej epizody, tentokrat v zidovskom zlatnictve. A teda, zatial co sa hlavna linia k minci deje v dedine "jednoduchsich", zrejme ma divak predpokladat, ze sa obcas nieco deje i paralelne s tym. Vidiet pana starostu, ako sa spolu s Elenkou "zamysla" nad notebookom bol absolutny herecky "vykon". To iste, ked sa "snazil" pochopit, o com toci knaz v masiarstve, ci obzeral zrkadlovy ram. Zrkadlo a nasledny swap bol naopak napadity a hodnotim kladne..paradne mysticno, hoci triky chabe. Pekelne chory boli celkom fajn a zvuk tomu na chvilku dodal trochu....niecoho ineho ako smiesnosti . ;) Chabe dvojhviezdie - bieda. ()