Charles dělá odvážné kroky a případem posedlý Knippenberg zkouší zapomenout. Marie-Andrée a Ajay svádějí souboj o budoucí přízeň svého gurua. (Netflix)

Necrotongue

Už podruhé musím vyzdvihnout postavu Hermana Knippenberga, jehož duševní pochody byly tím nejlepším, co mi tvůrci v šesté epizodě nabídli. Hlavně scény s lekníny byly přímo kouzelné a já za toho holandského pitbula přihazuji hvězdičku navíc, protože se o mě ve chvílích, kdy se objevil na obrazovce, přestal pokoušet spánek. 3*- ()

castor

Pákistán je zastávkou na cestě do vysněné Francie, ve které má dojít k zásadnímu obchodu s kameny. Vracíme se zpět k Charlesovu prvnímu manželství a jeho dalším lžím. Hermana Knippenberga mezitím případ naprosto pohltil. A co Ajay, zůstane jen špinavým pobudou? Odbočky, vata, flashbacky. Tvůrčí evropské duo Tom Shankland a Hans Herbots zatím sbíralo zkušenosti jen s průměrnými televizními seriály (ačkoliv první jmenovaný se podílel i na natáčení seriálu House of Cards), snaží se odvést řemeslně precizní práci, ale celkově se mi prostě pod kůži nezarývají. Navíc se úplně vyhýbají nahotě i záběrům přímého násilí. Pokaždé vidíme pouze vystrašené tváře obětí a pak jen bezvládná těla. ()

oasismanik

Zatiaľ jednoznačne najhoršia a najzbytočnejšia epizoda. Trochu Charlsovej minulosti, ale v podstate nič až také dôležité, strašne veľa vaty a očakávam zvyšné dve epizody v podobnom duchu, snáď sa mýlim...Myslím ale, že tento seriál to najlepšie už ponúkol. ()