AFC Richmond čerstvě postoupil, ale všichni se týmu vysmívají, protože analytici předvídají, že v sezóně skončí na posledním místě. (Apple TV+)

sochoking

Paráda, Ted a jeho tím sú späť! Sezona, na ktorú som netrpezlivo čakal! Otváracia epizoda je veľmi príjemná a pohodová. Síce, musím pravdu povedať, že keby bola niekde uprostred, tak je za čisté tri , ale ako otváracia a po dlhej dobe... Padla úplne fantasticky a za 4. ()

ariari

No famózny návrat Teda.   Vyhchutnávam si to ako čerešničku na torte . Je zaujímavé, že tretia séria je ešte o stupeň lepšia ako dve predtým . Kombinácia výbuchov  nadšenia sveta fanúšikov, britsko americký humor uťahujúci si z toho britského , inteligencia replík, a psychologický rozmer vyrozprávaný Jasonom sudeikisom     prekonali všetky očakávania. Toto je pravá terapia pre frustrovaných ľudí súčasnosti!, bonus nad tým - ukážkaže ľudstvo je vlastne geniálne :-) spolupatričnosť vyjadrená klubovým bezbrehým oddaným fandením vám ukazuje cestu ako zo s..čiek von. ()

Fifer

První díl se povedl. Klasické hlášky atd. Pikantní byla hláška "Fuck you, Joe Rogan", která působí jako jisté vyřizování si sporů mezi dvěma klikami: mainstreamové komedie vs. antiwoke self-made comedians jako Rogan. Osobně mám rád jak Rogana, tak Teda Lasso. A vtípek na Rogana mi nevadí, jen by to možná chtělo trochu víc invence než "Fuck you". Takže za mě slabej diss. :-) ()

imaginer21

Vším, pro co Teda Lassa máme rádi, úvodní epizoda veleočekávané třetí série nešetřila. V minulých sériích načrtnuté postavy konečně využívají naplno své přednosti i zápory, právě ten balanc obojího vytváří dokonale čisté zázemí pro lidský vývoj, který nás tak zajímá a který pochopitelně tím spíš nás nutí (téměř) všem fandit. Ted Lasso je takový vhled do naší vlastní duše a ze všeho nejvíce díky svým postavám dává možnost zjistit, jací jsme my sami, jak bychom se my zachovali, komu bychom dokázali odpustit, koho pochopit a koho naopak odsoudit. Pokud bude celá série tak přímý a přitom tak silný tah na branku jako první epizoda série, tohle jaro budu hryzat nedočkavostí monitor každý týden před premiérou nového dílu. ()