Rebecca pořádá týmovou výroční charitu, kde Ted chystá smíření mezi Royem a Jamiem. (Apple TV+)

Trevor

Tým AFC Richmond usporiada 10 ročník benefičnej akcie na podporu chorých detí...ktorý Ted využije na zblíženie sa s majiteľkou a zároveň na zlepšenie vzťahov medzi dvoma hviezdami klubu.O 5* epizódu obrali poznámky je rok 2020 ženy môžu všetko a pieseň pouličného squatera o tom ako ubližujeme matke prírode...dúfam že ani tento komentár žiadneho z užívateľov tejto databázy neurazil, nespôsobil mu traumu a nebude musieť kvôli nemu navštíviť psychiatra... ()

Sany33

Príbeh: Richmond usporadúva benefičnú akciu, kde sa draží rande s futbalovou hviezdou. Nemilým prekvapením sa stáva prítomnosť Rebeccinho ex. Prevedenie: Rivalita medzi Jamiem a Royom ma celkom baví. jedná sa o súboj rozličných charakterov ako aj rozličných vekových a sociálnych štruktúr čo ponúka nemalú zábavu. Pocity: Ted sa začína zbližovať s Rebeccou a snaží sa jej pomôcť v zložitej životnej situácií, čo je dosť emotívne. Nečakal by som, že sa tento seriál, dokáže tak dostať pod kožu. 82% ()

• V úvodu epizody, během potyčky v šatně, se objeví narážka na film Klub rváčů (1999). (Duoscop)