Rebecca si do práce vezme hosta. Návrat jistého hráče do týmu ostatní neschvalují. (Apple TV+)

Sany33

Príbeh: Ted privedie Jamieho aj napriek svojmu sľubu a spoluhráči mu to dávajú náležite vyžrať. Rebbeca privedie do práce svoju dcéru. Hráči urobia bojkot na hlavného sponzora. Prevedenie: Led Tasso pobavil asi najviac. To ako team bojkotuje sponzora a Jamie sa konečne dostane do priazne je v celku zaujímavé. Ale linka s Rebbecou bola úplne mimo a pripadalo mi to, že sa ňou iba vypĺňa prázdne miesto. 70% ()

Trevor

Nemožno poprieť že toto bola silná epizóda. Na míle vzdialená realite, ale výborná, záver zatienil aj Leda Tassa s 5* zato že séria proti Coventry skončila inak ako asi každý čakal. ()

Necrotongue

Seriál Ted Lasso sice nekomentuji po jednotlivých epizodách, ale v tomto případě jsem musel udělat výjimku. Třetí díl druhé řady se mi totiž nelíbil. Což o to, místy jsem se bavil naprosto skvěle, všechno ale zabila sponzorská záležitost. Jak to nazvat? Agitka? Podbízení? Gréta by měla radost i Jestřáb by jistě čestnost nigerijské varianty Rychlých šípů ocenil, ale já jsem příliš velkým cynikem na to, abych věřil tomu, že se profesionální fotbalisté vzdají svých finančních jistot pro vyšší dobro. Ochotně jsem na druhou stranu uvěřil oslavě prohry v zápase, protože jsem si tak připomněl zlaté časy našeho nároďáku a pokladníka Ujfalušiho, který žádné prostitutky neobjednával, a už vůbec za ně nezaplatil tak vysokou částku, když mohl svědecky dokázat, že to byla mnohem menší suma. / Poučení: Chceš-li být vtipný, nemoralizuj. ()

William_

Silná epizoda, dějová linka o sponzorství je ale v reálném světě přesně naopak, hráčům je jedno od koho berou prachy nebo kde hrajou mistrovství světa (viz. Katar). A Let Tasso byl geniální, ale na pivo bych s ním nešel. ()