Charles a Marie-Andrée vyrážejí do Paříže a mají velké plány, ale jedno z uvítání tam nebude zrovna vřelé. Knippenberg se snaží dvojici zastavit a osloví média. (Netflix)

oasismanik

Ako som už spomínal, táto miniséria má to najlepšie už dávno za sebou, mnoho dialogov a situácií je absolútne zbytočných, tvorcovia vysvetľujú už dávno vysvetlené veci...nech už to skončí a ja si môžem prečítať ako to bolo úplne celé naozaj. ()

kenkaku

Seriál se nafukováním u mě akorát odepsal. Přeskakování v čase je zcela zbytečné. K čemu musím vidět jak někoho o kom vím, že ho zabili, byl zabit? Změní to nějak vývoj dělejte? Ne... jen vata jak nafouknout počet epizod. ()

Necrotongue

Sedmá epizoda jen znovu popisovala, jak marnou záležitostí je boj s Vogony. O tom už jsem byl ale dostatečně poučen z předchozích dílů, ze Stopařova průvodce po Galaxii i z mnoha osobních jednání s úředníky, takže mě v tomto případě tvůrci opravdu nezaujali. No, ale na druhou stranu je pravdou, že už jsem v této fázi od seriálu ani nic nečekal. ()

castor

„Všechny vraždící parchanty nechytíš. Tohohle můžete, ale za jakou cenu?“ Spojují se další souvislosti, Angela a Herman se (vinou jeho posedlosti) od sebe dál vzdalují. Právě on vsadí na média a zkusí (ke kroku ho navedl bulvár) jednu z posledních možností, jak Sobhraje lapit. Rozpoutá se celosvětová štvanice, navíc článek vyšel v pravou chvíli a zásadní obchod nedopadl. Zatímco Charles si nechce nic přiznat a brzy se hodlá vrátit zpět do hry, Marie-Andrée je zoufalá. Ona je možná nicka, ale ví to o sobě, zatímco zločinecký mozek, kterým jeho matka pohrdá, mluví o svobodě a stále si myslí, že vyhraje nad celým světem. Jenna Coleman mě herecky bohužel neoslovila. Stále (a už to jinak nebude) mechanicky chladné a odtažité, kdy je těžké se s někým identifikovat. ()