Host

Během koronavirové krize se šest kamarádů z nudy rozhodne zkusit přes videohovor vyvolávání duchů. Jedna z kamarádek má známou – médium, kterou do videohovoru přizve a s jejíž pomocí chtějí duchy vyvolat. Zpočátku jde o nevinnou zábavu, když si ale další z kamarádek vymyslí příběh o mrtvém kamarádovi, pozve tím nevědomky do našeho světa démona. Postupně se jednotlivým účastníkům videohovoru začínají dít podivné věci a skupina kamarádů si pomalu uvědomuje, že začíná jít o život. (MaaaR@)

adamix

Kvalitné ľakačky, napätie a kategorizované postavy v spleti démonickej hrôzy, ktorú sme už videli x krát a ktorá v podstate ničím neprekvapila. Ale na druhú stranu nejde ani o nič zlé akurát väčšia dĺžka by tiež nebola na škodu. Dojmovo niekde v strede čiže tak za 3*. ()

Lougle

Dost se to tu nadhodnocuje. Asi ta covid situace už leze lidem na mozek. Tohle je za mě obyčejný průměrný horor. Osobně jsem se docela nudil. Na jeden ospalý večer na jedno zkouknutí ok, ale víc nečekejte, pokud se jako já nespokojíte jen s nudným a neoriginálním scénářem, otravnými postavami se stupidním chováním a lacinými lekačkami. 50% jen za to, že chvílemi funguje alespoň trochu toho napětí. ()

xxmurphyxx

Za málo peňazí veľa muziky. Očakával som lacnú pičovinu o partičke instagramových blbiek ako serú strachom z vŕzgajúcej podlahy a spadnutého kvetináča, ale toto ma naozaj milo prekvapilo. Nápad síce nič nové pod slnkom, ale prevedenie bolo solídne, nejaké tie ľakačky, dokonca ma aj raz šklblo a stopáž bola maximálne vyhovujúca tomuto typu filmu. ()

ZHODNOTITEL

Film, který by si možná zasloužil vlastní zařazení do specifického žánru, tak jako Found Footage. Možná pro něj už existuje. Nicméně opět jako spousta věcí i toto naráží na pitomost scénáře. A to především hned na začátku, kde jedna z postav z ničeho nic začne notebook používat jako kameru, aby natočila kam jde a přitom to vysvětluje pouze nám divákům. Likvidace jednotlivých postav je někdy efektivní jindy se člověk neubrání vyprsknutí smíchy. Třeba když jednu z představitelek pleskne letící láhev vína a film prakticky končí. ()

BlondJames

Mě to teda vůbec nebavilo, jednou jsem se lekla a jednou si vzpomněla na scénu z Neviditelný(když tam,myslím, že to byla Emma, rozsypávala tu mouku), jednou jsem uviděla u té číňanky holuba v nose,a to jsem potom nedokázala vymazat z hlavy, chápu, že ty nudle byly schválně, za to palec nahoru, ale ten holub byl divnej.Ale jinak to šlo, scény tam byly docela dobře udělané. ()

srolyma

Jak nemám rád jakože reality horory točené na kameru, na mobil, na chůvičku apod., tak tahle covidová duchařina o seanci přes skype, která neskončí zrovna šťastně, byla parádní. Trvá jenom hodinku, z toho první půlka je celkem o ničem, ale pak to jede a lekačka střídá lekačku. Povedlo se. ()

Hyssi

Pochválil bych prvně skvělou vychytávku naučit duchy cestovat po síti. A také prostředí covid doby, které je občas zábavné... Pak ale čekáme 20 minut z celé hodiny než začne vůbec akce, ale když už začne tak mám husí kůži... Film má pouze hodinu a tudíž nám nedá vůbec vydechnout a pořád se něco děje  akce je skvělá napínavá a strašidelná... Duch si zde hodně pohrává s postavami. Ale jediné co bych vytkl jsou postavy ty jsou trošku nesympatické a těšíte se až duch začne svůj bál...  Za mě největší překvapení 2020 [90 %] ()

jardoom

Příště natočte skypové lockdownové gangbang péčko a kromě afroamerické transgender Sněhurky nám už vlastně kinematograficky nic nechybí ()

Arigato

Zpočátku jsem se bál, že se bude jednat o další online hovadinu, čemuž představení postav a prvních pár minut na callu odpovídalo. Kupodivu se z toho ale vyklubal celkem mrazivý a velice zdařilý paranormální počin. Na tak malém prostoru a s miniaturním rozpočtem dokázali sami herci svépomocí vyčarovat poměrně děsivé divadlo fungující do posledního momentu. Natočit něco takového na dálku, to tedy klobouk dolů před všemi, co se na tvorbě filmu podíleli. ()

HellFireFery

Krátká stopáž filmu nijak neuškodila. Mám velmi rád horory, které se natáčí z pohledu kamer volajících lidí na sociálních sítích. Je to natočené opět trochu jiným způsobem, který však podle mě nedává logiku. Lekaček se dočkáme a pokud si film pustíte v noci ve sluchátkách, tak se dočkáte i příjemně mrazivé atmosféry. Škoda jen, že bylo od začátku jasné, jak to celé skončí, a že film nenabídl nějaké lepší vysvětlení. Jako příjemná jednohubka na večer to však plně dostačuje. ()

Emperor1

Holky jsou sice úplně pitomý, ale zodpovědný, protože i po všech těch děsivých zážitcích si nezapomenou vzít roušku a ťuknout si na pozdrav loktem ... nebylo to klasické FF, ale něco na ten způsob, proč chodit s kamerou do lesa nebo opuštěnýho blázince, když můžem sedět doma a pořádat online spiritistické seance. Celkem se mi líbil ten nápad i zpracování, herecky to nebyl úplnej průšvih, pár pěknejch lekaček, stopáž tak akorát, jako tip, jak kreativně strávit karanténu taky dobrý ... skromné dílo, ale jako věrného fanouška žánru mě to zcela uspokojilo ... ()

SpicyNugget

Parta absolutně nesympatických holek (až na Radinu Drandovou) se rozhodne vyvolat nějakého toho douška on-line. Pomáhá jim v tom médium Seylan Baxter. Jenže holky jsou tupé jak žvejkačka na gumičce a dělají si z toho prdel. Samozřejmě to dopadne špatně, vyvolají ducha, který si povídat u kafe opravdu nechce... Nikdy v životě, opravdu nikdy, jsem nepoužila slovo “vykrádačka”. Na každém filmu jsem si našla něco nového, něco, co mě překvapilo. Něco, co jsem ještě neviděla. Ale tady to musím poprvé za svůj život zmínit - tenhle film je absolutní vykrádačka. Horor se záběry on-line, vyvolávání ducha, duch vraždí, duch se mstí, duch se nasral. A... nic víc. Ale špatné to nebylo, ač jsem se kousala nudou, posledních dvacet minut se film rozjel. Opakované záběry kámošek na jejich laptopu mě děsily (Jak se jmenuje porucha, ve které mě děsí zacyklené záběry? Loopbie? Nu, tak tu mám já). Špatné to nebylo, posledních dvacet minut super, ale znova už se na to asi nekouknu. Nic, kvůli čemu bych psala dopis domů. ()

Kushina

Přesně takhle má vypadat horor. Žádné zbytečná zajebávky a okliky, prostě se jde rychle na věc, za hodinu velice povedený a přímočarý horor, který se během 10ti minut z pohodové zábavy změní v krvavou podívanou. A jak říkám já, nevyvolávejte duchy ani démony, nevyvolávejte duchy ani démony, nevyvolávejte duchy ani démony....ale je to marný, je to marný, je to marný.... Kdo nevěří na démony, tak je prostě blázen... A kdo má přesto koule a nevěří, tak jen do toho, dejte mi pak vědět :P 75% ()

Naghavi

Výborně využitá stopáž a skvělé zpracování! Tady je vidět, jak jednoduše to lze natočit a na kolik to je funkční pro diváka, který se chce postrašit... ()

brasek odpad!

Ďalší "skype horor", ktorý opäť nefunguje. Samotný príbeh je nudný a keď očakávate niečo pozoruhodné aspoň v strašidelných momentoch tak je to trápne. O castingu radšej pomlčím. ()

Ace.A.T.L.

Tak tohle je paráda! Na daný téma jeden z nejlepších počinů poslední doby. Hodina úplně stačí, aby to člověkovi prohnalo mráz pod kůži, po celým těle. A přesně o to se to snažilo. Jsem hodně otrlej, ale tohle znejistilo i mě(ale správně znejistilo). Miluju duchařský horory. Takže za mě 5* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU ()