Hunted

Eve (Lucie Debay) měla ten horší den. Výstavba budovy, kterou spravuje, bude opožděna a její partner ji začal rozčilovat přehnanou potřebou kontroly. Žena si chtěla na chvíli oddychnout.. Napít se, poslechnout si hudbu a zapomenout na otravný svět. Jakoby naschvál se na ni v baru přilepí, agresivní „účetní“ s uvolněnou kravatou a příliš mnoha vypitými drinky. Nakonec se však objevil záhadný, bystrý a uvolněný chlap s okouzlujícím úsměvem. O několik minut později mezi nimi něco zajiskřilo. Eve se však brzy dozví, že její rytíř v lesklé zbroji je ve skutečnosti zvrhlý psychopat, který má vážné problémy s emoční kontrolou. Když náhodou skončí v lese, začne lov. Ten se však bude lišit od všech jiných honů. (LIVINGDEAD)

Martin741

Ked sa povie lesny survival horor, hned ma napadne Wrong turn 2003 so sympatickym Desmondom Harringtonom a nadhernou sexicou Elizou Dushku. Ten bol z USA, tuna ide o lesny survival z Francie. evidentne sa film a reziser inspiroval v USA. Kazdoapdne velmi dobre zahrane /coz je u hororov vzacnost, horory maju dlhodobo spatne herecke vykony/, tempo brutalne , nuda nehrozila, dialogy na urovni. Skoda dost neznamych hercov, kazdopadne musim ist vysoko  : 77 % ()

bourec

V poslední době co film, to perla. Samozřejmě ironie. Filmek je složen ze tří pomyslnejch částí. Ta nejzábavnější je ta naháněčka v lese s pár krvavejma scénkama. Druhá část je naprosto šílená varianta plná halucinací, příšerně ujetejch scén a buhvíčeho. A třetí ukazuje krásy lesa, květeny, živočichů všeho druhu, takže sem měl pocit, že sleduju přírodopisnej film. Kde se berou tyhle paka, co točej tyhle hovna. Ještě chvíli korony, a nechci ani domyslet, co se na mojí televizi ještě objeví. Sračka. 20%. ()

dubinak

Naháněčky v lese není zrovna to, na co bych se potřebovala dívat stopáž celovečerního filmu. Tenhle kousek ale hraje se svým nápadem docela zručně a ten důvod, že zdejší lovec je tady naprosto šílený psychopat, přispívá k autentičnosti celého scénáře. Docela jsem se i podivovala nad explicitní surovostí vražd. Občas se vám nad Hunted může stát, že budete dělat posměšné úšklebky, protože je občas některými scénámi prostě divný. Například boj na konci mezi obětí a lovcem už mi připadal tak nějak přehnaně vtipný, což asi nebyl úplně účel. Každopádně dává to smysl, nejsou tam scénaristické kiksy, kde byste si nad chováním hlavní postavy klepali na čelo. Je to spíš na tři a půl hvězdy, ale tentokrát přilepším. ()

dr.fish

Vypadá to slibně, ale nakonec to vyšumí. Přiliš mnoho nelogického jednání a dějů na jeden film. Závěr to lehce napravil, ale jinak spíš nic moc. 50% ()

alchac

Když nějaký permanentní podParonaut pravidelně leští nad Antikristem, může jej v důsledku toho želperun časem napadnout třeba podělit se i s ostatními o trochu toho haluškoidního honění v lese plném vzteklých zvířátek, u něhož se ovšem halucinogeny ani aromatickými uhlovodíky neintoxikovaný já už od cca třetiny stopáže tak příšerně nudil, že ani nijak zvlášť nepřál smrt ústřední pravé blondýně neschopné si např. sundat z krku neutažený provaz či jen kvocientně o něco málo ji převyšujícímu rádobymasaříkovi děsivému asi jako lahvička sirupu proti kašli (navíc totálně nevkusnému astigmatikovi s nekonečnou penetrační tolerancí, neb potkat v noci v lese hlavní hrdinku notorický erotoman po třech letech na moři, zakousne se do nejbližšího stromu a dělá větev) a krátil si čas do toužebně vyhlížených závěrečných titulků toliko tipováním, zda po vilémtellovském čištění zvukovodů, wallacovském válečném malování paintballem a kukuřičném poli zvládne Frantík naservírovat ještě nějakou více toluenovou pitomůstku. Brojler – zvládl… ()

HorrFi

Francie/Belgie opět ve formě.. kdybych měl vybrat fakt jenom jeden film z roku 2020, kterej by mě utvrdil v tom, že má cenu bejt hororovej fanoušek/fanoušek survivalů, byl by to právě Hunted, protože to co obsahoval film Hunted by nikdy nemělo zklamat ani náročnějšího fanouška navíc tady to nebylo jen o lidech, což je plusovej bod :) ()

oveckaoa

Ženská má špatný den tak si jde do hospody vypit mojita . Tam narazí na chlápka co ji chce sbalit což ona nechce jelikož je zadaná naneštěstí ji zachrání druhý chlápek co je tam s retardovaným bratrem tak ho tam chce sbalit akorát, že zjistí, že oni jsou psychouši co vraždí ženské. 60 minut je to klasické revenge kdy ti dva chlápci (později jeden) honí v lese tu ženskou za to 2 hvězdičky nicméně závěrečných 20 minut je takový úlet (čti pičovina) , že si to jednu hvězdu zaslouží posuďte sami ona si udělá palici s těmi ostny a nahání ho objeví se mlha naráz se tam z ničeho nic objeví hráči paintballu ona na ně běhá s palicí oni normálka v pohodě on se po nich ohání nožem oni normálka tak vběhne do jakéhosi města tam narazí na policajta co hlídá barák on jí stříkne pepřák do očí a ona uteče mezitím ten chlápek zlomí tomu policajtovi nos . On uteče do baráku co prodává realiťák a ona po něm jde pak jde on po ní a mezitím ten policajt pošle po něm svého psa dál už se rozepisovat nebudu jelikož je to tak debilní, že se to prostě musí vidět. 60 procent ()

bizz_mjc

Stupidita plná nelogickýho chování postav s šíleným scénářem, kdy přemýšlím, zda nad ním někdo přemýšlel, nebo prostě jak ten hlavní debil nahodile natáčel ňáký scény, aby je pospojoval do nějaký stopáže, kdy... SPOLIER... po lese, kde žijou snad i krajty, mě honí dva chlapi a nemám ani klacek ani šutr, nebo se najednou zjevím uvnitř paintball bitvy, spím si v lese a nezapnu si ani bundu, kluk někoho střelí lukem a pak si jde zas po svým, spadnu na podzim oblečená do vody a není mi ani zima, sotva připadám dech a řvu bolestí a pak běžím půl dne atd. ()

Skeksis

Priveľmi jednoduchý dej, aj natočenie. Typický párik dvoch mužov - jeden submisívny, a druhý dominantný sociopat. Nejaká blodýna odchytená z baru a nejaký vlk (s tým vlkom som to nepochopila). Keď blondýnu už prestalo baviť byť lovenou, začala sama loviť. No keď ho začala naháňať s tou palicou po lese, tak som sa musela smiať... ()

Silwer

Hudba dobra a cca do pulky ma film slusne tempo a bavi..ale pak se tam objevi paintball a finalni nahanecka je parodie na thriller.. ()

borec999

Žena ide do baru, zoznámi sa s okúzľujúcim chlapíkom, nasadne k nemu do auta, zistí že je psychopat, vystúpi a tým sa začína boj o prežitie a ako hovoria bratia česi: hra na honěnou. Jednoduchý dej, hŕstka dobre vybratých a hrajúcich hercov, trocha krvi a akcie a ako už býva v podobných hororoch zvykom- nelogické správanie hlavej hrdinky ktorá opakovane svojho prenasledovateľa nedorazí keď je na kolenách. Úplne klasický, ale nutno povedať že celkom kvalitne zrežírovaný hororík. Chvíľu som dokonca rozmýšľal o 4*, keďže v rámci daného hororového subžánru ide určite o nadpriemer, no spomínané nelogické správanie bije do očí až príliš a zatieni aj niektoré vydarené napínavé pasáže a veľmi pôsobivého psychopata Arieha Worthaltera. Lepšie 3* a 60%. ()

aLPaC

Horor odehrávající se povětšinou v lese, s málo postavami, to já můžu. Tento je navíc ozvláštněn řadou bizarních, až kuriózních charakterů a scén, které dopředu rozhodně nečekáte. A i ta nakonec otočená hra a důležitá role zvířat má co nabídnout. Horor s klasickým prostředím ale novými, originálními a nečekanými prvky. Jednoznačně za čtyři hvězdy. ()

gulista

Rape and Revenge bez rape. Prvá polhodina veľmi dobrá, ku koncu sa ale nejako začína vytrácať napätie, ktoré hlavne na začiatku dobre funguje. Les však ako priestor neomrzí nikdy. 50% ()

Rathalos

Francuzsko a Belgicko spojili sily a mame tu horor,ktoremu nechyba takmer nic,len skoda,ze tvorcovia nepritvrdili s brutalitou,ale bolo to fajnove psycho sialenstvo hlavne v zaverecnej polhodine a musim pochvalit vyber hercov,Lucie Debay a Arieh Worthalter su poriadni blazni...:-) ()