Cermbo

Nemůžu si pomoct, ale tyto poslední tři epizody se až na pár momentů a hlášek zkrátka nepovedly. Šestej nic moc, sedmej se celkem zlepšil a u osmého jsem se poprvé snad ani jednou nedokázal zasmát, naopak mi bylo občas dost trapně. Dokonce bych si troufal říct, že už se jen vaří z vody a seriál se snaží těžit z oblíbených postav/herců. Rozšíření obsazení je sice dost fajn, ale možná až moc lidí najednou, spoustu z nich mimo pár trapných nebo opakovaných hlášek vůbec nemělo prostor.  Možná to vnímám přehnaně kriticky, ale prvních 5 epizod se mi opravdu dost líbilo, první tři mě vyloženě nadchly. Celkově se rozhodně jedná o velice nadprůměrnou a povedenou tvorbu, proto seriál jako celek hodnotím za 4*. Avšak zápletka s bunkrem mi vůbec nesedla a to včetně trapných dialogů s nepovedenými či ohranými vtipy. Snad příště to zase nabere ten správný dech. ()

Wyrdas

Konečně jsem se zasmál. Po předchozích dvou velmi slabých dílech jsou Tygři+ zpět v sedle. Jen škoda, že je konec (této série). Za mě to nejvíc tahal Paweł s Josefem, ale i atmosféra v krytu se rozvolnila pro všechny - a to je sakra dobře. Nakonec důstojné zakončení s velkou myšlenkou - téměř každému z nás by rok v takovém krytu uměl napravit život. ()

SOLOM.

Tys nás tady ty pičo zavřel kvůli Csákové…“Máte alespoň nějaký deskovky? Jasně ty pičo, mám prdel plnou mikáda…“Já vždycky když nevím, co mám dělat, tak stáhnu kalhoty a jdu prcat“…Tak tu máme prozatímní poslední díl, ale pevně věřím, že tomu tak skutečně nebude a ještě se dočkáme pokračování. Jen škoda, že kvalita i vtipnost posledních dílů šla lehce dolů oproti těm předchozím…Ale tahle eskadra pobavila, Rosenberg překvapil, Prachař tam zapadl solidně a Suchoš na konci…Takže palec nahoru za tenhle projekt… ()

Big Bear

Tak konec tomu celému dal správnou tečku! Těším za rok v Pyšelích co vyleze z archy na zahradě jednoho rodinného domku, hned vedle himalájského rorodendronu u kterého se musí jemně našlapovat ! :-) * * * * * ()

• Jirka před skupinou zmíní příhodu, která odkazuje na epizodu Zával (2020). (Duoscop)
  • V potitulkové scéně epizody je zmíněn pořad Partička (od r. 2011). (OJan)