Ajťák David Srovnal je mimoň, o chataření neví nic a rozhodně by se neměl stát náčelníkem osady... V Záhoří začíná nová sezóna, ale chaty přes zimu někdo vykradl a náčelník osady se pohřešuje, stejně jako Rubalovi (R. Holub) miláčci Milena s Romanem – což nejsou děti ani psi, ale motorovka s křoviňákem. Chaos v osadě zachrání snad jen volba nového náčelníka. (Česká televize)

Amalberga

Na epizodu jsem se dívala s jasným účelem - zhejtit ten nesmysl, na který ČT vysílala furt otravný upoutávky. Naštěstí první epizoda byla lepší ony. Chvílemi mi bylo dost trapně, ale dokonce jsem se i několikrát zasmála. Je to taková "oddechovka", přípomínka léta. Rozhodně lepší než většina českých kriminálních počinů. Oceňuju, že ČT zkouší i něco jiného. ()

p.a.douch

Postavy? To je slušné panoptikum. Jenže mě to panoptikum celkem dost pobavilo. Zahrané je to také dobře, prostředí zajímavé. Takže hodnocení tohoto dílu trochu nadhodnotím (reálně bych dal tak 3,5). Docela se těším na další díl. Takže já zklamán, ani nijak pohoršen nejsem. ()

Ovecka_Saki

To se nám v Česku roztrhl pytel s novými seriály úplně na ho*no ne? A aby to bylo spravedlivé, rozházeli to po všech možných televizních kanálech, aby nikdo nepřišel zkrátka. Snad to zachrání aspoň ten Ochránce. ()

Sfaxia odpad!

Seriál pro bydlenky a všechny co každou pitchovinu označujou jako "oddechovku". František Filip měl bohužel pravdu: Dobré to nebude a bude to zase jeden zbytečný seriál. Nemají totiž herce z velkým H. ()

a-ja odpad!

Já to tušila už při tý příšerný úvodní nepísni, že to mám rovnou vypnout... Co to, kurva, je?!?! To ta voda z řeky způsobuje demenci, nebo co? Ten monolog, co vyblila Leinweberová? Barešova postava v půlce dílu najednou začne mluvit moravsky (nechcu, su) - to jako na začátku od Znojma nebyl? Děsivě papírový postavy Myšičky, Beretový a, probůh, Chýlkový a Majera? Hodnej Kanaďan, co honem přiletí do osady, když strejček stůně (nojo, Hanák, co nejspíš dostal roli kvůli tomu, že bydlí v Nižboře a tak produkce ušetřila za ubytování)? No, tak s tímhle se jděte bodnout... A hvězdu nemůžu dát ani za to, že to tu docela sekne Holubovi (protože zase tu bude za největšího blba vlastenec a za hrdinu ajťák z Prahy, i když je to hovado nezpůsobilý k normálnímu životu, žejo)... Velebnosti, jdu blejt. ()

JB001

Domníval jsem se, že by to nemuselo být špatné, nicméně tohle se opravdu nepovedlo. Pilot mi ukázal, že je třeba se věnovat čemukoli smysluplnějšímu. Naštěstí tu máme Netflix a tam se vybrat dá... ()

njuska

To je vždycky tak, když má člověk nějaká očekávání... Souďe dle prvního dílu musím hodnotit, jako velkou bídu. Nezasmál jsem snad ani jednou. Vysloveně mě iritovaly stupidní hlášky typu: "Vy jste tu v kůlně nechali přes zimu zamčené děti?". Tahle sračka tam byla zopakována dokonce dvakrát za sebou :-/ Pochvalu si zaslouží výprava. Exteriéry (a i reálné interiéry) jsou krásné! Každopádně, další díl ještě zhlédnu. ()

ABC1

Bohužel je to jako skoro vždy: člověk se raději nemá na nic těšit. Holt vtipné hlášky, situace atd. si autor vybral v Mostu a teď je to jen karikatura...nevím, zda se vůbe pokoušet sledovat další díly... ()

grangerova

Já jsem velký fanda chataření, ale tohle prosím pěkně ne. Osada je po filmu Přes prsty další důkaz, že Kolečkův “humor” je jednoduchý, přízemní a vlastně není vtipný. Herci by byli asi i dobří, ale v tak zkarikovaných postavách (typicky Myšička nebo Holub) se to prostě nějak nemůže zadařit. Nechci předbíhat po prvním dílu, ale zatím je to po velkých očekáváních spíš velké zklamání. ()

Hombre8

NJN. Celkově poněkud hloupoučké. Asi by se to hodilo spíš na KmetFlix než na ČT1, ale co už... Chatařská oddychovka s náběhem na Chalupáře - uvidíme, jak se vyvine. Zatím nejvíce vadí krutě přehrávající Holub a Chýlková (ze začátku). I když to asi měli v popisu práce. Naopak - kdo by nechtěl takovou usměvavou a příjemně obyčejnou ženskou, jakou hraje Beretová. ()