Mary Katherine Gallagherová je mierne hyperaktívna študentka strednej katolíckej školy v Santa Monike, ktorá jej však vôbec nevonia. Namiesto štúdií však dievča intenzívne sníva. Túži po tom, aby aj ju konečne pobozkal chlapec. A to nie hocijako, ale čo najvrúcnejšie a najvášnivejšie, aby ňou prenikla omamná rozkoš od hlavy až k pätám. Žiaľ, chlapci sa o Mary Katherine vôbec nezaujímajú. Školský krásavec Sky Corrigan, od ktorého by taký bozk rada prijala, už tobôž nejaví záujem o akési škaredé káčatko a sirotu. Mary si preto vytýči smelý cieľ. Ak chce, aby ju chlapci bozkávali spôsobom, aký pozná zo strieborného plátna, musí sa stať filmovou superhviezdou! To nie je zlý nápad, ale ako ho realizovať? Jej modlitby, predstavy či rozhovory s jediným priateľom, ktorého ešte má, sa krútia len okolo toho, ako sa stať superhviezdou. Veľkú šancu jej ponúkne školská súťaž. Jej hlavnou konkurentkou a rivalkou je Evian Grahamová, miestna kráska, ktorá chodí so Skyom. Mary Katherine sa preto prihlási do doškoľovacieho kurzu pre študentov, požiada o pomoc starú mamu ba dokonca aj samotného Ježiša. Inšpiráciu čerpá zo svojich tajomstiev z minulosti. To sa ale budú všetci pozerať! A naozaj, Sky, Evian a spolužiaci skutočne ustrnú v nemom úžase a sledujú Mary s otvorenými ústami. Čo im predvedie? Získa tým svoju lásku Skya a svoj vytúžený bozk? (oficiálny text distribútora)

Martin741 odpad!

Jedna z mala komedii co sa Vilovi Ferrelovi nepodarila. Ako jo, ma komedialny talent, ja ho ale velmi nemusim, porilis americky na mna. Nie je z to zle, ani dobre ... je to proste prilis americke. A nie je sa na com smiat, velka bieda : 0 % ()

sklennenka odpad!

Tak jsem si při tom brouzdání ve vodách ČSFD položila otázku, který nejodpudivější film jsem kdy viděla a světe div se! Toto je absolutní vítěz. ()

Juto

Absurdný film, ale aj veľmi veselý plný humoru. Jedným z dôvodov komickej istoty je zjavná chémia medzi Shannonom a  Ferrellom a režisérom Bruceom McCullochom. 5,5/10 ()

otík

Na jednu stranu sice hodně trapné předvádění Molly Sahnnon, na druhou stranu výtečný Ferrell v celkem civilní roli školního elegána a tanečníka. Musí se nechat, že taneční kreace Ferrella jsou opravdu vtipné a jeho Bůh je také velice slušný nápad. Škoda jen hodně ujeté Shannonové a zcela trapného příběhu. Ale za Armageddon přeci jen dvě hvězdy. ()

Fanita

Pamätám si ako sme to pozerali na strednej na intráku a strašne sa na tom rehotali. Bol to totálne absurdný film, blbosť, ale dalo sa na tom zabaviť. Najmä tanečná scéna v jedálni, na to sa nedá nikdy zabudnúť... ()

demented

Pre Molly Shanon som mal vždy slabosť, pretože narozdiel od iných menej známych komikov zo SNL je aspoň vtipná. Toto bol prvý film, kde som si ju výzraznejšie zafixoval. Film je krásne uhodený a bláznivý a na scénky, kde táto "kočka" zvádza a bozkáva strom či dopravnú značku sa myslím nedá zabudnúť :) ()

blackJag

Docela nadějný začátek (kopačka do ksichtu jeptišce mne rozesmívá ještě teď), který je s postupujícím časem rozmělněn v impotentní snaze o humor. Ani klasicky retardovaný Ferrell s tím nedokázal nic udělat. 25% ()

baXter

Molly Shannon tam presne sedí, pripadlo mi to chvilemi i docela vtipne, vsak v kterem jinem filmu dava nekdo fracouzaka dopravni znacce nebo stromu :D Zadna bomba ale existuji hure znicené pásky. ()

dopita

V pravdě debilní film, s neuvěřitelně debilním scénářem a ještě debilnější Molly Shannonovou! Ta mě teda pila krev, zatlouk bych ji do země! ()

Luff

Nechápu proč to má tak malý hodnocení :D , to je tak úžasná kravina, až u ní brečím smíchy a znám to už nazpaměť :D. Čuchání si pod paži,hraní si s prsama jako s panenkama,zasnívat se, hrát si se sloupem a stromem že jsou to její kluci atd...Mary já tě zbožňuju.Opravdu jsem se zasmála já i celá rodina. ()

Šmoula

Občas se člověk musel dosti smát, jak to bylo trapný!!! Ještě že to dávali v TV v tak pozdní dobu, jako "mega film" by to asi moc neuspělo :-) ()

tyna97

Co to sakra bylo? Dokoukala jsem to jen proto, protože jsem byla zvědavá, jaký konec takový film může mít. Herci se nepovedli, scény hrozně trapné, nezajímavé.. ()

bulbasaur

kravina plná trápnych vtipov a trápnych výstupov hlavnej predstavitelky. Na druhu stranu ako inak by mala zahrať trápnu stredoškoláčku ako trápne? :) a zatrapošila veru schopne. v konečnom dôsledku ma to aj pobavilo. videl som aj väčšie sračky. ()

BeranSon

Jediné štěstí, které dělí tuhle příšernost od odpadu, je fakt, že je to tak mistrovsky trapný, že tu jednu hvězdu dát musím, protože i tohle je vlastně "umění". - 1/10 - ()