Film Netěhotná vypráví příběh sedmnáctileté Veronicy (Haley Lu Richardsonová), která si nikdy nemyslela, že bude chtít neuspět v testu – dokud se nepřistihne, jak zírá na kus plastu se dvěma silnými růžovými čárkami. Slibná budoucnost na univerzitě se zoufalé dívce rázem začne rozplývat před očima. Přestože by ji nikdy nenapadlo, že bude muset ve svém věku něco takového řešit, Veronica nyní stojí před zásadním rozhodnutím. To ji zavede na cestu dlouhou stovky kilometrů až do Nového Mexika. Během třídenního putování v doprovodu své bývalé nejlepší kamarádky Bailey (Barbie Ferreirová) zjistí, že jednou z nejdůležitějších věcí v životě je skutečné přátelství. (HBO GO)

Maximilianus

Priemerný teenegerský road trip film, kde téma tehotenstva a potratu mladistvej nezohráva nejakú úlohu a skôr ide iba o vzťah dvoch detských kamarátok. Potešila ma prítomnosť Breckina Meyera, ktorého poznám z prvého Road Trip filmu, ešte aj s príznačným názvom, a Giancarlo Esposito, ktorý konečne hral trochu uletenú a komickú postavu. 6/10. ()

PlysovyMacko

Veronica chce ist na potrat, ale musi ist do ineho mesta, aby jej ho spravili bez povolenia rodicov. Potrebuje pomoc, tak poziada byvalu kamaratku a spolu sa vydaju na cestu. Nastanu aj bizardne situacie ( nahanacka s antipotratovou rodinou ),  ale ziadne velke mudra o sile priatelstva a rodine sa nekona, je to v takej predvidatelnej norme. Lezbicka pretekarka Kira bola velmi pekna zena. ()

morbn

Objektívne je to na 4 puntíky, ale film bavil, príjemne ubiehal. Plný počet za tému a napriek zaprdeným šukokazom, ktorí sa starajú babám do vagín, ale čo sa deje s ľuďmi potom im je ukradnuté. Obrežte si povinne radšej svojho pinďúra, vy "duchom-plný". A vyschnutým tetám z parlamentu treba kúpiť lubrikant, aby si hlavne tá konkrétna babka premazala nielen závity tam hore, ale aj niečo dole a pánom nejaké to "modré", keď im visí. ()

brasek odpad!

Rachel Lee Goldenberg mala radšej ostať u Asylum a natáčať "choré" filmy, ktoré nikoho neovplyvnia! Potrat je vražda a zabaliť legalizáciu tohto ohavného činu do akéhokoľvek filmu je hnus! ()

RoyBatty444

Milý film na konci s dokumentárnou vsuvkou ale väčšinu času veselý. Nič prevratného sa nekoná a moja averzia voči soc. sieťam (výplachovce) ostáva nezmenená. ()

knoxvile

Road movie je žánr, který mám rád, proto byl výběr na HBO tentokrát jednoduchý. Bohužel to bylo takové plytké a místy prázdné. Haley Lu Richardson mi bohužel celou dobu připomínala Lucku Vondráčkovou, kterou nemám moc rád, to mi kazilo celkový dojem. Aspoň, že její parťačka Barbie Ferreira (Euforie) má trochu lepší charakter a herecké schopnosti - vlastně ona jediná byla na tom filmu zajímavá. Celá cesta za potratem a holkama vynaložené úsilí mi přišlo zbytečné, když se to ve finále stejně dozvěděla její matka. Příště bych holkám doporučil koupit si rovnou zpáteční letenku do Albuquerque. Potěšením byla malá role Giancarlo Esposita, kterého mám rád v roli Gustava Fringa :) ()

MilanM76 odpad!

Film ako taký nie je zlý, taký jednoduchý oddychový roadtrip = dve hviezdičky. Len škoda, že tu hollywood musel nasilu vložiť všetky propagandistické schémy. Keď neveríte, tak si odškrtávajte: 1. Vo filme musí byť nejaký homosexuál 2. Vo filme musí byť dôležitá postava inej pleti 3. Obrátené role (žena ako automobilový pretekár) 4. Vo filme musí byť nekompletná rodina ,,,, Celý filmy mi pripadá ako 1,5 hodinová reklama na potrat. Sú tu použité typické frázy typu "So svojím telom si môžem robiť čo chcem...", "Prečo jednoducho nemôžem prísť do nemocnice, zaplatiť 500 USD a hotovo" ... to samozrejme hovorí 17.ročné dievča. Z ľudí ktorí su proit potratom tu urobili fanatikov, ktorí unášajú ľudí. Z priateľa, ktorý si ju chce zobrať urobili totálneho dementa. "Vieš čo, Ocko mi kúpil skúter, ale keď už so mnou nechodíš, tak ťa na ňom nepovozím.... ". Toto môže povedať tak 10 ročný sopliak a nie 20 ročný chlap... Keď ju pán upozorní, že pri potrate sa môže stať, že už nikdy nebude mať deti, tak to hlavná hrdinka označí za HOAX. No a na záver, tak to bolo fakt neuveriteľné. Pred potratom, ženy smutné, vystrašené ani sa jedna druhej nechcú pozrieť do očí. Po potrate ženy vysmiate, mi to pripadalo ako keby namiesto potratu mali jednu dávku marišky. ()

patto

hodnotenie 59% aktuálnych zodpovedá reál fun faktoru. Pohodový filmeček o nie až tak diskutovanom "cieli" so zameraním na staršie "násťročé" publikum. Ako podotkla priateľka, film môže mierne navádzať k myšlienke potrat je "zívačka" a zľahčovať toto rozhodnutie. funfaktor 60%, príbeh + spracovanie 58% ()

jethrotull odpad!

Hrorzna sprostost. Nedivim sa ze je amerika v prdeli s ich volbami ked tam vyrastaju taketo tupe osoby s IQ hupacieho kona.Zbytocne straveny cas. ()

LuciusDLX odpad!

10 z 10tich kaviarenských povaľačov odporúča aj namiesto sójového lattéčka. Väčšiu propagandu zvrátenosti som snáď nevidel. ()

zamukooo

Jako komedie to celkem ujde, hlavně mě pobavily honičky s fanatickými křesťany, kteří se snaží jim za každou cenu zabránit v cestě na kliniku. Ovšem nemám ráda žánr road movie, tak ode mě nejde očekávat moc vysoké hodnocení. Navíc mě iritovalo to pokrytectví, jakože proč má rodič rozhodovat o potratu, ale když jim dojdou prachy, to jim je najednou matka dobrá. ()