Ted Lasso

• USA Ted Lasso
Komédia / Dráma / Športový
USA, (2020–2023), 23 h 55 min (Minutáž: 29–78 min)

Jason Sudeikis, Brendan Hunt, Stephen Manas, Nick Mohammed, Bronson Webb, Juno Temple, Hannah Waddingham, Jeremy Swift, Teresa Mahoney, James Lance (viac)

Jason Sudeikis je Ted Lasso. Trenér amerického fotbalu. Přestože s evropským fotbalem nemá žádné zkušenosti, stěhuje se do Anglie, kde ho najali, aby trénoval fotbalový tým. Půjde to, „jako když Lassem mrská“, i když jsou hráči cyničtí a město nepřátelské? (Apple TV+)

Lacique

Ted bol milý chlap, píšem v minulom čase, pretože o dalšej sérii sa tvorcovia nevyjadrujú. Krásny vtipný seriál z futbaloveho Anglicka, bavil ma v každej časti, tréner aký sa nevidí len tak. AFC Richmond, zostávam vašim fanúšikom a budem držať palce... ()

damienomen

Pre mňa osobne najlepší ,,športový" seriál, ktorý začínal ako čisto komediálny ,no časom sa tam pridali prvky drámy .No vôbec mu to neuškodilo,skôr naopak. Poslednú sériu som pozrel za dna dni,pretože po každom dieli som bol zvedavý na pokračovanie . Všetky postavy (okrem samozrejme jedinej ,-))boli sympatické,no najviac samozrejme dobráčisko Ted Lasso a bručoun Roy.Bola to emociálna jízda a tento seriál mi už teraz chýba. ()

matous20063

Ted Lasso je seriál který mi doopravdy bude chybět. Snad poprvé jsem u seriálu brečel, a rozhodně se za to nestydím. Seriál kombinuje spoustu společenských problémů a fotbalem, se sportem který sleduje třetina populace planety. Nemusíte být fotbalový nadšenec abyste seriálu rozuměli, možná i naopak, seríál vás může naučit mít rád fotbal. Doopravdy, skoro po každé epizodě ve třetí série jsem si šel zahrát FIFU, protože jsem na to měl neuvěřitelnou chut. Seriál může působit levně, ale o to tu vůbec nejde. Zpracovaní je na seriál ůplně v pohodě. Je škoda že seriál skončil, ale narozdíl od jiných skončil srozumitelným koncem, a hlavně dobrým a poetickým. Seríál to co začne to i dokončí. 95% ()

TinaTiber.

Ted Lasso (seriál) (2020)  10/10 Milujem to. Dostalo sa mi to do srdca tak, ako už hodnú chvíľu nič nie. Dramedy, pri ktorom vyzeráte ako blázon, pretože plačete a smejete sa zároveň! Možno to má nejaké chyby, ktoré prehliadam, pretože som laik. Ale je to pre mňa masterpiecom z jedného, pevne verím že dôležitého, dôvodu. Postavy. Žijú si vlastným životom, bojíte sa o ne, prekvapujú vás, rozhodujú sa, robia chyby, vstávajú a padajú..a majú pre to svoje dôvody.. A podľa mňa sú napísané dokonale! Viem, že naviazanie sa na postavy je logicky jednoduchšie vytvoriť v seriály, kde máte čas rozvinúť príbeh a nadviazať na predchádzajúce udalosti. Ale preboha živého! Či pozerám film alebo seriál, toto od neho chcem! Chcem vidieť úžasný scenár, ktorý dáva život úžasným charakterom. Pozeranie sa na to ako kouč Ted Lasso prichádza do Richmondu a ako vzniká z AFC Richmond jedna veľká bláznivá a milujúca rodina som si užila a tento seriál je pre mňa safe space! ()

Vasourek

Nejlepsi “feel good” serial ever. Vtipny a dojemny zaroven. Tolikrat jsem u niceho nebrecel, ani nevim, kde se to vzalo. A pokud mate radi fotbal a zaroven chcete mit co sledovat s pritelkyni/zenou, tohle je nejlepsi volba pro oba. :) ()

BlackThorne

Právě jsem dokoukal závěr seriáu a nemůžu uvěřit tomu, že jsem ho většinu dost nesnášel. První série je skvělá, feel good komedie, která, abych citoval seriál, není o výhře nebo prohře, ale o tom, aby se hráči stali lepšími lidmi, vypořádali se se světem i se sebou navzájem a zároveň i nám divákům dali něco navíc. První série byla hodna svého názvu, protože je skutečně o Tedu Lassovi, o jeho moudru a vedení týmu. Druhá série začíná stejně, ale po chvíli se začne, spolu se svou stopáží, zvrhávat ve vztahovou dramedy (jak zdejší občané rádi říkají VKVéčka), proti čemuž bych nic neměl, pokud by tak seriál byl nastavený už od začátku, ale on nebyl. A tak dostáváme čím dál tím víc něčeho, co nechceme. Neměřil jsem to, ale přijde mi, že Ted dostává čím dál míň prostoru a je to opravdu o vztazích, které ale dost často vedou od nikud nikam. Odpusťte, ale celý příběhový oblouk Keely je absolutně o ničem, jako postava druhého řádu byla super, ale dostat tolik prostoru si rozhodně nezasloužila, protože prostě nemá co říct a opravdu ruku na srdce, jak to s ní a s jejím milostným trojlístkem skončilo? Posunula se někam? Na rozdíl od ní tu máme Nate, kterému ten přerod ze začátku můžeme věřit, když se z člověka, kterého šikanují a nikdo jiný o něm neví stane z ničeho nic postava v záři reflektorů, samozřejmě to ego nemusí unést a byl to skvělý zvrat, ale v celých dalších dvou předlouhých sériích nemáme čas na to, abychom jeho návrat ke kořenům víc prozkoumali a byl tak věrohodný? Ne, protože musíme zdlouhavě ukazovat, jak chudinka Keely najme svoji buranskou kamarádku, začne si se svojí šéfovou a když jako šéfka PR týmu neudělá to, co po ní jiní PR lidé chtějí (ne, že bych s tím souhlasil), tak jí "vyhodí", aby ji mohla zachránit její bohatá kamarádka... BRAVO!! Ale celý Natův přerod vtěstnáme do pár scén... Ve třetí řadě pokračujeme v nastálém trendu, ještě nafouklejší stopáž pořád prakticky o ničem, i když uznávám, že tu už občas znovu vykukuje nádech první řady a poslední díl je snad komplet zpět ve starých kolejích, bohužel ani tak nezachraňuje celkovou pachuť, kterou ve mně Ted Lasso zanechal. Po hodnoceních jsem se na něj hrozně těšil a první řada nezklamala, pak to ale šlo jen a jen dolů. Prostě nechápu odklon od původní myšlenky a původní stopáže. ()

Patrik.Schou

Oddechovka. Místy humorná. Spíše z prostředí fotbalu, než o fotbalu. Trochu natáhnuté, lépe by to odsýpalo v 8 dílech, než v 10. Hlavní hrdina připomíná Neda Flanderse ze Simpsonů, jen bez jakékoliv pobožnosti, svým věčným optimismem a jazykovými hrátky. Něco mezi 3 a 4. 4 pro ty, co hledají jen něco na oddech, 3 pro ty, co by čekali cokoliv víc. ()

Coody

Skvěle zpracovaný seriál z fotbalového prostředí. A ne nebojte se Vy, co nemáte rádi fotbal, ta dokonalá komedie, kterou hlavní postavy vytvářejí je úžasná a peckovej scénář k tomu. Fakt se pobavíte.. Za mne velké díky. Super komedoška. ()

Amberjack odpad!

Lidi tady z csfd asi moc hulej nějaký houbičky, jinak si takhle vysoký hodnocení týhle nevtipný blbosti nedokážu představit. Ted Lasso je extrémně nesympatickej ignorant z USA, kterej má trénovat fotbalovej tým v Premier League a nic si pořádně dopředu nezjistí, nic neví, ničemu nerozumí. Jediný, co mu hraje do karet je jeho nadpozemská (a velmi odpudivě nepřesvědčivá) dobrosrdečnost. Nemusim to dokoukávat, abych věděl, jak to se to bude vyvíjet. Utrpení už bylo dost. ()

MatoPalkes

Strašne pohodový seriál, ktorý si niekedy ešte pustím, kedže aj stopáž je v úplnom poriadku. Jason Sudeikis výborný, dokonca na nejakú sošku. ()

poppy75

zase raz som sa presvedcila,ze sa nemam orientovat podla percentualneho hodnotenia...podla popisu som cakala vela britskeho humoru a rozpaciteho americana...pocas oboch serii som bohuzial dostala len asi 4 hlasky,na ktorych som sa fakt dokazala zasmiat a jedneho nepochopitelneho šaša s psychickymi problemami /cize vela ameriky a len kvapka europy/...plus niekolko doslova trapnych scen...s postavou teda lassa sa nedalo stotoznit,uplne najotravnejsie boli tie kvazi intelektualne odkazy na kadejake kapely a bohviekoho este,v zivote som tie mena nepocula a pochybujem,ze vacsina divakov tusila,o com ted a beard vlastne tocia...ok,brala by som to len ako prijemnu oddychovku na odreagovanie,aj s tymi tazko uveritelnymi situaciami,ale ta patetickost a zaplava klise to pokazdym znicila...vela kriku pre nic...vela americkeho kriku pre nic...pre mna to bola parodia... ()

LukyVanco

Môže TV seriál rozosievať dobrú náladu a vrátiť sebadôveru v seba aj obyčajným ľudom, ktorí toto sledovali a sledujú? Myslím naozaj, nie ako v TV shows kde ľudia kydajú na iných a ostatní sa na tom smejú, rôzne srackoidné reality show, marvelovky kde su supermani, batmani a rôzne postavy, ktoré majú byť kvázi vzorom pre mládež.  Napíšem to takto..chcem byť ako Ted Lasso. Ten optimizmus je nákazlivý. ()

McGuffin

Ted Lasso je šprýmař a čerstvý americký trenér anglického fotbalového klubu zralého na sestup. Tmelí tým, radí hráčům na hřišti i v životě, peče koláče, rozdává knížky, švitoří s pokladníkem i majitelkou klubu, zesměšní jejího exmanžela a vyspí se s její nejlepší kamarádkou, popíjí pivo s fanoušky, je jedna ruka s druhým trenérem a naslouchá i uklízeči; a klub prohraje a spadne. Fotbalové publikum vzteky brečí, filmové nadšením ryčí. V další sezóně je to skoro naopak, a zřejmě proto klub postoupí zpět. Plus ta psycholožka, ghanský miliardář s vrtulníkem a pár dalších překvápek, ovšem. Scenáristé Brendan Hunt, Bill Lawrence, Jason Sudeikis a Joe Kelly to vidí jasně, je to veselý a dojemný showbyznys. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. MacGuffin ()

iskander1210

Zatial som videl len 3 casti, ale musim povedat ze je to genialne. Ted je typicky american, vecny optimista a motivator, v podstate celu cast sa musite smiat a minimalne usmievat. Cize je to velmi pozitivne, zlepsovak nalady ale zaroven to nie je "lacny" humor. Zatial super Update po prvej serii - nic to na kvalite nestratilo a je to super relax. Nasmejete sa a aj to pozitivne motivuje Druha seria nesklame. Je to ine. Uz vas Tedov easy rider style neprekvapuje,ale ani nenudi. Zato pribudne drama, je to ovela vaznejsie a pocitovo orientovane, ale zase aj to len s humorom. Velmi dobre to ukazuje ze nie je vsetko tak ako sa na prvy pohlad zda, niekedy zdanlivo najstastnejsi a najveselsi ludia trpia najviac, ale podstatne je, ze bojuju a nikdy to nevzdavaju. Uz sa tesim na tretiu seriu, a je to asi jediny dovod preco si obnovim apple tv... Update Season 3: sklamanie, mozno ma tie postavy len nudia, ale su uz strasne preafektovane a co sa tyka futbalovej strategie, co by ste od trenera cakali, toho je tu pramalo. Zato mate kopu milostnych vztahov, trapnych situacii a samozrejme sa objavili aj bozkavajuci chlapi a zeny. Co ine by sa uz dalo asi v tretej serii vymysliet. Mali skoncit druhou ()

Pito126

Srdceplná fotbalova komedie, která mi roztančila duši! Jason Sudeikis je neuvěřitelně charismatický a jeho role Teda Lassa je nakažlivě upřímná a inspirující. Tenhle seriál mě donutil smát se, plakat a zamilovat se do fotbalu úplně znovu. Je to skvělý příběh o druhých šancích a nádherných lidských vztazích. Ted Lasso je jedinečný klenot, který by si neměl nikdo nechat ujít! ()

EmmettBrown

Futbal (pre američanov soccer) je v USA populárny cca ako u nás kriket. Áno, hrá ho zopár ľudí, chodí naň zopár ľudí, ale pre väčšinu obyvateľstva je veľkou neznámou. Možno aj preto VOD platforma Apple TV+, po tom ako získala výhradné práva na vysielanie futbalovej MLS, priniesla fanúšikom seriál z futbalového prostredia. Americký tréner amerického futbalu, ktorý zhodou náhod prichádza do Európy trénovať tím v európskom futbale, o ktorom nevie absolútne nič. Hej hej, vďaka takémuto konceptu by bolo naozaj jednoduché edukovať amerického diváka o pravidlách futbalu popritom, ako by sa pravidlá učil aj samotný couch Lasso. Seriál, však aj napriek zdanlivo jasnej futbalovej (soccer) "propagande", rozohráva veľké množstvo emocionálnych príbehových liniek zameraných na medziľudské vzťahy a práve "ľudským" charakterom Teda Lassa sa zrazu na konci každej epizódy prichytíte so slzami na krajíčku. Či už od dojatia, radosti alebo krásnej sentimentality. Na svoje si samozrejme prídu aj fanúšikovia futbalu, viacero cameo postáv z reálneho futbalového prostredia je len čerešničkou na torte. Suverénne najlepší seriál na jablkovej platforme. ()

Spectacular Music of Hollywood

Spectacular Music of Hollywood

07.12.2023

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (viac)

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů