Na rajském pobřeží si dali dostaveníčko krásní nezadaní. Ale má to háček. Aby vyhráli úžasných 100 000 dolarů, budou se muset vzdát sexu. (Netflix)

zodiak217

Ooooh, rad by som dal tejto reality show zle hodnotenie, ale nemôžem lebo som sa nevedel dočkať každej novej epizódy a ten nápad bol tak geniálny dat dokopy nadržaných mladých ľudí s extrémnym sebavedomím a zobrať im to kvôli čomu sa do šou prihlásili... A vidieť tie reakcie, situácie, kedy sa im za každý prehrešok odpocitavalo z výhry. Veľmi premyslené, rovnako aj s hlasom Lany, ktorá ich instruovala a pozorovala. Tiež sa mi páčil úmysel aby si aktery skôr medzi sebou prehĺbil vzťahy a lepšie sa, spoznali a uvedomili si aký prvoplanovy život žijú. Ú niekoho sa to stretko s pochopením u niekoho nie, ale úmysel tvorcov bol dobrý. Koniec koncov je to šou, tak nikdy nikto nevie ako to dopadne s aktérmi. Podľa mňa vznikne aj ďalšia séria. Je to príjemná oddychovka pri ktorej človek vypne. Nič hlbšie sa tu nedá hľadať. ()

linger

Moj problem s THTH je vlastne v tom, ze na reality show je prilis ucesana. Kludne priznam, ze sa absolutne vyzivam v slovenskej Mama, ozen ma, a ze som bola schopna dopozerat Hotel Paradise (viac menej ako sociologicku studiu, podobnu sledovaniu goril vo vybehu). Toto bolo o dokonale nasvietenych a nakomponovanych kamerovych zaberoch, plynulych konverzaciach za kazdych okolnosti perfektne upravenych ludi, prihovoroch o osobnostnom raste.. skratka chybal tam taky ten spravny, nevykalkulovany reality faktor, ktory ma fascinuje pri relaciach podobneho typu. Tiez naplacanie snad kazdeho jedneho ucinkujuceho do krabicky: suknickar/slapka s podpriemernym IQ ma presvedcil o tom, ze sli podla scenara. Aj ked fakt, ze slecna, ktora studuje na vysokej a nevie, kde je Australia, je taky ulet, ze som tomu snad aj ochotna verit. Co by povedalo publikum THTH na takeho Projekta DJ Andreja? ()

Karbos

V NOUZOVÉM STAVU LIDÉ DĚLAJÍ NOUZOVÉ VĚCI a tak i já s mou drahou polovičku, jsme se na dva dny usadili k této jednoduché jednohubce, je to trochu ostudná zábava ale můžete začít číst od začátku... Každopádně dokoukal jsem to a ani to nebolelo, aspoň jsem nemusel podstupovat další společné sledování nekonečných kriminálek.....Takže za mě *** PS.: Viděl jsem i Reunion, snaha dvou největších influencers předstírat vztah na dálku pro větší following je docela úsměvná :)) ()

Pancake

Banda kur*v a d*vkařů na jednom ostrově kde musí strávit 30 dní bez sexuálního styku. Průměrný mentální (vztahový) věk účastníků soutěže je 13-15 let ale to je logické aby z toho byla pořádná tragikomedie pro publikum. Kamera obstojná, zvuk dobrý. Moderátorka pořadu dobrá třešnička na dortu, protože se nebojí poukázat na dvou ciferné IQ většiny účastníků soutěže. Pořad na odlehčení dobrý ale pokud máte aspoň trochu intelektu budou vám občas krvácet oči i uši z problémků blondýn co v životě nic kromě roztahování nohou nedokázali. ()

KukulienkaHO

Keď to bolo pred rokom horúcou novinkou, nejak ma to nezaujalo. Preto som si to ani nepustil. Keď som ale uvidel, že na Netflixe tomu pribudla nová séria, tak som si povedal, že skúsim, či to je taká hovadina ako som si myslel. A ono to vôbec zlé nie je. Samozrejme, je to extra bizarné a poslúži to ako fajn výplachovka. Avšak samotná myšlienka okolo osobného rastu vysiela určitý zmysluplný signál, čo je pri reality show veľmi nezvyčajné. Výprava je perfektná, rovnako aj zábery na ekosystém ostrova. Prvá séria mala veľké šťastie pri výbere súťažiacich. Okrem 3 osôb boli všetci veľmi sympatickí a priateľskí, takže pozeralo sa na to oveľa lepšie, než keby tam mali byť neustále konflikty. Problém som mal s predom nestanovenými pravidlami - spôsob vypadávania, výherca. Avšak som spokojný, ako to nakoniec vymysleli. ()

haack

Přehlídka stupidity cílící na ty nejnižší lidské pudy..? Působí to na mě, že celá tato "reality show" je dost hodně režírovaná serenáda, ale uznávám, že to může být i návykovka.. Možná proto, že to má svůj scénář, tak je to ve výsledku koukatelné. 5/10 ()

Noimosyniii

Borka neví, kde je Austrálie :) Další je nesmírně nadšená, že se naučila slovo "animozita" :) Další dvě borky si dají pusu, protože se chtěj pomstít, což všem strhne 3 000 dolarů, jsou z toho úplně udělaný a myslej si, že nikdo nepřijde na to, že to byly ony :) Další borec sám sebe nazývá "alfa samec" :) Další si říká "Král džungle" :) Vyřčení věty: ,,Nechci znít povýšeně, ale my prostě nepatříme do stejný ligy..." :) Vyřčení věty: ,,Začínají hodiny dvanáctkou, nebo jedničkou?" :) Vyřčení věty: ,,Jaké je číslo na 911?" :) Napsání slova EXCITEMENT jako "exitement" :) Vyřčení věty: ,,Jsme jako ananas a pizza, dokonalá dvojka." ()

Sashmen13

Taková dobrá trash show, můžeme se podívat jak na život pohlížejí lidé co okupují na hodnocení krásy 8+ žebříčky, Co se inteligence týče..., to je jiná story. Je pár lidí z grupy jsou docela sympatický jako accountant a jesus (kterej odešel, páč měl absťák, to je jasný). Konec se dal docela čekat, ale stejně myslím, že accountant byl nejlepší a pak ještě malej černoch a brenda?, myslím, že tak se jmenovala. Chloe je hoe, francesca je tupá jak nůž na máslo, Harry je prick jak svině. Težko říct, jak moc to bylo fake, ale stejně se člověk nasmál. HOW MUCH MONEY??!!??? THAT COULD BE WEEK IN DUBAI MAN!!! ()

Ronnie92

Ježiš, ty lidi byli hloupí. Ale guilty pleasure jako sviňa. Bylo to jen 8 dílů a každý max 40 minut. To bohatě stačilo. Možná bych to i o 2 díly zkrátil. ()

bublinka4

Na více než jednu hvězdičku to sice není, ale přiznám se, že jsem to na vlně fascinace neuvěřitelnou prázdnotou a lidskou tupostí stejně sjela skoro celé. ("Harry's from Australia, and I literally don't know where that is.") ()