Večierok

Na večierku sa postupne schádzajú bývalí spolužiaci. Toto stretnutie by sa pravdepodobne nieslo v duchu ľahkého žartovania a nostalgických spomienok, avšak miesto ďalšieho spolužiaka zazvoní podomový predavač a prinesie nečakanú správu o kamarátovi, ktorý už nikdy nedorazí. Účastníci večierku sa za ním spoločne vydávajú autobusom. Počas cesty sa ukáže, že rozprávať o skutočných pocitoch je omnoho zložitejšie, než sa na prvý pohľad zdá. (Continental film)

Kekik odpad!

Český humor je úplně v ... Souhlasím. Především u tohoto filmu to platí na 100%. Věřila jsem, že Michal Suchánek by mohl natočit vtipnou komedii. Přecenila jsem jej. A to hodně. Dost jsem litovala, že také nemám při ruce nějakou tu lahvinku tvrdšího alkoholu. Možná bych se pak aspoň jednou zasmála. Nějak nemohu uvěřit, že páni herci (Langmajer, Roden) a paní herečka (Boudová) se snížili k něčemu takovému. Asi zřejmě z kamarádství k Suchánkovi. Nerada dávám hodnocení odpad!, ale tady nemohu jinak. ()

pivson22

Tak nějak mi přišlo, že se chce tvůrce vzepřít, klasicky pojaté, české kinematografii. No co si budem, z úst zaběhlých herců to vyznělo dosti bizarně. Když budu chtít příště neobvyklý český počin, raději si pustím jedno z netradičních děl geniálního režiséra Martyho Pohla. ()

Atewi odpad!

Aha, on to režíroval Suchánek, tak to už to rázem dává mnohem větší smysl. Film jako by podával interní vtipy pro úzkou skupinu lidí, do které já ani vzdáleně nepatřím. Lituju herce, kteří se k tomuto propůjčili. ()

pindruche odpad!

Úspěšná divadelní hra...hm, tak co funguje na divadle, nemusí ve filmu. A za mě tedy opravdu ne. Bez humoru, děje. Jednou jsem se křečovitě zasmála a to jen tomu, že jsem ochotná to dokoukat. ()

DannyVlk odpad!

Suchánek napsal a zrežíroval film, do kterého mu kamarádi přišli něco zahrát. Pak se všichni poplácali po zádech a u toho to mělo zůstat. Bohužel snímek nezaložili do šuplíku a vypustili ho ven. ()

lvi_psouk

Jako dobrá kravina na páteční noc, která se snaží být vtipná, což i místy je, ale občas nechápu, co má být podstatou děje, a to už jsem skoro u konce filmu.  Už to skončilo a stejně jsem to nepochopil. Možná je to tak dobře. ()

66JIRINA

Nevím zda jsou tak hloupí doopravdy, nebo co to má divákovi nabídnout. Konverzace a celkově herecké výkony jsou podprůměrné. Jediný snad p.Roden svoji roli herecky obstál a ještě celkem řidič autobusu. Ostatní je odpad a trapné, že se na to dívat nedá. Nízká úroveň, nevím koho tohle může oslovit. Divím se, že do toho herci šli ()

M.Pazzina

Je hodně videt, že tohle se zachraňovalo až ve střižně a stejnem to celý vrže jak žací stroj. Nejhorší, že to nemá žádnou dynamiku. Prostě film, kde lidi vetšinou někde sedí a povidají si, není film ani divadlo. Podle toho je to i tak nasnímaný, pohybů kamery je tam jako šafránu a jestě se tam vůbec nehodí. ()

Pignon odpad!

Mrtvá voda mě straší v hlavě ještě teď. A ano, jsem ten pitomec, který nechápe pravý český humor, obzvláště ne ten od Suchánka. ()

A.MacGyver odpad!

Na toto přispěl fond České kinematografie? Kdyby s tímto scénářem přišel kdokoliv z nás, tak nás vyrazí hned na vrátnici. Ale protože to přinesl pan Suchánek, tak z toho je film. Nikdy jsem nemyslel, že toto napíšu, ale film zachraňoval pouze Langmajer a jeho smích ala kouč Hrouzek. Dávám proto 1%! ()

Colomba666

⭐️⭐️⭐️Přiznávám, že CZ filmy hodnotím trochu jinak, než ty zahraniční. Asi 1,5 hvězdy si tento film zasloužil za obsazení Karel Roden (nar. 1962, Československo), takže si můžete domyslet, že to není žádná epesrádes podívaná, ale jde to. V porovnání s odpady typu Štěstí (2005), Medvídek (2007), Kráska v nesnázích (2006), atp. je to ale opravdu slušné, sice námět jak pro kretény, ale to je u našich filmů běžné, hold se cílí na Mařky a Pepíky s miliony nevychovaných harantů na krku. ()

rooklet odpad!

neskutečně hloupý "film"...špatný střih, nelogický sled , přehrávání, trapnost, ... žádný smysl ani pointa... něco jako Sněženky a machři po 20 letech...to byla taky blbost, ale alespoň to mělo nějakou dějovou linku... i na malém prostoru se přitom nechá natočit skvělá černákomedie, jako např. snímek Horší než smrt z roku 2007 v anglické produkci … ()

LadaKrasna

naprosto skvelá komedie!Dlouho jsem se takhle nepobavila.Vynikajici Tatiana Dykova a Karel Roden.Pokud někdo miluje humor na hraně trapnosti,tak vřele doporučuji!Skvele herecke vykony podtrhuje hudba od Kapitana Dema. Michal Suchanek jako reziser nezklamal! ()

adaben

Bohužel nedotažený film či přepis divadelní hry, docela jsem byl na režii M.Suchánka vzhledem k jeho film. zkušenostem zvědavý, ale ne úplně to vyšlo. Několikrát jsem se v kině docela zasmál, několikrát naopak se téměř film zadrhnul, několikrát mi to přišlo na hranici trapnosti. Ovšem herecky mne hodně zaujala T.Vilhelmová (Dyková) a vlastně i N.Boudová se mi jevila přesvědčivější než ostatní. Zbytečné mi přišly sprosté dialogy,i  že zase jedna postava ve filmu musela mluvit slovensky a být čtyřprocentní apod. Jestli to měl být pokus "o návrat k tradičnímu řemeslu českých komedií", žel to plně nevyšlo. ()

Beata.Stybro

Sleziny jsou inspirace k výborným dialogům, situacím a zajímavým postavám. Aby se nám něco líbilo, musíme se ztotožnit, obdivovat, bát nebo poučit - prostě emoce. Nechala jsem se nachytat na Rodena, Dykovou a Langmajera a lituji, že jsem na film šla. Roden svou blbou postavu zahrál skvěle a byl paradoxně asi nejsympatičtější postava filmu (ale ne zas tak mnoho), Dyková po rychlém napití vodky byla dokonalá a to byl jediný moment, když jsem se zasmála, kdy jsem někomu ve filmu něco věřila...Jinak vše bylo ploché, nedokončené, trapné, bez děje, chvíli jsme spala... To, zda se Vám bude líbit film, poznáte v prvních 10 minutách...a tady od prvního dialogu jsem cítila křeč a přehrávání. Kamera, ale špatná nebyla a zaujala mě úvodní píseň, která měla asi podtrhnout absurditu rádoby absurdního českého filmu. Ten film ale není absurdní, ten film je hloupej. ()

venedikt

Třetí hvězdička je od posilování bránice. Čekal jsem komedii, u které se zasměji a zapomenu na starosti. Očekávání splnilo, smíchu bylo víc než dost. Příběh narýsován byl jen mu jaksi za mě chyběl závěr z pohřbu. Ještě těch 10-15 minut mohli dotáhnout. Humor černý až absurdní. Ty záchody nemusely být. Táňa Vilhelmová, její role ženy nespokojené ve vztahu... Hrozně bylo vtipné jak byla opilá, to nemělo chybu. Je vidět, že sama ví, co alkohol umí, zahrála to skvěle. Trochu absurdní, nečekané a neuvěřitelné situace, lehce plýtké, občas trochu nudné okamžiky. Smíchu ale bylo dost... Já toho nelitoval, že jsem šel. Mrkl bych i na něco od Genzera, když by se nějaké komedie ujal. ()

Benigni

Bez scénáře už příště prosím film netočte, děkuji. Pár vtipný dialogů film za deset milionů nespasí. Herci neměli o čem hrát, je to prosté, ale dost zásadní. ()