Vracia sa Elenin manžel, ktorý pred dvoma rokmi zmizol. Niektorí dedinčania boli presvedčení o tom, že je mŕtvy. V Ríme sa Santoro snaží zlákať Vergaru: buď sa k nemu pridá, alebo bude musieť čeliť niečomu strašnému. (HBO Max)

stitch7

/// Velmi napínavý díl. Tedy až do momentu, kdy se zjevila ta gumová příšera, která vypadala naprosto otřesně. Nevím, proč se do takového monstra pouštěli, když na něj evidentně není rozpočet a vypadá směšně. Přitom třeba scéna na benzínce byla tak působivá. A stačilo málo. ()

Astaroth12

Tu sme troska zvoľnili a okrem dobre zvládnutej veci, sa tu nebolo moc na čo pozerať. Vidieť, že zlo po tej minci tuží tak veľmi, že urobí všetko, len aby ju získalo. A k tomu potrebuje i otca Vergara, ale zatial sa celkom nevie prečo. Ale už to začína dosť hustnúť, tak odpovede určite za chvíľu prídu a na to čakám. Tak troska slabšie a aj tak stále na urovni. ()

fixaman

První tři díly nasadily zběsilé tempo a hutnou atmosféru, ale po nich to začalo jít rychle do kopru. Už druhý díl se k uzoufání vleče. Snad to další části napraví. ()

darkrobyk

Zlo nabírá na síle a sním i seriál. Ježíšovo evangelium, vatikánská knihovna, co musí i ve skutečnosti ukrývat skvosty, Longinovo kopí v akci a hon za poslední mincí, která tak trochu připomíná Sauronův prsten, také nehodlá být dlouho ztracená. Velmi mě potěšil další pavouk a čert vem, jak moc dokonale udělaný byl, nebo nebyl. Konec konců těmi trhavými pohyby připomněl Věc, a to se počítá. Napínavé na obou frontách. ()