Pořad pro všechny kutily, který můžeme vidět na TV NOVA sedmý den v týdnu ve večerních hodinách. Když např. stavíte dům, nebo si chcete něco vyrobit pro potěšení, či vypěstovat nějakou nezvyklou květinu. Loskuták vám vždy poradí a nabídne tu správnou inspiraci, nápad, nebo radu. Každý díl obsahuje sedm reportáží. Moderují sourozenci Gondíkovi. (duklak2)

Radyo odpad!

Jeden z řady námětů, který Nova šlohla odjinud a zprznila způsobem tak nehorázným, že by jeden vzteky ztloukl i ptačí budku. Gonduo v roli moderátur (odvozeno od slov "moderujících kreatur") by zabilo i výrazně inteligentnější pořad, než je tahle reality show v duchu seriálu A-Team (borci z A-teamu byli také kutilové, kteří dokázali dětskou tříkolku s pomocí kladiva, krabice hřebíků, tavné pistole a dvou kartonových krabic předělat na letadlovou loď). ()

Mefistofelle

Přehlédneme-li rádobyvtipné sourozenecké duo Gondíků a spoustu jiných hříchů proti vkusu a rozumu, tak jednou za milion dílů se tam něco zajímavého přeci jen vyskytne... Pravý kutil si ale raději otevře nějakou chytrou knížku. Nu což, od TV HOVNA se moc kvality očekávat nedá, nejsem tudíž v nejmenším překvapená. ()

wosho

Nemám nic proti Gondíkovým-jsou mě u prdele a pokud zůstanou ve svých pořadech a nebudou mě lést do pořadů, které rád sleduji,tak jim přeji mnoho štěstí do života. Nemám ani nic proti Radám ptáka Loskutáka a nechápu tak nízké hodnocení-k dnešku 16,02,2010 je to 18%. Normální pořad tohodle druhu informativní zábavy, něco jako Receptář, jen bez Přemka :-). ()

SOLOM.

Kam sourozenci Gondíkovi šlápli, tam jim dlouho pšenka nekvetla. Nikdy mi úplně ten jejich humor neseděl, ale občas jsem se i některým jejím hlodům zasmál. Pak se vrhli na kutilství a ze začátku se mi tento pořad i líbil. Sice nejsem žádný náruživý kutil a už vůbec ne zahrádkář – sice zahrádku máme, ale práci na ní přenechávám jiným…občas se tu ale objevila nějaká ta zajímavá rada či nápad – to jim upřít nemůžu. No a teď v poslední době to moderuje Petr Rychlý, ale nějak výraznější obrat k lepšímu jsem nezaznamenal. ()

FireTight

Gondíci se z utratrapné GO GO show přeorientovali na něco méně trapného a proto si ode mě vysloužili o jednu hvězdičku navíc. Ovšem ta hvězdička není za jejich moderátorské umění, za jejich vtípky nebo za jejich über cool slogany (ty si naštěstí už nepamtuju), ale za některé normální lidi-hosty, kteří se do pořadu dostali se svými nápady. Ti si skutečně zasloužili respekt a právě jim je věnovaná tato hvězdička. ()

• Dalibor Gondík se nechal slyšet, že mu moderování pořadu zničilo život. Prý kvůli němu nedostává jiné nabídky. (Duoscop)