Ted Lasso

• USA Ted Lasso
Komédia / Dráma / Športový
USA, (2020–2023), 23 h 55 min (Minutáž: 29–78 min)

Jason Sudeikis, Brendan Hunt, Stephen Manas, Nick Mohammed, Bronson Webb, Juno Temple, Hannah Waddingham, Jeremy Swift, Teresa Mahoney, James Lance (viac)

Jason Sudeikis je Ted Lasso. Trenér amerického fotbalu. Přestože s evropským fotbalem nemá žádné zkušenosti, stěhuje se do Anglie, kde ho najali, aby trénoval fotbalový tým. Půjde to, „jako když Lassem mrská“, i když jsou hráči cyničtí a město nepřátelské? (Apple TV+)

Recenzie používateľa William_ k tomuto seriálu (31)

Ted Lasso (2020)

ŽIVOTNÍ ROLE JASONA SUDEIKISE! Úchvatný seriál (nejen) z fotbalového prostředí, který se řadí k tomu nejlepšímu, co na službě Apple TV+ v současné době najdete, a který je zpracován na jedničku a je díl od dílu lepší a lepší. Seriál si dost často utahuje z rozdílů a stereotypů mezi Američany a Brity, a právě tyto narážky, vtípky, připomínky jsou ten zlatý materiál, který mě po celý seriál neskutečně bavil. Postavy se Vám zažerou pod kůži a oblíbíte si je. Naučíte se spoustu motivačních a fotbalových frází jako například "Believe in believe" nebo "Football is life". Do toho skvělé herecké výkony již zmíněného Jasona, který si zde svou roli naplno užívá a je to takový dobrák hozený do válečného písku. S optimismem zvládá každou překážku a zvládá svou povahou strhnout i ostatní, aby hráli jeho hru.  Vyzdvihnout musím i Hannah Waddingham - šéfku klubu, která se své role zhostila na výbornou a ještě se na ní skvěle kouká. Zkrátka doporučuji plným počtem všem, nejen fotbalovým fanouškům a kéž by tak pozitivních seriálů bylo více. Svět je potřebuje. Svět potřebuje víc lidí jako je Ted Lasso. 5/5. ()

Série 1 (2020) (S01)

Vynikající 1. řada, která měla vše, co od fotbalové komedie očekáváte a ještě k tomu přihodí americko-britské přízvuky a humor, seriál mohu jen doporučit. ()

Úvod (2020) (S01E01)

Až na tu častou vnucenou reklamu v tomto dílu, kdy Apple prostě musí ukázat snad všechny svoje produkty, to byl hodně povedený otvírák, ale vyšší hodnocení si schovávám pro další epizody, které budou skvělé. ()

Pro děti (2020) (S01E04)

Škoda toho chybějícího camea Robbieho Williamse, hned bych dal 5* ()

Vypálené plavky (2020) (S01E05)

Za mě zatím asi nejhezčí díl seriálu, příjemně se na to koukalo, a i zápas byl hezky zpracovaný, samozřejmě že to nebude mít dramatičnosti alá "Dycky Sunderland", ale celkově mi v epizodě nic nevadilo a bavil jsem se. Závěr dojemný. ()

Dvě esa (2020) (S01E06)

"Fotbal je život" ()

Ať žije Rebecca (2020) (S01E07)

Jediná nevýhoda kterou s tímto seriálem mám, že jsem na něj narazil až teď, v září 2022. Další skvělá epizoda, tentokrát více zaměřená na vztahy, Sudeikis nám dává najevo, že umí i vážnější scény a Teda si naprosto užívá. 5/5. ()

Série 2 (2021) (S02)

Několik dílů 2. série bylo SLABÝCH, jakože fakt hodně, to si řekněme na rovinu. Za to například poslední 3 díly bylo to nejlepší, co seriál zatím nabídl a krásně si připravil půdu pro sérii 3. Celkově bych hodnotil dvojku jako slušný nadprůměr, ale ta první byla asi o chlup lepší. Už teď se těším 3. dějství této parády od Apple TV. ()

Sbohem, Earle (2021) (S02E01)

Postavím se trochu proti davu a řeknu, že mě 1. díl 2. série moc bavil, dokonce víc než začátek 1. série. Obsahoval spoustu vtipných momentů, linka s Danim Rojasem mě bavila a celkově to považuji za skvělý start 2. série. ()

Levandule (2021) (S02E02)

Průměrný díl, který zachraňuje výstup Roye ve studiu Sky Sports. ()

Udělat tu nejsprávnější věc (2021) (S02E03)

Silná epizoda, dějová linka o sponzorství je ale v reálném světě přesně naopak, hráčům je jedno od koho berou prachy nebo kde hrajou mistrovství světa (viz. Katar). A Let Tasso byl geniální, ale na pivo bych s ním nešel. ()

Koleda (2021) (S02E04)

Jako samostatná epizoda podprůměr, kde se nic nestane, ale jako Vánoční speciál asi průměrná podívaná. ()

Duha (2021) (S02E05)

Konečně tu máme po delší době zase klasický pěkný díl, kde se pobavíme a je to konečně o fotbale. Jen tak dále. Jo a fráze "playing against Sheffield Wednesday on Saturday" bude pro Teda ještě na dlouhou dobu slovní oříšek :D ()

Znamení (2021) (S02E06)

Skvělý díl, opět jsem se skvěle pobavil, a konec epizody ukazuje, že i přes dobré výsledky týmu to s Tedem nevypadá dobře :( V dalších epizodách se dozvíme proč. ()

Hlava (2021) (S02E07)

No zase to byla taková kaše, kde se toho odehrává na můj vkus až moc a ani to diváka nebaví. Jedna z nejhorších epizod, hned vedle té Vánoční. ()

Beardův večer (2021) (S02E09)

Nejlepší epizoda 2. série. Konečně se kouč Beard dočkal své epizody, a že si to za tu dobu zasloužil! Trip po nočním Londýně byl prostě skvělý, a řadí se mezi to nejlepší co jsem v tomto seriálu viděl a zažil. Hodnocení epizody absolutně nechápu, ale už jsem si zvykl, že ty nejlepší věci mají okolo 68-72% tady na čsfd. ()

Žádná svatba a jeden pohřeb (2021) (S02E10)

Trošku mě mrzí že z dam se na začátku epizody staly absolutně ignorantské buranky bez respektu k čemukoliv, ale zbytek epizody to naštěstí zachránil. Opět skvěle napsaný scénář a Ricka Astleyho zde taky najdete :D ()

Převrácení pyramidy úspěchu (2021) (S02E12)

Bravurní zakončení 2. série s nádherným odkazem do budoucna, a to že se ve 3. sérii máme na to těšit. ()

Série 3 (2023) (S03)

3. série je lepší než ta předešlá. Až na prostřední díly 5-8 u kterých si asi scénáristé dali dovolenou, se jedná o naprostý majstrštyk. Začátek a konec série jsou nadstandart, škoda toho prostředku. Občas se stane, že Ted se v epizodě objeví jen v pár scénách, ale to vůbec není na škodu, protože ostatní postavy mají skvělé dějové linky (až na Keelyinu právě v dílech 5-8, která mi přišla zbytečná a v důsledku pak zůstala nedokončena a zapomenuta) a zajímá vás co se stane dál, jak se bude dařit Richmondu v Premier League, kolikrát Roy řekne "FUCKIN HELL" atd. Skvělé zakončení úžasného a výjimečného seriálu. ()

Zlý duch (2023) (S03E01)

Dokonalý začátek, který nám říká to nejdůležitější: Kostky jsou vrženy...nebo spíš míče? ()

Spectacular Music of Hollywood

Spectacular Music of Hollywood

07.12.2023

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (viac)

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů