The_Ninkisek

Jak tady čtu komentáře, tak naprosto nerozumím těm kteří napíšou: „Neměli pokračovat“ nebo „Naprosto zbytečné pokračování“. Vybrali peníze od lidí, když vyberou danou částku, tak vypustí a vytvoří další díly. Je vidět že tvůrci toto vzali velmi zodpovědně a vytvořili velmi důstojné pokračování. Na to jak to skončilo, tak zápletka je sice slabší vůči ostatním dílům, ale i tak velmi kvalitní zajímavá a zábavná. ()

Wyrdas

Mohlo se to skoro jmenovat Chilli. Protože to byla nejsilnější scénka - a to je ten problém. Ona totiž nebyla moc vtipná. Moc ukřičené a naopak takmer žádná silnější místečka, na která by se dalo vzpomínat. Vesměs si po shlédnutí vybavím pražské rituály, chilli a Adélčiny kozy. A to je docela dost málo - i když jich bylo všude plno. Za každou dávám hvězdu. ()

Big Bear

Po čase jsem zjistil, že kucí za vybrané prachy zbastlili další tři díly. Já je mám rád, jsou šikovní, ale začíná jich být všude moc a to škodí. Své o tom by mohl vyprávět Donutil. Ale dal jsem tomu šanci. Nu, je to takové rozpačité, pomalý nájezd na něco co bude následovat. * * * ()

SOLOM.

Ostravští šulíni jsou zpátky a společně s nimi i Langoš a rajcovní Adéla. Další porce kvalitní zábavy zaručena? Podle autorů ano, podle ohlasů to byl sice o dost slabší rozjezd po skvělé epizodě Zával, nicméně i tak jsem se některým momentům skutečně zasmál. Ti borci to mají prostě v sobě a Jirka je skvěle doplňuje. Asi nejvíc jsem si užíval pasáž, kdy skončila pantomima, začalo se chlastat a Langmajerův dům se „otřásal“ v základech stejně jako jeho psychický stav. Na další díly se samozřejmě těším… ()

PowPow

Po neskutečném pátém dílu trošku zklamání. Šestá dávka přesně toho samého. Jasně, ono to pořád funguje, ale zároveň už je to trochu vývar gagů z předchozích částí, kde se, až na závěrečnou scénu, vlastně nic neděje. Na druhou stranu, dobrý tah byl prostřídat postavy a přidat Béďu a Adélu, oba dobře zapadají o oživují to. A zároveň jde jen o rozjezd do dalších dvou dílů, takže věřím, že to zase pořádně vygraduje :-) ()

• V epizodě je zmíněn seriál Lajna (od r. 2017). (Duoscop)
  • Když řekne Jirka Štěpánovi, že spolu byli v dole a recitovali Bezruče, tak tím odkazuje na epizodu Zával (2020). (Duoscop)