Na rajském pobřeží si dali dostaveníčko krásní nezadaní. Ale má to háček. Aby vyhráli úžasných 100 000 dolarů, budou se muset vzdát sexu. (Netflix)

Wyrdas

Je neuvěřitelné, kolik anglicky mluvících zemí má IQ 110 jako nedosažitelnou příčku. Shluk opravdu hloupých lidí zapadající do průměru USA (zakládám ze zkušeností z émerického gymlu a dalších jejich reality show). Polovina žen byly umělohmotné cosi a celkově vám najdu v každé obydlené oblasti hezčí kousky. Desiree Burch byla celkovou záchranou celé show, protože její trefné komentáře prakticky živily celou tu komedii od začátku až do konce. Ale co se týče zakončení soutěže, tak to naopak vše pohřbilo. Zejména Francesca měla být vyloučena, přinejmenším neodměněna. A ať se klidně živí tím svým (k)análem, u mě je příkladem lidského dna odpadní jímky. Kdo byl za mě král? Kelz Dyke, Matthew Smith (alias Ježíš), a za ženy maximálně s odřenýma ošima Chloe Veitch - fakt mi ji bylo reálně líto. ()

rublik05 odpad!

A já hlupák si myslel, že nic horšího než český Like House mě už letos nepotká. Bohužel jsem narazil, resp. má drahá polovička naladila tuhle senzační reality show, a tak jsem byl svědkem té nejhorší a nejtrapnější produkce, jakou jsem měl možnost tento rok shlédnout. Asi ani nechci vědět, kolik muselo dát času a práce, sesbírat takovou Hvězdnou pěchotu, výkvět toho nejlepšího, co tahle společnost nabízí, protože ti lidé jsou fakt něco neskutečného. V obou sériích jsem zaznamenal dva extrémy, a sice extrémně vysokou hodnota idiotismu a extrémně nízkou hodnotu IQ, ale o tom vlastně tato show vůbec není, tady je nejvíc důležité, kolik má kdo svalů, kdo si nechal zvětšit poprsí nebo napíchat rty. Chápu, že hodně lidem se asi líbí čumět na polonahé baby či nahé "chlapi", já se však za ně akorát tak styděl, humor jsem žádný nenaznamenal, všechny díly jsem vyloženě protrpěl. U podobných projektů mám vždy takový pocit, že asi patřím do jiného století. 0/10. ()

Zorlac

Tohle hodnocení potřebuje vysvětlení. Nejsem fanoušek ani divák reality shows. Tenhle návykový sociální experiment je ale opravdu zajímavý. Doufám, že má alespoň část reality a nejede se podle scénáře. První dojem je: tupost a úplně jiný vesmír. ALE, přestože je hlavními tématy sex a být cool, to zajímavé na celé show kupodivu není to, že jsou všichni sexy a běhají kolem domu v bikinách. ()

Franche

Karanténní podívaná. Když mi přítel oznámil, že našel něco nového, na co budeme koukat, moc jsem nevěděla, do čeho jsem se to uvrtala. Idiotské postavičky, které jako půlka USA neumí vyspelovat ani jednoduché slovo, protože nemyslí hlavou ale rozkrokem. A o tom to vlastně celé je. I tak jsem se přistihla, že některým fandím, nad některými ukápla slza, místy jsem se smála až do slz. Bože, odumírají mi mozkové buňky. ()

Athree

Přišel jsem, viděl jsem... a dál netuším. Vybudilo to ve mně dojem, že dny lidstva jsou sečteny. Rozhodně doporučuji pro zasmání, ale nic hlubšího nenajdete. I krása je totiž pomíjivá. ()

oasismanik odpad!

Dal som necelú časť, ale aj tak si to trúfnem ohodnotiť. Ja chápem, že niekedy proste prídete zničený z práce a chcete vypnuť, otvoriť si studené pivo, sadnúť si spotený pred telku a len tak tupo čumieť na niečo rovnako tupé. Ale prečo si radšej nepustiť nejakú béčkovú komédiu alebo nejaký totálne nezaujímavý dokument o zvieratkách? Neviem, nechápem, celý čas som mal taký pocit, keď vám je trápne za niekoho iného a nie je to veľmi príjemné, mladí to volajú cringe. Táto show a všetky podobné show sú jeden cringe a tú polhodinu, ktorú som tomu venoval, mi už nikdy nikto nevráti... ()

Vera2613

Dobre takže toto som si pustila lebo som si chcela oddýchnuť a pravdupovediac už som nemala čo pozerať. Musím povedať, že ľudia ktorí tam šli boli naozaj ako také nadržané tupelá. Hoci sa našlo pár ľudí ktorí boli aj celkom sympatickí, prevládali tí, ktorí boli na facku. Avšak na to aká veľká blbosť to bola ma to hrozne bavilo a pozrela som to za jeden večer. Najlepšia a najvtipnejšia tam určite bola komentátorka. Za mňa slabšie 4* hoci aj to je možno veľa vzhľadom na to, aký to je odpad. ()

curfew77

Ze začátku to vypadalo jako boží guilty pleasure, ale díl od dílu to šlo hore grúňom a konec se moc nevydařil, ačkoli se produkce tolik snažila. V každém případě potvrzení toho, že děsně záleží na tom, jaké lidi si do baráku/resortu/modelu vesmírné lodi vyberete. Tady nadpoloviční většina splňovala model fyzická atraktivita/blbost/extrovert/exhibicionista, takže THTH nabízelo místy opravdu zábavné momenty. Přivítal bych víc Haley a méně Harryho, největší láska samozřejmě Chloe. Tuším ale, že případná druhá řada už nebude pro mě. 60 %. PS: Britský akcent u dívek a žen se v mém případě začíná co do rajcovnosti nebezpečně blížit slovenštině. ()

Hemlock odpad!

Totální lobotomie... Na úžasném místě se sešel výkvět inteligenčního dna a já bych uvítal, kdyby jim byl udělen doživotní zákaz píchání - prosím nemnožte se!!! ()

janahorova

První díl nebo dva jsem si říkala, že to vypadá jako zajímavá oddechovka, potom už jsem posouvala dopředu a překlikávala čím dál víc. Kdo se s někým nespároval zůstával mimo pozornost, takže v centru pozornosti byly páry, které buď ničím nevynikaly nebo ty vztahy byly velmi povrchní, jak kdyby jim bylo 12... ()

hrumsrt

Netflixovinka numero uno! Ano, za sex se platí. Určitě nejlepší je, když jsou soutěžícím "vysvětleny pravidla". Byl pak trošku rozdíl, kdy v druhé sérii už přeci jen soutěžící věděli, do čeho jdou, a tak jsme přišli o ten surprise moment :). Moje asi největší GP! /EDIT 1/ S nejnovější třetí sérií to ztrácí svoje kouzlo a začíná se to ohrávat. Navíc přibývá botoxových lidiček. /EDIT 2/ Nevěřím sám sobě, ale jaký vztahový twisty dělá nejnovější čtvrtá série, no páni. Ale především ty emoční sekvence, i když to je možná hraný, tak to efektní provedení má tolik do sebe. Nevím, jestli jsem už tak marnej, ale na někoho jsme se tam napojil.. Oblíbení účastníci: Matthew (s1), Carly (s2), Georgia (s3), Nick (s4). 1. série - 70%, 2. série - 75%. 3. série - 60%. 4. série - 80%. ()

soviczka

S01: A já si myslela, že mám smůlu na chlapy... Kluci, já se vám všem omlouvám. Jinak toto je definice guilty pleasure. Akorát pozor, aby vám u toho nebezpečně nekleslo IQ... /// S02: Kam na ty blbce pořád chodí? /// S03: Došli hezcí blbci, tak si dáme deset exotů po všech stránkách. ()