Na cintoríne tínedžeri vyvolávajú duchov a jeden z nich zmizne. Priviesť ho späť do sveta živých nebude ľahké, ale bude ešte ťažšie kontrolovať to, čo si so sebou z posmrtného života prinesie. Kto sú a čo chcú? Judášove mince. (HBO Max)

Zlajdaa

Pro mě velký skok vpřed, co se týče kvality - a jo, má na tom podíl původní znění. Český dabing v první epizodě mi prostě k hercům nepasoval, v původním znění seriál celý působí mnohem seriózněji, měl lepší atmosféru a víc mě vtáhnul do děje, takže jsem měla i chvílemi strach. Jediné, co se mi v této epizodě nelíbilo, byla ta nadpřirozená "vichřice", nebo tornádo, nebo co to vlastně bylo... ale to byla jen krátká scéna. ()

Astaroth12

Tak zas je v hlavnej roli Ouija tabuľka a zas je príbeh o čosi iný, na aký som zvyknutý. A som spokojný. Nádherne atmosférická scéna na cintoríne a tá atmosféra sa nesie celou častou. Je tu i niekoľko drsnejších scén, ktoré to tu ešte viac zdramatizovali. Mal som tušenie, že táto časť mi sadla a tak sa i stalo. Silne 4*. ()

darkrobyk

Populární tabulka na komunikaci s duchy si tentokrát s děcky zalaškuje a jednu z účastnic to stojí rozum. Tedy rozum, jen ty hlasy, co jí našeptávají... Megan Montanerová je sice sympatická, ovšem občas se její postava chová naprosto nemožně. Jen doufám, že to její tvrdošíjné lpění na minci přinese nějaké plody, co nebudou trpké. První díl byl větší mazec, tady je spíše psychologie, dobré aury a špatné aury a jakýsi vatikánský klan v pozadí, co tahá za nitky všeho podivného dění. Méně drsné, i když scéna s nožem je fajn, byť na střeva ven zatím nedošlo. Tož jsem zvědav, kam se vše dál posune... ()

Flopik

Ohromná scenáristická perla.. Skupinka na cintoríne, má ouija dosku a rozpráva sa s duchom. V tom jedna baba vypustí : Opýtaj sa ho či je mŕtvy. Nato duch odpovie Áno a všetci sú v šoku. A nie, nemá to byť myslené ako vtip ale podá sa to s úplnou vážnosťou. No mňa vystrelo, čo čakali, že vyvolajú "živého" ducha. Časť ale inak celkom dobrá, ale toto bolo na mňa moc. ()

Pilda17

Mírný úpadek kvality, ale nic zásadního. Atmosféra je stále fantastická a nedá se jí nic vytýkat. První díl měl tempo, druhý díl také, ale trošku se změnil směr. Druhý díl je kvalitní duchařina, která má napětí a najde se i pár hodně brutálních scén. Kvalitu si drží na nejvyšší úrovni a je co sledovat, jako horor funguje seriál opravdu skvěle. ()