Kde inde sa môžu stretnúť také rôznorodé a odlišné postavy ako v chatárskej kolónii? Milionár tajaci svoj majetok, spisovateľka románov červenej knižnice. Nepraktický ajťák, ktorý kosí podľa návodu na internete. Vojak špeciálnych jednotiek v zálohe pracujúci v skutočnosti ako kaderník v salóne svojej ženy. A ďalšie svojrázne figúry, ktoré ale majú jedno spoločné - chatárčenie. A na chate musí byť pohoda, aj keby ich to malo stáť posledné zvyšky síl... (TV Markíza)

Recenzie používateľa Olík k tomuto seriálu (3)

Osada (2021)

„Má chata, můj hrad, místo, co mám rád bez výhrad“ Nový seriálový počin naší veřejnoprávní instituce postupuje pěkně steb by step. Krok první: To by nemuselo být vůbec špatné. Krok druhý: Určitě to bude ke koukání. Krok třetí: No, zase taková sláva to není. Krok čtvrtý: Když jeden díl vynecháme, tak se taky zase tak moc nestane. Krok pátý: Možná vynecháme i další. Krok šestý: A nebo už nebudeme koukat vůbec……Krok desátý: Ono to ještě běží…..Krok třináctý: Aha konec, tak nic. ()

Epizoda 13 (2021) (S01E13)

Všechny cesty dovedly do Osady, všechny okapy se vyčistily, všechny táboráky byly zapáleny, všechny Rosy na kolejích byly dospívány, všechny dějové linky se uzavřely…..asi už bylo na čase, protože každým dalším dílem se vařilo z vody víc a víc. ()

Epizoda 1 (2023) (S02E01)

Z předešlých let jsem rozhodně nenabyl dojmu, že by Osada byla počinem, který by si zasloužil další pokračování……a to jsem se snažil bejt harmonickej až na půdu. Druhá série, díl první, obavy potvrzeny. Totálně o ničem epizoda. Ukázat nové postavy…..samozřejmě další nepřirozené karikatury…..a pak už to celé hodit na Holuba s Nesvačilovou a jejich, pro někoho vtipnou, dokola se opakující šablonu. Kolečko je již delší dobu polámané, ale oře, jako by nebyl zítřek. ()

Časové pásmo bolo zmenené