Na rajském pobřeží si dali dostaveníčko krásní nezadaní. Ale má to háček. Aby vyhráli úžasných 100 000 dolarů, budou se muset vzdát sexu. (Netflix)

Kienast

Zábavný bizarek plný sexy lidí ,některých absolutně bez mozku (zdravím Koriho). Škoda, že nebylo moc šokujících momentů a vypjatých situací. Ale každý člověk to prostě chce vidět, protože takový prostě jsme. Jestli bude další řada určitě se podívám. ()

klukluka

První díl- *****- je to rajcovní, je to svým způsobem napínavý, je to čurina. Druhý díl- *****- i really like it! Třetí díl- *****- great fun! Čtvrtý díl- ****- maličko slabší, ale ty záběry z pláže, to není reality show, to je Spielberg! Pátý díl- ****- furt mě to bavî. Šestý díl- ****- vypadá to, že tam po sobě nechají sekeru. Sedmý díl- *****- Francesco, ty nám teda dáváš. Osmý díl- ***- paradoxně nejslabší, zbytečně to natahovali. Každopádně Francesca byla neskutečná, Harryho z ní asi jednou bude bolet hlava, ale věřím, že mu to za to stálo. Parádně postříhaný, nasnímaný, dobře nacastovaný (žádná filozofická fakulta, ale příjemní, sympatičtí, přirozeně inteligentní lidé), vyvolalo to ve mně silný emoce a to i díky tomu spravedlivýmu, dojemnýmu finále.//// Druhá sérka to u mě má taky za 4 pecky. Na třetí už by se mi teď hned okamžitě koukat nechtělo, ale i dvojka ve mně vyvolala spoustu příjemných emocí a ano- přinutila mě k zamyšlení nad sebou samým. ()

Azurose

Nechuť dokoukat tuto realityshow ve mě kypěla díl od dílu více a více. Totálně primitivní účinkující, drama taky nulové. Jediné, co se mi líbilo, je vizuál. ()

Hanys_

Asi ne revoluce, spíš jen evoluce v žánru, ale zatraceně návyková. V půlce jsem byl rozhodnutý na 4, po personálních změnách pár dílů před koncem mě to už tak moc nebavilo. s1 6/10__ Druhá sérka tak nějak přes kopírák, ale pořád fain i s těmi stejnými kýčovitými momenty. s2 5/10 ()

kill-tec

Jako že reality show úplně nevyhledávám, ale Netflix má občas zajímavý formáty. Taky občas neuškodí, kouknout na ty zoufalce a pobavit se nad jejich tupostí. A že jí v tomhle pořadu teda je! Jeden egoista větší než druhej, plejáda silikonů, steroidů a vym**anejch mozků (doslova). Trapas! ()

cepice

Dokonalé bizarní. Je tam však moc nudné výplně, která natáhla sérii o další cca 3 díly, proto 3 hvězdy, musíte více přeskakovat. Ale koncept je to zajímavý. ()

mira007

Netflix reality show, která zavře několik atraktivních anglicky mluvících jedinců do luxusního resortu a oni soutěží o sto tisíc dolarů. Jedinou podmínkou výhry je, že nesmějí mít po dobu soutěže žádný sex .... celkem idiocie, u které jsem si nejprve myslel, že to je nahrané, ale postupem času člověk zjistí, že Netflix asi umí dobře castingy, protože tolik sebestředných tupých individuí se jen tak nevidí ( hláška Američanky: " Harry říkal, že je z Austrálie, ale já nevím kde to je ..."). Jedna hvězda za pěknej resort a holky v bikinách. ()

Ayush

Žumpa největších rozměrů, tolik mozkových buněk mi šokem nezemřelo ani o víkendu po párty. Jedinej přínos, kterej to má, krom toho, že se můžete pokochat umělýma dudama pokud je to váš styl, nebo se někomu zasmát, je, že člověk zjišťuje, co vlastně v životě vůbec neřeší (protože problémků evidentně existuje mnohem víc, než jsem tušila - udržet se sexy a kůl neni ízy) a znovu a znovu pociťuje vděk za to, co má doma. ()

Milky. odpad!

Viděl jsem první díl. Lidi, kteří tohle dokážou sledovat mají buď plnou lebku míchaných vajíček nebo jsou američani. Sorry, ale nedokážu si vážit nikoho, koho tohle baví. Tohle už není odpad, ale absolutní výtěr dna. ()

Johny303 odpad!

Do jisté míry je to určitě nahrané. I tak si ale myslím, že by se této skupince krásných egotupounů měl sex odepřít navždy - jinak skutečně hrozí, že by se to mohlo rozmnožit... ()

Sunny.69

Tyvole. Konečně reality show po který nemáte chuť si udělat lobotomii a teprve pak si mozek vystřelit. A ani to není realisthow u který máte chuť se jen smát těm ubohým existencím. Nedejte na nezajímavý první dva díly. Na konci budete určitě překvapeni. ()

Kerbello

Je to jako když si pořídíte křečky. Jasně, jsou pitomí a většinu času nedělají nic zajímavého, ale jsou při tom prostě nějací roztomilí, nebo co, a tak se na ně stejně koukáte a říkáte si: "To není možný, že takhle trávím čas... Ale oni se učí, koukejte na ně!" ()

husokachna

V konečným součtu spíš nuda, než cokoliv jinýho. I když se produkce snaží vytvořit drama a konflikt, všechno mi přijde spíš nascriptovaný a trapný než cokoliv jinýho. A stačilo by možná málo, aby to bylo super. Jen zaplati scénáristy Mama ožeň ma a pustit se do té bandy nakonec ne moc pěkných hlupáků na plno. Nedokážu uvěřit, že Netflix do toho narve takový prachy a nakonec to nejslabší je to, co by na tom mělo být nejsilnější - ironický komentář. Takhle to nakonec vypadá, že v té reality show nakonec opravdu šlo o osobní rozvoj a produkci této reality show to sráží na úroveň jejích účinkujících. Dokoukáno, a navzdory prcinkám a ňadérkům, odzíváno. Dvě tuctové pohloupané nemastné neslané insta prciny. EDIT: Chtěl jsem opravit fakt, že jsem použil ve dvou řádcích docela nesmyslně 3x slovo nakonec. Ale nechám to tam jako odstrašující příklad dalším generacím. Vždyť o to mi nakonec jde - nasrat další generace. ()

Jenda.SG-1 odpad!

Tento žánr mě doposud zcela míjel a na tenhle pořad jsem se podíval vlastně jen kvůli propagaci na jedné internetové mutaci známého deníku z nejmenovaného holdingu. Myšlenka, že zavřou skupinku osob, v jejichž postelích je větší provoz, než na D1 ve špičce a zakážou jim polibky, nevhodné doteky a jakoukoli formu sexu pod hrozbou pokut, byla tak bizarní, že jsem si řekl, proč se nezkusit podívat. Bylo to horší, než jsem si dokázal představit. Skupina lidí, co popírá Darwinovu evoluční teorii samou svojí existencí, jejíž členové řeší od rána do večera jen s kým si vrznout a nebýt jediného pravidla v domě, patrně by si to tam do 2 dnů rozdal každý s každým, bez ohledu na pohlaví... Snaha psychologů probudit v nich vyšší úroveň myšlení, než kde se s kým spářit, je tím pověstným házením hrachu na stěnu a ani 100 000 USD jako hlavní výhra, ze které se ty pokuty odčítají a poměrně citelné sankce (3000 USD polibek, 6000 USD orál, 20000 USD styk), nevedou k úspěchu, takže nakonec to sami tvůrci fofrem ukončili, protože kdyby to probíhalo tak dlouho, jak původně plánovali, aktéři by všechno během dalšího dne do slova pro***ali a pak už by se totálně otevřela stavidla a Sodoma a Gomora by byly slabým odvarem toho, co by se z toho stalo. Zábavný je na tom vlastně jen ironický komentář, který poukazuje na hloupost těch lidí. ()

Everyone

Diky mentalni (pod)prumernosti ucinkujich je show opravdova a uprimna, ponevadz sofistikovanejsich her nejsou schopni. Moralizovani stran zdejsich komentaru je zbytecne. I tvurci, vcetne Lany to berou s nadhledem a delaji si z ucinkujicich legraci. Je to zabava, je to sonda, je to boj se zakazanym ovocem, je to popreni bourliveho ja, je to predevsim zmena, vyvoj. ___ Z pohledu nabidky reality show - nadstandardni produkt. ()