Nepravdepodobná romanca dvoch  rôznych ľuďoch, ktorí hľadajú niečo skutočné vo svete, kde sú hodnoty založené na lajkoch a sledovateľoch. Vezmi si ma je moderný, milostný príbeh o celebritách, manželstve a sociálnych sieťach. (Cinemart SK)

sedm.1

Upřímně, kdybych měl tento film hodnotit jen na základě zápletky a jejího vývoje, tak bych se jen velmi těžko dostal u Marry Me přes jednu hvězdičku. Já totiž tedy sice beru, že tento typ filmů má svá pravidla a mantinely, a že vymyslet tady něco originálního by bylo zralé snad až na udělení nějaké prestižní ceny, ale v tomto případě bych řekl, že ony mantinely soudnosti a únosnosti, co se právě zápletky týče, tu nebyly snad ani překročeny, jako spíš rovnou přeskočeny, a jako rovnou tvrdím, brrrr, tady jsem se musel v tomto ohledu obrnit vážně velkou dávkou tolerance, abych to hned po prvních pár minutách nevypnul. Naštěstí krom zápletky tu jsou k dispozici ale ještě dvě ústřední postavy, ztvárněné dvěma výraznými tvářemi, a ty to v podstatě celé zachránili. Jennifer Lo tedy sice nikdy nebudu považovat za kdovíjakou herečku, a i zde je její výkon spíš rozpačitý, převážně nepřesvědčivý a až naivní, na druhou stranu je na svůj věk ale pořád zatraceně sexy, což jí zde ve výsledku na dobrý dojem nakonec bohatě stačilo, no a Owen Wilson je pak obyčejný sympaťák, u kterého to herectví též příliš neuznávám, ale platí tu pro něj to samé co pro Jennifer, to sympaťáctví mu zde prostě také stačilo k tomu, aby bavil a zaujal, každopádně to nejdůležitější je ovšem to, že mezi těmi dvěma tu zafungovala vážně silná chemie a jiskra, čímž mě dokázali do toho filmu vtáhnout a kupodivu se při něm i bavit, a to tak dokonale, že jsem dokázal ignorovat i další negativa, jako absenci humoru, totální předvídatelnost a nulovou funkčnost dramatických a emočních scén. Takže je to zkrátka velmi jednoduché. Bez Jennifer a Owena bych skutečně při hodnocení uvažoval i o Odpadu, jen díky nim si ovšem dovolím Marry Me označit za vcelku snesitelnou záležitost, která se dá příjemně přežít. ()

iXtr3m3

Notting Hill pre 21. tisícročie? Prečo nie? Milé, vôbec trápne, žiadne nechutnosti, jedndoucho fajn romantická komédia, takých je dnes už veľmi skromné množstvo. ()

Michalechal

Jak tu někdo napsal, je to jako Notting Hill (1999) v novým hávu. A má pravdu. Je to nenáročný, občas i vtipný, dojemný a šťastný zároveň. K tomu ta ústřední písnička není vůbec špatná (Marry me). A protože je Notting Hill jeden z mejch nejoblíbenějších romantickejch filmů, tak se mi Marry Me nemohlo nelíbit. Snad jenom film jako celek mohl bejt kratší, takže za 4*. ()

Marius_ss

Aby bolo jasné hneď na začiatok...romantickým filmom sa vyhýbam ako čert krížu, a nie som ani fanúšik pop-music (starý dobrý rock a metal)... a už tobôž nie Jennifer Lopez a podobných "celebrít". Ale napriek tomu musím uznať, že tento film nebol strata času. Nebolo to debilné, ani precukrované ako to u podobných filmoch býva zvykom a hlavné dve postavy boli sympatické (naopak Sarah Silverman bola otrasná ako vždy). Jediné čo mi vyložene vadilo bolo, že tento film je ďalším velebením "kultu osobnosti" v tomto prípade "JLO". Schválne som si pozrel mená producentov a nebol som vôbec prekvapený keď som medzi nimi našiel aj samotnú speváčku. Suma sumarum, kto má rád romantické filmy a pop-ové speváčky ... ten by si tento film nemal nechať ujsť. Inak filmfanouch dobre poznamenal, že hlavného herca si mohol strihnúť Ben Affleck. Vzhľadom na súčasnú situáciu IRL by to bolo viac než žiadúce :) ()

Bozvav

Přesně takhle to dopadá, když si ve filmu pro náctileté romantické adolescenty hrají dva jedinci, co by v normálním světě už mohli být s trochou štěstí prarodiče, na mladé a neklidné třicátníky. U některých herců to nevadí, ale zrovna Jennifer a Owen jsou v tom jak pěst na oko. Tedy, ne že by mizerně zpívající plastik baby Jennifer nevypadala sakra dobře, byť poněkud uměle a Owen sice už dávno ztratil svou mladickou jiskru, ale sympaťák je to pořád, nicméně dohromady jim to fakt nesedlo, chemie mezi nimi nulová, scénář jedno velké klišé, dialogy stupidní, romantika sladkobolná a bez nějaké té poetiky a. Emočně plytké, humor skoro žádný. Spííše televizní tuctovka na děštivé sobotní odpoledne, než film pro velké plátno.  Shlédnuto a zapomenuto. 30%. ()

theSaint

Feel-good romantika. Já se bavil. Vkusné, ani na moment trapné, taková malá milá pohádka, kde všechno klape tak jak má. Nic víc trailer nesliboval, naopak překvapilo, jak dobře to celé funguje. Kdo má potřebu tuhle nenáročnou podívanou shazovat je prostě pozér. ()

BOURQUE

Z tematickej a obsahovej stránky nič nového pod svetlom, moderná (a veľmi predpovedateľná) „reverse“ romanťárna v „in the limelight“. JLo je ešte stále v skvelej fyzickej forme. Z hereckej stránky tu, veľmi zjednodušene povedané, hrá sám seba. Pre Owena Wilsona takéto role jednoducho sedia. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

MickeyStuma

Romantické komedie svým způsobem už někdy od devadesátých let nemají čím překvapit. Vždy je dle dané dějové šablony vytvořeno zcela jednoduché schéma  předvídatelného příběhu o náhodném setkání dvou lidí, postupném budování vzájemných sympatií a lásky, aby se nakonec objevil nějaký ten škraloup k odloučení jednoho od druhého, což ve finále vede k největšímu romantickému finále, kdy nejedno romantické oko nevydrží neupustit slzu dojetím.  Nejinak je to i v tomto snímku, ve kterém se tentokrát ve svých rolích setkali Jennifer Lopez a Owen Wilson. Oba už sice překročili padesátku, což je v mnohých scénách skutečně hodně vidět, ale jak se ukázalo, ničemu to neubližuje. Spíše to jen více potvrzuje pravidlo, že láska skutečně kvete v každém věku. Oba mají s romantickými komediemi nemalé zkušenosti, takže v těchto rolích jakoby se v podstatě našli. Chemie mezi nimi v mnoha scénách je naprosto uvěřitelná. Jennifer Lopez navíc jakoby hrála samu sebe, takže co se týče hereckého výkonu, takřka neměla co dělat. Owen Wilson už představuje jen typického osamělého otce vychovávající téměř dospívající dceru. Protože je hlavní hrdinka slavná zpěvačka populární hudby, nechybí také scény z jejího vystoupení. Zpěv, taneční kreace a producentské aspekty z pozadí. I když tedy tímto nepřináší nic nového, nic výjimečného ani nic překvapivého, je to film dobře spořádaný ve své jednoduchostí k úžasnému odpočinkovému filmovému zážitku. Ne, tento romantický snímek se vedle ostatních, a to i těch starších, rozhodně neztratí. ()

Ydrosten

Nebylo to špatné a i když zrovna nemusím Jennifer Lopez jako herečku, mě tady neštvala jako jinde + Owen Wilson to táhne neskutečně. Celé je to těžce předvídatelné ale proč si neodfrknout od toho hnusného reálného světa kde takové věci nefungují. Celkem to uteče a není vyloženě mnoho míst které by nějak odrazovaly od sledování. ()

Olík

I romantika se dá udělat tak, aby neurazila mužské oko……..a ti šikovnější dokáží mužské oko dokonce zaujmout. To však není případ této naivní, prvoplánové a hlavně hloupé komedie. Dřívější střelec Owen Wilson, který paradoxně vypadá uměleji, než Jennifer Lopez a „mother I'd like to fuck“ Jennifer Lopez, která zde paradoxně hraje o kapánek lépe, než ospalý Owen Wilson. Oba už to mají do důchodu mnohem blíže, než k maturitnímu plesu a chemie mezi nimi se rovná výsledku příkladu jedna mínus jedna. A přitom zápletka, ač realitě světelné roky vzdálená, nebyla úplně k zahození. Ale pak už to jede z kopce. Předvídatelné, utahané, bez vtipu, bez energie, herci se trápí (a trápí i diváka) jako propadlík u tabule. Od Jennifer člověk nikdy (tedy kromě křivek) nečekal žádné zázraky, ale Wilson tohle projel na plné čáře…..a já bohužel s ním. ()

Ben Nevis

Film akorát ukazuje, že manželství je jenom papír. Tak se dva cizinci vezmou, protože se mohou kdykoliv rozvést. Proto není zápletka zajímavá, protože tam o nic nejde. Owen si řekne, proč ne, co mi ještě v životě chybělo? Život s celebritou a kamerou za zadkem, plus product placement. Scénář pak pokračuje dle fungujícího schématu každé americké romantické komedie. Kdo má rád zpěv Jennifer Lo, přidá si pár hvězdiček. ()

olympionik

Išiel som s mojou čajkou do kina, mala super kozy a zadok ako vždy. Keďže sme chceli byť v kine sami, vybrali sme film, ktorý práve išiel. Mám problémy s prostatou a som momentálne doma na priepustke zo psychiatrie, takže tento komentár aj tak vyzerá. Ale vráťme sa k filmu. Film celkom OK, na dve hviezdičky. Očakávam druhý diel a aj knihu. Prajem pekný večer. S pozdravom, Samo ()

Razzor_82 odpad!

"Máte za romantické, vzít si cizího člověka?" Nudně prázdná romance s provařeným příběhem. Totálně suchý humor v tupém ději s ukrutně dlouhou stopáží. Umělé emoce JLO prostě nevěřím. V její letech si hrát na barbie je trapnost. Owen vystupuje jak po mozkové obrně. Oba mají už své roky a do takového žánru nesedí. 0/10 ()