Jen navštívi Blonskeho, spoznáva priateľov a dostáva sa do súladu so svojou vnútornou She-Hulk. (Disney+)

Hellierer

Trochu více sebereflexe, šikovnější tvůrci, lepší uchopení, zábavnější dialogy a mohlo to být vlastně fajn. Nápady v jádru vtipné, ale vůbec se je nedaří přetavit do zábavné formy. A už mě to fakt nebaví. ()

MERKATtv

Prvá epizóda ktorá bola aspoň trochu zaujímavá. Jennifer konečne pôsobí ako reálna postava a nie ako naschvál zle napísaný terč na internetový hate. Taktiež konečne tam boli nejaké obskúrne postavy z komiksov, pripomínalo mi to celkom seriál Modok. Zatiaľ najlepšia epizóda tohto veľmi smutného seriálu. ()

Rayen1

Dál a dál je to horší a horší. Aby člověk čekal půl hodiny v kulisách Blonskeho trapný léčebný s plochejma postavama na minutovej závěr, kde se dej trochu posune, to ne žalostně málo. Přitom má She Hulk co nabídnout, je to skvělá postava, obsazení je taky dobrý, ale prostě tomu chybí nejakej komediální prvek a příběh, kterej to bude držet dohromady. ()

Scarecrow7 odpad!

Prvních pár minut máte doslova na styl jeden z nejhorších filmů vůbec - 365 dní. Zbytek už snad ani nelze komentovat, nefunguje vůbec nic. Je opravdu smutné, že nejsilnější a nejlepší postava z celého seriálu je opilá teenagerská studentka Madisynn. Jestli i tentokrát filmfanouch dá více jak 2 hvězdy a k tomu kilometrovou slohovku, jak dobré to bylo, tak prosím o kontakt, mám zájem o stejný produkt. ()

Dukekuky

Pane bože, kdybych nevěděl že se v seriálu objeví Daredevil, tak bych to už přestal sledovat, a to jsem fakt velký fanda Marvelu. Epizoda se opět nepovedla, a téma.... To bylo příšerné ! Nesnáším když někdo furt čumí do mobilu, a tady mě to fakt štvalo. Už teď vím že se jedná o nejhorší seriál, který kdy Marvel udělal. 2/10 ()

CAR0DEJ

Táto epizóda bola sranda. Viac takých... zdá sa, že vedľajšie postavy udávajú veľkú časť tempa epizód. Predtým to bola Madisynn s Wongers a teraz skupinová terapia zloduchov. No fandil som im viac ako hlavnej hrdinke, aj keď Tatiana Maslany to zahrala vážne dobre, ale ten charakter proste nie je taký dobrý, ako tí vedľajší chlapíci, či dievčence. Oh, we definetely have to kill Josh !!! ()

jirikzaboj

Namasté Tima Rotha tak špatné nebylo a seriál dokáže občas pracovat i s jistou nepředvídatelností MCU šablony. Protože jsem na začátku epizody byl přesvědčený o tom, co nám tvůrci ukazují a výsledek byl docela úsměvný, oddechový a ve stylu IDGAF fakt příjemný. Není to žádná master epizoda, ale na seriálu mě čím dal víc baví jeho rozmanitost a experimentování v rámci žánru. Tatiana je bohyně roztomilosti. ()