30 strieborných

• Česko 30 stříbrných (viac)

Vitajte v temnom, mystickom a zlom svete, kde nič nie je také, ako sa zdá, a nikomu sa nedá veriť. Exorcista, boxer a bývalý trestanec otec Vergara (Eduard Fernández) je cirkvou vyhnaný do odľahlého španielskeho mestečka, kde má slúžiť ako kňaz. Hoci túži zabudnúť a byť zabudnutý, jeho nepriatelia si ho čoskoro nájdu. Začnú sa diať čudné veci a ambiciózny starosta mestečka Paco (Miguel Ángel Silvestre) sa spolu s miestnou veterinárkou Elenou (Megan Montaner) pokúšajú odhaliť tajomstvá z Vergarovej minulosti. Všetci traja nakoniec spoja svoje sily a ocitnú sa v centre celosvetového sprisahania s cieľom získať späť tridsať strieborných, ktoré boli vyplatené Judášovi Iškariotskému za zradu Ježiša Nazaretského. Mince sú prekliate a majú nadprirodzenú moc... (HBO Max)

Recenzie používateľa stitch7 k tomuto seriálu (4)

Pavučiny (2020) (S01E01)

/// Slušná Paco-Paco-Pacoárna. Hlavně ta digitální krev mě bavila. Děsně uspěchané, kamera bídná (ty random záběry na starostu, když se děje něco napínavého? jakože protože je hezkej? ok), některé postavy extra nesympatické. Ale celkem mě to bavilo, tak ještě vydržím. ()

Zrcadlo (2020) (S01E03)

/// A já dám tentokrát čtyři, ačkoliv je to kvalitativně na podobné výši, ale mě to docela chytlo. Líbí se mi, že je to vždy o něčem trochu jiném. Tento díl byl několikrát i příjemně vtipný. ()

Dvojník (2020) (S01E05)

/// Velmi napínavý díl. Tedy až do momentu, kdy se zjevila ta gumová příšera, která vypadala naprosto otřesně. Nevím, proč se do takového monstra pouštěli, když na něj evidentně není rozpočet a vypadá směšně. Přitom třeba scéna na benzínce byla tak působivá. A stačilo málo. ()

Obětování (2021) (S01E08)

/// Atmosféra šla do kytek hned po druhé minutě. To si fakt všichni, kdo na tom dělali, řekli, že se tam ta počítačová mega příšera hodila? Jak pěst na oko. Nápad s holubicí byl fajn, provedení ale přiblbé a velmi uspěchané. Taktéž se mi líbila koupel v krvi. Nicméně *SPOILER* scénka, kde si na sebe záporák nasadí všech třicet mincí a následně spadne, což zapříčiní, že se ta jejich ultra mocná kombinace rozlétne jako nic, vypadá fakt to hloupě. Vím, že to byl pád z velké výšky, ale když celých osm epizod budujete to, že třicet mincí dohromady zapříčiní konec světa a pak stačí takhle málo, aby ztratily svou moc... * KONEC SPOLERU* Jako finále celého seriálu by epizoda navíc byla opravdu neuspokojivá, ale snad se dočkáme druhé série, rozjeto máme dobře.. ()