Tim žije v tom, že pozval na Havaj ženu svých snů. Když zjistí, že místo ní omylem pozval ženskou, se kterou zažil šílené rande naslepo, je už pozdě. (Netflix)

sedm.1

The Wrong Missy je strašná, ale jakože opravdu strašná ptákovina, nicméně já se musím upřímně přiznat, že se až stydím, jak jsem se u ní nakonec docela nečekaně slušně pobavil. Tedy pobavil, spíš jsem si u ní odpočinul, jako u nenáročné komedie, kdy se úroveň většiny humoru pohybovala někde na záporných hodnotách IQ, na druhou stranu ale snad jen zázrakem ani jednou nesklouzla k nějaké vyložené trapnosti, či idiotině, je to prostě takový ten cáklý styl vtipnosti, kdy se většina postav chová jako totální retardi a potkat někdy někoho z nich v reálném životě, tak bych jim musel během chvíle ukopnout palici, v čemž zde jinak s obrovským náskokem úřaduje Lauren Lapkus, která zde působí jako ze řetězu utržené zvíře a ačkoliv většinou takovéto postavy ztvárňují chlapy, tak ona si tu nic nezadá ani s těmi největšími šílenci a v podstatě mě po celou dobu rovným dílem stejně tak srala, jako bavila, což ovšem ve výsledku beru jako pozitivum. Zápletka je jinak stejně trhlá jako ony postavy, takže něco soudného nemá smysl očekávat, pointa je pak též předvídatelná od první minuty, takže co dodat, pokud do tohoto filmu půjde divák s vědomím, že se jedná o absolutně nenáročnou oddychovku, kde krom svérázných postav a hloupějšího, nicméně poměrně funkčního humoru, už nic jiného nenajde, tak věřím, že se u toho stejně jako já pobaví, kdokoliv v tom bude ale hledat něco víc, a snad i třeba něco intelektuálnějšího, čeká ho s tímto filmem peklo a film pak při hodnocení Odpad!. Já každopádně nadhodnocuji a dávám neodpovídající průměr. ()

Kienast

Ztřeštěná komedie, kde exceluje Lauren Lapkus, bavil jsem se víc než solidně o to víc zamrzí, že to v závěru sjede ke stokrát ohranému romantickému "klišé". Standardní komedie z dílny Netflixu, nic víc, nic míň. 6/10 ()

Prochy38

Nene, ani nevím, proč jsem to po pár minutách nevypl. D. Spade je sympaťák, ale s ním jsou ty komedie 50-50. Buď to bude sračka nebo prima pohoda. Tohle bohužel sedlo do té první varianty. Lauren Lapkus mi extra nevadí. V TBBT má super roli. Bohužel jde po hlavě do všeho a tady mi to nesedlo.. Trapné, nechutné, nevtipné. Pár povedených momentek, ale spíše ne-e. ()

Milky.

Standardní NETFLIX. A navíc tady máme bonus v podobě úžasně předvídatelného scénáře. Holt něčím se dnešní levičáci živit musí a když ovce čumí do prázdna, Netflix se hodí.Za mě sračka, David Spade prostě půl filmu neutáhne a Lapkus byla spíš napřesdržku. A začínám si myslet, že Schneider je kromě přehrávání a debilního pitvoření naprosto nepoužitelný. ()

Bezda202

Kvůli tý otravný krávě v hlavní roli nemůžu jít s hodnocením výš, u pár scén jsem se málem zastřelil. Bez ní by to byla ale docela ok komedie. Škoda. ()

rotel

Tá 1* je za pár záberov na krásnu pláž... Až také slabé, bezduché to je. Ale určite si to nájde svojich fanúšikov. ()

embecka

Presne tento typ filmov z duše neznášam. Debilné postavy, debilný humor, všetko totálne neprirodzené... Stratených 89 minút života. ()

majec4

Asi som kus ohlupol ako si platim Netflix, ale toto mi stacilo. Viac som necakal ako som dostal a sem tam som sa zasmial celkom slusne. V kratkej dobe som videl dva filmy od Sandlera a v tomto mi Spade neprisiel tak vtipny ako v The Do Over (2016). Vynahradila to blazniva Lapkus, ktora je suverejne hlavny tahak filmu. Vela ale od toho cakat netreba. ()

Massaro74

Celkem dobrá komedie ze Sandlerovic dílny, u které jsem se fakt bavil. Spousta hlášek a komických situací, trocha romantiky a minutáž tak akorát... Postava druhé Missy, v podání Lauren Lapkus, byla šílená, a kolikrát až na hraně humoru, ale nebýt jí, film by stál asi za starou belu... ()

jasanka

Takove (znacne mene povedene) Tesne vedle. Ve vetsine filmu chapu, proc se z nenavisti vytvori laska, ale tady to proste byl nesmysl. ()

Rockerman

Nevím, jestli existuje odborník, který zjišťuje zda někdo má či nemá smysl pro humor. Musím si to "vygůglit", protože většina současných komedií mě nedokáže rozesmát. Tedy občas se něco povede, ale většinou jsou to trapasy, až mi je z nich stydno. Po vyšetření pak budu vědět, jestli je chyba ve mně nebo v těch trapných rádoby komediích. ()

pilarius

Nejlepší komedie, jakou jsem za poslední roky viděl. Lauren se ve své bláznivé roli zjevně cítí zjevně naprosto přirozeně, Davidova postava působí věrohodně. Dohromady tenhle kontrastní komediální recept funguje spolehlivě. Osobně mě šíleně navnadil už trailer, ale prozrazuje toho až zbytečně mnoho. Na produkci Netflixu nehorázně nadprůměrná záležitost. Dejte filmu šanci, zaslouží si být v červených. ()

Olík

David Spade v Sandlerovce bez Sandlera…..to myslím mluví samo za sebe. Nenáročná ptákovinka, kde paradoxně opratě v ruce nedrží sám Spade, ale „ta druhá“ Lauren Lapkus (mimochodem, slečna pobavila). Klasika……laciný fór……povedený fór…….fór, který vás dostane na lopatky. A tu romantiku, tu neberte až zase tak vážně…..o tu, tady jde až na druhém místě. ()