Kukačky

• Česko Kukačky (viac)
Česko, (2021–2023), 22 h 47 min (Minutáž: 52–59 min)

Seriál Kukačky rozpráva príbeh mladého manželského páru, ktorý zistí, že ich syn nie je ich. Keď sa dozvedia, že došlo k zámene, musia sa rozhodnúť, čo urobia. Žiadne riešenie nie je dobré. Zámena detí na malom meste sa dotkne nielen rodín, ktorých sa to priamo týka, ale i ostatných obyvateľov. Vzhľadom k tomu, že k zámene došlo v miestnej nemocnici, zasiahne osudová udalosť do života mnohých ďalších. Aby sme pochopili väzby a vzťahy medzi ľuďmi v meste, situácia sa dotkne i udalostí v minulosti. Ľudia si totiž nesú svoje tajomstvá, i nenaplnené túžby, ktoré v kritických chvíľach vyplávajú na povrch... Zámena novorodencov v pôrodnici postaví rodičov pred pálčivú otázku. Je dieťa, ktoré roky vychovávali, naozaj ich? (RTVS)

Recenzie používateľa jungewolf k tomuto seriálu (14)

Kukačky (2021)

Seriál se natáčel hlavně ve středních Čechách : v evangelickém kostele v obci Soběhrdy (okr.Benešov), v obci Stříbrná Skalice (jihovýchodně od Říčan), v její části - malé vsi Hradové Střimelice a v obci Libeř - leží 18 km jižně od Prahy a 4 km severně od Jílového. Dále se točilo na motokrosovém závodišti ve Slapech, také v Libici n/Cidlinou a v Praze-Klánovicích . ()

Epizoda 1 (2023) (S02E01)

Dost dobrý rozjezd 2.série : 4,5 - 5 * a 73 % . Jsem zvědavý na Evu Hacurovou. Nahradila v roli manželky lékaře z porodnice (hraje ho J.Dolanský) J.Čvančarovou,která si zlomila nohu, takže její roli museli přeobsadit. Hlavně jestli dostane ve 2.řadě stejný prostor jako J.Čvančarová v té první . *** Natáčelo se mj. v obcích Hradové Střímelice, Stříbrná Skalice a Stará Huť. Taky ve městě Úvaly a na místní Základní škole. Dále na motokrosové trati ve Slapech. A v prostorách Měst.soudu v Praze a Justičního areálu Na Míčánkách. *** P.S.: v medailonku Marty Dancingerové je uvedené Znojmo jako místo narození. Její rodina však žije v Moravském Krumlově, kde Marta vyrůstala (na tamním zámku je od r.2021 znovu vystavená Slovanská epopej od A.Muchy, rodáka ze sousedních Ivančic, zatím na 5 let=do r.2026) . ()

Epizoda 2 (2023) (S02E02)

Zajímavý vývoj :4,5 - 5 * a 71 %. Jsem zvědavý na další díl. ***Tenhle díl se natáčel mj. v obcích Hradové Střímelice, Stříbrná Skalice, Libeř, Libice n/Cidlinou a Soběhrdy, v Klánovicích a ve městě a na ZŠ Úvaly. ()

Epizoda 3 (2023) (S02E03)

Příběh zajímavě pokračuje: 4,5 - 5 * a 74 % . ***Vedle Hradových Střímelic, Stříbrné Skalice, Motokrosu Slapy a Justič.areálu Na Míčánkách se natáčelo taky v městech Jesenice a Divišov a obcích Soběhrdy, Karlík a Mořina. V malé roličce otce Luboše (Adam Ernest), přítele Marcely (Denisa Barešová) se objevil Petr Štěpán. ()

Epizoda 4 (2023) (S02E04)

Dobré pokračování : 4,5 * a 71 % . Malou roli Aleny,matky Terezy(M.Dancingerová),která ji v dětství opustila, si zahrála Jana Kolesárová. ***V tomto dílu se vedle obcí Hradové Střímelice a Stříbrná Skalice+města Úvaly a motokrosu Slapy točilo v městysi Divišov,v Klánovicích a v obcích Libice n/Cidlinou a Soběhrdy . ()

Epizoda 5 (2023) (S02E05)

Začíná být pěkně napjatá atmosféra : 4,5 * a 70 % . ***Tahle epizoda se točila mj. v FK Motorlet Praha, v obcích Mořina, Soběhrdy a Libeř a na nádraží v Ledečku . ()

Epizoda 6 (2023) (S02E06)

Stará tajemství začínají vyplouvat na povrch : 4 - 4,5 * a 70 % . ***Tenhle díl se natáčel mimo jiné v Klánovicích, v obcích Libeř a Stará Huť a v městysi Divišov . ()

Epizoda 7 (2023) (S02E07)

Tomuhle dílu dám 4 - 4,5 * a 72 % . ***Natáčelo se mj. v Klánovicích, v obcích Soběhrdy, Karlík a Mořina, ve městě Jesenice, na nádraží v Ledečku a na benzínce ve Slapech . ()

Epizoda 8 (2023) (S02E08)

Tenhle díl : 4 * a 68 % . ***Natáčelo se mj. v obcích Karlík, Libice n/Cidlinou, Soběhrdy a v městysi Divišov . ()

Epizoda 9 (2023) (S02E09)

Tomuhle dílu dám 4 * a 70 % . ***Natáčelo se mj. v Klánovicích, v obcích Karlík a Soběhrdy a v Domově s pečovatelskou službou ve Slivenci . ()

Epizoda 10 (2023) (S02E10)

Tento,10.díl : 4 * a 68 % . ***Natáčelo se mj. v Klánovicích, v obcích Soběhrdy a Karlík a v domově s pečovatel.službou Slivenec . ()

Epizoda 11 (2023) (S02E11)

Příběh začíná jít do finále : 4 - 4,5 * a 70 %. Vypráskaný pan doktor (vynikající J.Dolanský) konečně dostal za vyučenou. Konečně dostala víc prostoru jeho nešťastná bezdětná žena(bohužel málo známá, přesto výborná E.Hacurová). Marcela(famózní D.Barešová)je čím dál dospělejší. ***Natáčelo se mj. v obcích Libice n/Cidlinou a Soběhrdy a v domově s pečovatelskou službou ve Slivenci . ()

Epizoda 12 (2023) (S02E12)

Příběh se pomalu, ale jistě dostává k závěru : 4 - 4,5 * a 72 % . Bude v poslední 13. epizodě happy-end ? Určitě jo, jde o rodinný seriál ..... :-) . ()

Epizoda 13 (2023) (S02E13)

Konec dobrý, všechno dobré, v nejlepším se má přestat. Doufám, že 3.série už natočená nebude, už by to bylo moc natahované. Dvě řady jsou tak akorát . ()

12. Ceny české filmové kritiky - nominace

12. Ceny české filmové kritiky - nominace

04.01.2022

Dnes byly Sdružením české filmové kritiky zveřejněny nominace na výroční Ceny české filmové kritiky za uplynulý rok 2021. Celkem bylo nominováno 16 děl, z nichž nejvíc nominací (celkem 6) získalo… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD