2067

• Austrália Subject 14 (pracovný názov) (viac)

Je rok 2067 a lidstvo přežívá jen díky umělému kyslíku, který ovšem způsobuje onemocnění dýchacích cest. Jedinou nadějí na záchranu populace je Ethan Whyte (Kodi Smit-McPhee), který se má pomocí časového portálu vydat o 400 let dopředu a přinést lék. (fisus)

Machaut odpad!

Ze začátku to vypadalo jako super film. Poté se to proměnilo na cca 90 minut čistých hysterických výlevů hlavního nesympatického hrdiny, který se tak skoro celý film chová jako pošuk, kňučí, brečí, řve, prostě totální hysterka. ()

Kamil111

Tolik dějových klišé a ještě více klišéovitých dialogů házených beze smyslu jeden přes druhý. To bych rád věděl, který šílenec tohle financoval. ()

UnderDeath

Kdyz jsem videl hodnoceni, cekal jsem neco uplne jineho, mnohem horsiho. Cekal jsem zkratka Bcko. Je fakt, ze ten jeho kamos, to je ten typ, kdy si clovek rika: musi bejt vzdycky aspon jeden z nich nekompetentni k****..? Skoda, ale ve vsech ostatnich ohledech to bylo vyborne, Vizual, dej, myslenka.. Rikam si, co za lidi se na takovy film diva, ze tak podhodnocuji. 4 z 5 ()

Henk

Asi mi nepřísluší hodnotit filmy určené pro bystré a intelektuálně založené diváky, ale přece jen jsem se rozhodl pár řádek napsat. Po shlédnutí traileru jsem se na snímek docela těšil, ale už po půlhodině jsem si říkal "Kdy už se proboha začne něco dít?" Bohužel, nezačalo. Velká nuda a poměrně nesympatičtí herci.  Přesně jak to popsal Eliott ()

Morb

Herci tragický, ale jinak ten film nebyl uplně blbej. Dobrej nápad, docela oukej zpracování. Na Upgrade to samozřejmě nemá ani z poloviny, ale líbí se mi, kam se Australská kinematografie vydává. EDIT: V jednu chvíli tam byly 4 postavy, kterým po jejich monologu tekly slzy. Tragická snaha o ždímání emocí vyvolala spíš úsměv. ()

goauld

Začnu tím nejpodstatnějším, neb na TO se pak budu MUSET pomalu celý dvě hodiny dívat. A to, co okmažitě je -1* je hlavní - silně nesympatický "hrdina" filmu. (tak nějak vzpomínám, kdy jsem podobně tak nesympatického hoňocasa viděl naposled.... už je to celkem pořádná doba... napadá mě jedině synátor Weslyho Snipesa v podobně laděném snímku. Nicméně - pominu-li celkem zajímavý začátek, tak se začínám obávat o další část filmu "o hledání". Proto zatím slabá 3* a možná ještě hodnocení nakonec zvednu - což záleží na tom, zda film nebude o "jedné cestě tam a zase zpátky), či zda další dějství mě vtáhne jako onen stroj času do milého překvapení.. (Přecejen mám před sebou pomalu 75%, takže .... I comming back !! ;-)) ...tak jsem za půlkou přátelé !!! A je to ještě hroší než jsem čekal :-D Dětinské (až jednoduché) jednání, přímo ukázkově stupidní dialogy, přímo olbří trhliny v logice... Části filmu jsou místy úsměvné, aniž by to však autor filmu zamýšlel. jeden by si řekl, že film je produkcí USA... No - je vidět, že Australani tu Ameriku přecejen slušně dohání. Takže šup a -1*. Takže (zatím) hodnocení 2* a.... možná začnu pokukovat po "FF" (at tolik netrpím).... Tak dokoukáno (s podporou FF). A protože se "zaokrouhluje" nahoru, tak konečné hodnocení tudíž neměnné. (1,89*) ()

Aceboris

Kópia celkom dobrého Spielbergovho ( produkcia ) seriálu Terra Nova avšak tu spravená do jedného dvojhodinového filmu. Mladý Ethan White vôbec netuší čo znamená keď mu otec pri príležitosti jeho 8 narodením , podvodom zvaným prekvapenie pripevní na zápästie náramok , ktorý sa mu vryje bolestivo do kože. Ľudstvo je na pokraji vyhynutia, na zemi dochádza kyslík. Jediná šanca je časová brána , ktorá by ľuďom umožnila prechod do budúcnosti. Znie to veľmi jednoducho, avšak ma to háčik cez bránu príde správa kde je napísané " pošlite Ethana White " . ----- Zaujímavo spracované, avšak miestami dosť nudné , vizuálne slabucke, vzhľadom na rozpočet je to vidieť. Hudba vcelku slušná dosť dobre zapadala a dopĺňala dej. Možno jedna vážnejšia výčitka, nesedel mi vôbec hlavný hrdina, maximálne nesympatický, môj dojem . Inak slušné spracovaný scifi film. Vôbec som sa nenudil . Za mňa 5/10 --- Odporúčam seriál Terra Nova , žiaľ aj napriek slušnému hodnoteniu a podľa mňa dobrému deju natočená iba jedna séria , ukončené pre slabú sledovanosť. ()

jethrotull odpad!

Uz som doslova unaveny zo Sci-Fi z poslednych rokov. Samozrejme ako vzdy splnena zakladna podmienka:ludstvo ide zachranovat dement,idiot a placko v jednej osobe ! Asi sme uz v poriadnej predeli ked sa na tejto planete nikdy nenajde clovek so sedliackym rozumom a racionalnym uvazovanim. Pre mna odpad trvajuci 114 minut. Jdu blejt velebnosti. ()

Keledaia odpad!

Nechci bejt zla, pac ten film je evidentne vypiplanej s citem, ale je to blbost. Nedava to absolutne smysl, clovek co to delal ma evidentne lasku pro film, prirodu a scifi a vsechno tohle dulezity, ale delat filmy absolutne neumi. Doporucila bych treba nakreslit komiks, kratkou fantasy story nebo neco, to by se dalo prehlodat spis. Film bohuzel totalni kokotina. ()