Večierok

Na večierku sa postupne schádzajú bývalí spolužiaci. Toto stretnutie by sa pravdepodobne nieslo v duchu ľahkého žartovania a nostalgických spomienok, avšak miesto ďalšieho spolužiaka zazvoní podomový predavač a prinesie nečakanú správu o kamarátovi, ktorý už nikdy nedorazí. Účastníci večierku sa za ním spoločne vydávajú autobusom. Počas cesty sa ukáže, že rozprávať o skutočných pocitoch je omnoho zložitejšie, než sa na prvý pohľad zdá. (Continental film)

hony23

Když se budete 90 minut koukat na prsty, jak vám rostou nehty, zažijete zajímavější podívanou, než koukat na večírek bývalých spolužáků v režii Suchánka. Debilita postav i dialogů zřejmě nebyla hercům dopředu známa, takže se Suchánkovi upsala česká herecká špička. No chtěl bych vidět jejich protáhlé ksichty, když při premiéře spatřili, čemu propůjčili svůj herecký talent. ()

angeline

Vnímala jsem ten film spíš podprahově, jako zábavu založenou na stereotypech. Udržel si mě díky hercům – "napitá" Vilhelmová. ()

tchempi

Mám Suchoše moc rád, ale tohle se mu nepovedlo. Dialogy děsně šustí papírem. A protože jde o ryzí konverzačku, tak to dost vadí. ()

Slepejsek

Varování předem: pokud nejste alespoň trošku příznivci "Suchošova" humoru, zůstaňte raději doma. Tohle je komedie, u které se nezasmějete. Tohle není nekorektní humor, ale tanec na ostří trapnosti. Většina fórků je budována a rozvíjena na zažitých klišé dávno odtržených od reality dneška. Stejně tak nesmyslně a ploše jsou postaveny i jednotlivé postavy. Svou vlezlostí prodat jako vtip v podstatě cokoli to trošku připomíná Trošku. Tipnul bych si, že natáčení byla pro herce jedna velká prdel a zvesela si ho užili. V tomto případě je to ovšem pro diváka spíše varovný signál než plusové body... ()

sitmin odpad!

Snesu hodně, ale tohle bylo tak nehorázně špatný po všech směrech, že si nedokážu vysvětlit kdo a proč dal Suchejšovi na tohle byť stokorunu. Buranská, nevtipná, bigotní, homofobní, antisemitická slátanina bez náznaku děje, ve které jsou postavy maximálně jednorozměrné a někdy ani to ne. Film, kterému přijde vtipné, že někdo uspává ženy práškem a pak je znásilní?!?! Z kina jsem odcházel tak zmatený a duševně poraněný, jako bych měl za sebou maraton Larse Von Triera, akorát bez jakékoliv pozitivní přidané hodnoty. Co se stalo Rodenovi, že na tohle kývnul?! Uspal ho někdo prášky na spaní a odvezl na plac? Nedivil bych se.. Hrozná sračka.. ()

charles3

Dobrá hudba, dobrá kamera, dobří herci, ale špatný námět i scénář, špatný střih, tragická režie, nulová dramaturgie, nijaký konec. Docela by mě zajímala divadelní předloha, o co byla proti filmu delší a vtipnější. Pohřební scény během titulků (improvizace???) by šly, kdyby ovšem neměly klesající tendenci. Závěrečná (už potitulková) scéna s Čekovského pokusem o hudební vystoupení byla nejtrapnější, nekonečná a pro otrlé diváky čekající na nějakou pointu k nepřežití. Tento konec to u mě vlastně celé shodil - nebýt jej, dal bych i 3 hvězdy. Takto 45 %. ()

luke66z

Stále přemýšlím, jestli měl ten film nějaké skryté poslání, ale bohužel ho nejspíš nenajdu. Suchánkův tele-tele humor už prostě míjí dobu. Před dvaceti lety dobrý, dneska slabota. Na druhou stranu Taclíkovy dobře trefené rasistické vtipy společně se scénou odkazující na hlášky ze Svartajumpu zachránili Večírek od hodnocení odpad!. Film má řadu hluchých míst a zbytečně natažených scén. Kdyby se natočil jako padesátiminutová anekdota, možná by bylo hodnocení daleko lepší. Ještě jsem postrádal nějakou čistou suchánkovinu, třeba že by manželku Langoše mohl hrát Geňa. Ale bohužel, pár vtipných scén 90minutovou bizarní nudu bez konce nezachrání. 30% ()

jarynzlesa

Herecký koncert v podání vyladěné komedie nekorektního humoru pro jasnou cílovou skupinu, která do kina jisto jistě nechodí. Roden je král. ()

orangee

Začátek byl vcelku vtipný, naladil mě na sledování. Ale jakmile se všichni sejdou jedná se o jednu velkou velmi suchou sarkastickou nudu opravdu smutných a od školy "zestárlejších" lidí, kteří se snaží zazářit ve staré bandě. Očekávala jsem mnohem víc. ()

Peabody

njn, když si někdo myslí, že levou rukou zmákne scénář a režii a neumí ani jedno, tak vyjde Večírek. Jistě, MS umí někdy dobrý vtip, někdy vulgární vtip, někdy blbý vtip. V Partoičce to nevadilo v tom tempu, atdy je vidět, jak to k sobě nijam nesedí. Slabota ()

mia.com

Je to skoda. Vetsina mi oblibeni herci, ale zasmala jsem se jen sem tam a jinak to byla tahla nuda. Naštěstí to neni moc dlouhe. Ale jinak celkem bez pointy. Suchanka mam rada a tak jsem cekala, ze se teda vic nasmeju. ()

vinducha

V cca 1:00:20 tam začne úřadovat paní Tatiana silně intoxikovaná vodkou a okamžitě stoupne úroveň díla o level výš , ta to zahrála , klobouk dolů děvče. Jinak jak píšou zdejší kolegové , velice nevyvážené. Jít na tohle do kina by vyžadovalo notnou odvahu. ()

Jum

Výborný. Moc jsem se zasmál. Trochu hubený konec. Je to ale film, který musím ještě vidět. Hóóódně povedený od pana Suchánka. ()

mcamino

Pro mě je tenhle film TOP! Takhle jsem se v kině v životě nenasmál a při závěrečné scéně jsem neměl daleko k záchvatu smíchu. Tenhle humor mi prostě sedí stejně jako Michal Suchánek. ()

draxxi

Tolik mych oblibenych, skvelych hercu v takovym zvlastnim, nudnym filmu. Priznavam, parkrat jsem se i zasmal, ale cekal jsem mnohem, mnohem vic... 15/4/2022 53% ()

Monditrade

Tvl Suchoš.. to bylo dobrý... docela prdel... fakt.. !! přesně jak v reálu....ony ti ty buzny to opravdu asi přenášej a je to nakažlivý :-) a hajlovat se chce také dost často :-) prcat se chce pořád a každému... opíchat omámenou prdelku taky... fakt pecka... ! ()