360⁰ Pavlíny Wolfové

Publicistický / Talk-show
Česko, 2020, 50 min

Účinkujú:

Pavlína Wolfová (moderátor), Michal Půr (moderátor), Petr Fiala, Radomil Babek

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my taky. (CNN Prima News)

MartinTerran

Dobrý diskuzní pořad na aktuální a mnohdy i zajímavá témata. Co se týče moderátorů, tak Pavlína je super a Michal méně, ale možná jsem si na něj zatím jen nezvykl. Jediná výtka je k tomu, že kvůli časovému omezení pořadu někdy není možné jít dost do hloubky, ale to už je kříž komerčních pořadů. Nekoukám na každý díl, ale když je zajímavé téma tak s chutí kouknu. Hodnocení: 84/100. ()

SOLOM.

Njn Pavlínka nám už jaksi zestárla, co si pamatuju naposledy, ale jinak vyřídilku má pořád slušnou. Jen škoda, že většinou vede debaty s lidmi, kteří mi poslední dobou lezou neskutečně na nervy. Zvláště pak z řad politiků – senátorů. Nicméně oproti těm hnusům na ČT s Moravcem v čele, se tohle dá alespoň zčásti i poslouchat – i když nasraný odcházíte stejně… ()

Dobry_clovek

Ujecena moderatorka v televizi, ktera si plati nazev CNN aby ziskala jakysi punc serioznosti. Ve skutecnosti se ale jedna o politicky bulvar s podradnymi novinari, jejichz vypovedni hodnota je temer nulova. ()