Autogram

Opäť hviezdne obsadenie a výborný záver. Žáner drámy a komédie je prepletený neobyčajným spôsobom, takým ostravským. –––– Tak Ostrava je malá, že? – To už nikdy neříkej, pičo! –––– Já mám předplatné jenom na operu a balet. Činohru prcám. –––– Dyť já v tom Hollywoodu moh dozrát jako červeňoučký jablíčko. ()

mira007

Dukla 61 II. ? Tak na to, že to je jen stream tak i s těmi Vašutovými výrazy, které z bláznivé grotesky udělají zábleskem nejlepší horor v české kinematografii za posledních deset let. Herecké výkony chlapců opravdu prvotřídní, ikdyž ten pičo humor se už trochu opakuje a opakováním zajídá, ale co naplat, tohle předčí většinu našich filmů co jde do kina a i většinu tv tvorby. ()

SOLOM.

Já mám předplatné jenom na operu a balet, činohru prcám…Šachta je potrestá a tenhle díl je prostě do piči luxusní záležitost a jasně nejlepší…Jo Štěpán je vážně pyča a má mozoly jak kdyby měsíc honil krokodýlovi kokota…!Se tady všichni chováte, jak byste každý měsíc jezdili se smrtkou na Pustevny"…Nástup Vašuta (už ho asi nebavilo přicmrndávání u Lidlu, pičování Kozuba, uštěpačný Langmajer a solidní zakončení (prozatím). Kurňa jak já se těším, až ten korona boom konečně skončí a já si zajdu na nějaké to jejich představení pěkně na živo…TOP díl. ()

Allien.9

"Slyšíte, co mi on říká? Ňáký pičo ostravský havíř mi tady nebude říkat, že jsem větší kokot než Kolečko, ne? Víš, kdo já sem, ty píčo? Víš, kde sem byl, ty píčo?! Já sem byl u Šípa! Víš, kdo je Šíp, ty Goleme?! Tak poď ty píčo, no poď! Poď, ty kundo! No poď, do piče! No, tak poď. Tak... kam deš... tak... si sedni zpátky..." Strach ze slabého pokračování se nenaplnil. Geniální epizoda, bezkonkurenčně nejlepší ne všech. Výborně natočená, výborně zahraná, perfektně gradující, emotivní (?) a šoking-konec totálně zabil. 5*. ()

gombarix

První tři díly byly našlapaná, parádně vypointovaná a zahraná záležitost. "Tři tygry" jsem si díky nim oblíbil a tento stav trvá. Ale už konec (celkově slabšího) 4. dílu varoval, že to míří kamsi do wtf hlubiny. Ovšem tato epizoda překonala všechny obavy, a byť chápu a beru poselství (a asi jednou jsem se zasmál), scénář i provedení zcela postrádají kouzlo prvních dílů a jsou jen a pouze trapné. Působí to jako by Kolečko (nebo Šimíček, který byl v titulcích?) opravdu schválně napsal takovou cypovinu, aby jim Bakala ty milióny vážně radši poslal :þ ()