sKORO NA mizině

Krátkometrážny / Komédia
Česko, (2020–2021), 3 h 36 min (Minutáž: 22–35 min)

Prázdné hlediště i pokladna. S tím se nyní potýká většina divadel nejen v České republice. Jak to ale herci a tvůrci prožívají? Jak se vypořádají s tím, že nemohou dělat to, co milují a co je živí? Na to vtipným způsobem odpoví seriál sKORO NA mizině, který vznikl v rekordním čase pod taktovkou tvůrců již legendárního online seriálu Lajna. (Filmové studio Dolní Vítkovice)

Soweek

4,5*. Divadlo Mír je silně na vzestupu a dle mě momentálně kraluje české humorné scéně. Tuto partičku jsem měl rád už od Pečeného sněhuláka, který byl za mě velice povedený, ale obecně bohužel sklidil smíšené reakce. Nesmírně tu klukům přeju a i když to z 90% táhne Kozub, tak už bych si to bez zbytku Čubova týmu neuměl ani představit. Tři tygři a Skoro na mizině vyšvihly tohle divadlo do první ligy a něco mi říká, že se tam hezkých pár let udrží. ()

Zagros

Náš národ má jednu vlastnost, díky ní přežívá i ty nejtěžší chvíle ve své historii. Tou je, že si naprosto ze všeho dokážeme udělat srandu. Jestli to je plus, nebo mínus, nechám na zvážení každého z vás. Nicméně sKORO NA mizině je toho nádherným příkladem. Za mě to je ideální způsob, jak se s podobnou situací vyrovnat. Tím myslím už tento konkrétní případ. Divadlo je paralyzované zákazem a tak najde možnost, jak dál pracovat, něco málo si vydělat a taky se pořádně zviditelnit. Přiznám se, že doteď jsem divadlo Mír neznal. Už jen za ten nápad a odvahu si vysoké hodnocení zaslouží. Navíc mě to pobavilo a zvedlo mi to náladu při druhé vlně… bude i druhá série? Již jsem doporučil mnoha známým, líbilo se všem. Pokud by u nás podobně k současně situaci přistupovali všichni, bylo by to skvělé. Zvedám hodnocení na maximum a na maximu zůstává i po všech pěti dílech. Pětkrát bravo borci! ()

Lukoboss

Výbornej satirickej online koncept postavenej na crowdfundingu, kterej zobrazuje a zároveň paroduje aktuální situaci posledního roku. Je to neotřelý, sprostý, hraniční, urýpaný a hlavně neuvěřitelně zábavný a plný hlášek. Jasně tomu vévodí Š. Kozub, jehož mimika a hláškování seriál jednoznačně táhnou, nicméně každej si tam najde svůj vrcholnej moment. Navíc jedním ze scénáristů je "pražská kurva" P. Kolečko, kterej má za sebou víc než povedenej seriál Most, takže se tomu stylu vlastně nelze divit. Jen tak dál, víc takových projektů u nás by bylo fajn, ale musí se opatrně, aby to nepřecházelo ze zamýšlené absurdity do nechtěné trapnosti, což se tady naštěstí neděje. P.S.: "Ty sis šlehl nějakou dávku mamrdinu a nám jsi zapomněl nalajnovat nebo co?!" ()

Hanys_

Je to fakt megavtipné. Jasně, dost přisprostlé, ale na to už jsem byl po pár scénkách třech tygrů připravený. První třídilná série šlape celou dobu, druhá pětidílná už místama drhne. Hlavně teda 6-8 u Langošů. Kozub ďábel. 9/10 ()

Garch

Prakticky jediný tuzemský humor v koroně bez koruny. Štěpán Kozub bude jeden z mála herců a tvůrců, kterým corona něco přinese. Doteď byl k zaznamenání v několika krimi seriálových epizodách, spíš pro zjev. ()

petikacka

Taaak to sem se zas jednou pobavila. Řezala jsem se od prvního dílu a seroš mi zvedl náladu o 100%. Ostravaci jak cyp Čuba, Kozub, Ferro a Polák vs. kurvy z Prahy to nemá chybu. Tak jsem jim klukům něco přispěla, aby měli co dělat. Jen tak dál...Za mě 98% ()

husokachna

Improvizační sešns partičky z Míru mi moc nesedí a přijdou mi dost na sílu. I pitvoření Štěpána Kozuba mě nebaví vždycky. Ale u sKORO NA mizině jsem se bavil královsky. Ať si kdo chce co chce říká, drajv to má neskutečnej, hluchých míst jen málo, Kozub to spolu s Langošem táhne páradně, hlášky šustí (hlavně díky Kozubovi) papírem jen výjimečně a celá ta parta je strašně sympatická a fajn. Nakonec mi nevadila ani trochu nastavovaná kaše, kdy čtvrtej díl jsem snesl jako tako lepítko mezi "první řadou" a posledním pátým dílem, kterej doceňuju s každým shlédnutím víc. Když už to vyneslo balík a bylo třeba to trochu vyždímat, tak musím uznat, že to kluci vyždímali docela se ctí. Palba do vlastních řad (Suchánek, Kolečko a ostatní celebrity...) je třešnička na dortu a .... prostě je to super a dám si to rád kdykoliv zas a znovu. Čtyři brutálně udusaný zavaly. PS: akorát to bylo málo sprostý, já bych ještě připepřil... ()

godycz odpad!

omlouvam se ale ja toho kozuba v tech netovych skecich nedam. to neni herectvi, to je jedlickarna. nedokazu se tomu zasmat, ani mit nadhled. nejde to. navic cely serial je nevtipny. ()

Bozvav

Snad ani neradno komentovat. A je to velmi ostravské. Byť pohnutky vzniku chápu, forma je spíše primitivní, než úsměvná. ()

Cermbo

Na svou dobu neskutečně překvapilo a bavilo od začátku do konce. Námět s koronou, která udělala hercům čáru přes rozpočet se povedl na výbornou a to všechno doprovází skvělé vtipy se skvělým obsazením, které si ze sebe umí udělat srandu. Z této tvorby je znát upřímnost a srdce, jen škoda, že si to trošku od šesté epizody pokazili. ()

Chundys

Kolečko je možná obrpiča, ale prosim snažte se to tady s nim ten rok vydržet :D! Jako nevěřil bych, že mě to bude takhle bavit! Tohle je opravdu humor, protože když si ti herci fakticky dokážou takhle veřejně ze sebe udělat srandu je prostě super. Rád bych určitě pokračování. Super že do toho zapojili i jiné herce a v neposlední řadě vychvaluji spíš druhou polovinu, protože tam to byla kanonáda humoru. ()

gombarix

Mrdat Brno!!! A mrdat čtvrtý a posrat pátý díl, takový sešup úrovně se jen tak nevidí. EDIT na konto dalších tří dílů: špatné to není, ale počáteční kouzlo je obávám se pryč nadobro. Toto je už moc křečovité a vulgární, i když pořád dost vtipné a solidně zahrané. Hlavně Čestmír a Adéla příjemně překvapili. ()

Luk Skywalker

Vcelku zábavné, první díl je lepší než druhý. Třetí mě ještě čeká. Vtipy a narážky opravdu pobaví, Langoš je prostě komediální herec čím dál více. Reální partneři jsou i partneři v sitcomu (Gondíková, Merkner) - Merkner je těžce v piči, ze své alternativně založené manželky, jen ten záběr beze slov říká vše :-D. Pro vulgarismus se nejde daleko, ale je toho dost i na mě a to jsem Ostravak. EDIT: Třetí díl dovršil první vlnu korony, ale na podzim začala druhá a tím pokračuje i seriál. Bavili mě i další díly, zatím poslední je na "šachtě" s Vašutem :-): "Sto roků v šachtě žil, mlčel jsem..." ()

Kopi1

Velmi dobrý seriál v reakci na coronu. Výborně a chytře napsané, hlášky jsou zde excelentní, příběhově se to posouvá také dobře a všichni herci jsou sympatičtí a každý je něčím specifický. ()

Olík

Internetový komediální seriál humorně reflektující současnou situaci. Jsi něco mezi tygrem a Ostravákem a nekonvenčně  reaguješ na absurditu současné sKORONAvirového světa…..byla jenom otázka, kdo  se do toho pustí a jakým způsobem. Za mne osobně je třeba hype kolem Tří tygrů uměle přiživovaný, ale uznávám že parta kolem nich, Vladimíra Skorky a obrpiči Kolečka tne do živého a v rámci svým možností baví. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů