Karel (D. Novotný) si dělá výčitky, že jeho bratr může do vězení kvůli němu. Trápí ho i to, že Tomáš stále trucuje. Probíhá soud. Olga (S. Remundová) s Karlem se Davida (M. Isteník) zastávají. Martin (M. Adamczyk) je však nekompromisní a trvá na Davidově vině. Tereza (M. Dancingerová) je k Davidovi překvapivě smířlivá a Karel a Olga jí jsou vděční. V závěru soudu však dojde ke zvratu, který nečekal nikdo z nich. Jak dopadne David? A jak rozhodnutí soudu ovlivní už tak dost složité soužití obou rodin? (Česká televize)

jungewolf

Příběh začíná jít do finále : 4 - 4,5 * a 70 %. Vypráskaný pan doktor (vynikající J.Dolanský) konečně dostal za vyučenou. Konečně dostala víc prostoru jeho nešťastná bezdětná žena(bohužel málo známá, přesto výborná E.Hacurová). Marcela(famózní D.Barešová)je čím dál dospělejší. ***Natáčelo se mj. v obcích Libice n/Cidlinou a Soběhrdy a v domově s pečovatelskou službou ve Slivenci . ()

Anet21

⚪Spoilery⚪Ok, v tomto dieli sa dej pohol, ale naozaj si treba klásť otázku, či bolo nutné 13 dlhočizných častí čakať na takéto suché rozuzlenie? Scény na súde nepriniesli prakticky nič nové či prekvapivé, všetky boli ukázané už priebežne, a ak naozaj konečný zvrat ,,v prípade odídenej matky" bude tak banálny, ako sa dnes naznačilo, tak je to k smiechu, na to, že sa celú sériu snažil scenár naznačovať aká strááášná kriminálna tajomná zápletka je v matkinom odchode a nikto nebol ochotný ju prezradiť. To už aj diváci v priebehu vysielania vymysleli zbesilejšie zápletky typu, že Tereza je dieťa znásilnenia jej matky svokrom a podobne.⚪Inak, herecky už klasicky veľmi sľubné, po obsahovej stránke už pomenej. Ako doteraz, stále platí, že bude šťastím, ak im nenapadne nakrúcať 3. sériu.⚪Pozn.: Je skvost, keď už aj samotní tvorcovia a herci priznajú, že produkt, ktorí vytvárajú je slabota: „Režisér seriálu Biser Arichtev to do médií několikrát řekl – nikdo z nás nebyl nadšený, když se rozhodlo, že bude druhá série. My v Česku jsme mistři v nastavování kaše, což já osobně úplně nenávidím. I potom, co jsme dotočili druhou sérii, jsem si říkala, že se opravdu málokdy stává, aby dvojka byla aspoň stejně dobrá jako jednička,“ nechala se slyšet pro iDNES.cz Denisa Barešová." Je to ale ukážkový alibizmus. Všetci, vrátane režiséra vedeli, že je to nastavované, ale tak, čo by človek neurobil pre €, však?⚪ ()

hero_bk odpad!

Děti na základní škole s rozpočtem tisíc korun by natočili dílo, které by dávalo větší smysl a nebylo by po řemeslné stránce tak nechutně odfláknuté. Máme cca půlku listopadu, ne-li prosinec - kytky stále kvetou, všichni furt nosí kraťasy a krátký rukáv. Dítě, co má mít 41 cm, má odhadem nejméně 65 cm. Na fotkách je jiné dítě, než v živých záběrech. To si fakt tvůrci myslí, že je divák retardovaný? ()

• Premiéru epizody zhlédlo 1,15 milionu diváků (15+), což byl nejlepší výsledek večera i celého dne. (rublik05)