Jen začína pracovať v právnickej firme a musí zastupovať komplikovaného klienta ako She-Hulk. (Disney+)

chamonix

Moje nadšení z prvního dílu je fuč. A jestliže jsem v prvním díle srovnával s dalším disneyovským seriálovým kasovním trhákem, udělám to opět – tento díl je stejně nudný, užvaněný a o ničem jako Ms.Marvel. ()

Fearghast

Lepší než první díl, stále nezaslouží hvězdičku nahoru. Každopádně potenciál to nepohnojit z toho trošku cítit je, a zatím mám v plánu na další díl také kouknout. CGI je takové kostrbaté. ()

GabrielG

She Hulk je po dvoch dieloch.... No určite je to lepšie ako som čakal. Prvý diel bol presne to čo som očakával. Priemerná marvel hovadinka ktorá nám predstaví postavu, ukáže jednu priemernú akčnú scénu, tri trápne vtipy a koniec epizódy. A to som dostal. Marvelovský štandard ktorý je bohužiaľ zabalený v celkom nevkusnom CGI. Som zvedavý či sa nejako bude osobná linka Jennifer rozrastať pretože tá má baví zatiaľ najviac. Ale určite má tento seriál potenciál. ()

Zekiii

Od minulej epizody je to mierne zlepšeníe ale nejaký zázrak to fakt nieje, proste som pri tom čumel do mobilu. Dosť má štvalo že sa tam stále hovorí o Avengers akože chápem MCU ale už to je otravné. Ale musí sa uznať boli tam aj zaujimave momenty. 3/5 ()

tein

Jen dalsi dil zcela prumerneho serialu. Jsou mnohem lepsi, ale i mnohem horsi. Oproti predchozimu dilu  slabsi dejove, ale zase to aspon propojuje noveho Hulka s tim starym/puvodnim, MCU radeji zapomenutym. Ac by to bylo opravu cely dost divny (jeste divnejsi nez ted), tak by mozna nebylo na skodu prizvat do dalsich dilu i Liv Tyler. ()

ReproBoy

Máslany je okej, v tom problém není. Problém je, že od Engame je to jedna sračka za druhou, genderově neutrální jedinci už ovládli filmový průmysl (snad se nedostanou i do porna)  protože ty sračky co sype Marvel, na to se už nedá koukat. Teda dá, ze zvědavosti, ale jinak je to kroucení hlavou. Jedinný co za to stálo byl Loki a What IF ep 8 a 9. Jinak Marvel poslední tři roky hrůza.  EP2 byla lepší, než EP1 ()

jirikzaboj

O něco lepší a zajímavější, než pilot. Jen mě fakt štve ta zkratkovitá cesta scénáře. Viz . “Vyhodili mě. Hledám si práci. Chcete práci, beru práci. Musíte vzít tenhle případ, nechci ho brát. Zeptám se doma. Jasně ber tu práci, ok beru jí.” Já chápu, že mají na epizodu sotva 27 minut. Ale na to měli myslet sami, když se do toho pouštěli. Ono by to možná i dobrý bylo, protože herci špatní vůbec nejsou. Konkrétně Maslany se fakt s rolí vžívá, dokud teda nepřijde na scénu She-Hulk, která nadále pokračuje v nevkusném CGI. ()