BarryLyndon

Po hajpu před první řadou se na druhou řadu už odsud asi skoro nikdo nedíval.  Já jsem prostě zaháčkovaný už od fantastického intra. Ano, je to subjektivní, ale tento projekt je pro mne něco neuvěřitelného! Ragnar tu zase hraje Ragnara   Užíval jsem si každou minutu. Ať mi nikdo neříká, že tohle není nějaký Ridleyho nerealizovaný Alien. Má to být ve stejném universu. Poetika doslova božská. 9/10 ()

T2

2.séria__  Máme tu trošku iný dejový náboj ale nie až tak výživný ako by sa žiadalo. Príde na nové doplnky v rámci morských potvor či nových nevyspytatelných androidov. /65%/ ()

Fr

„VZDEJTE SE SVÉ VÍRY V MITHRU A PŘIJMĚTE MYŠLENKU ATEISMU!…“   Úvodem bych chtěl říct „Jděte do prdele! Takhle žádná série nekončí!“ Z toho plyne, že se mi druhá řada líbila víc než první. Sice něco občas působí lacině, ale ten svět plnej Slunce je zajímavej. O rozruch se staraj parchanti, kteří ojebávaj matku i fotra – prostě život. Takže ano – ten svět (a seriál) mají něco do sebe!     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju roboty. Víc než lidi. 2.) Věřím… že jsem ateista.  ///  Thx za titule „Michaela Vokřálová“.                  PŘÍBĚH  ****  HUMOR  ne  AKCE  *  NAPĚTÍ  * ()

Spiker01

U některých seriálů jsem rád, že se neprodlužují do nekonečna. Sice mají otevřený konec, ale Ridley prostě musel čekat, že u Maxu mu už delší pšenka nepokvete. Musím přiznat, že po té dlouhé pauze jsem druhou půlku série sjel docela rychle a místy mě docela bavila, ba jsem se nakonec ani příliš nenutil k dokoukání, což se dělo před pár lety a proto jsem seriál opustil. Doufám, že Travis Fimmel bude i nadále dostávat takové výrazné a velké role a prokáže svůj talent. ()

Ampi

Druhá série mi přijde lepší. Drží dějově víc pohromadě. Není tu taky takové divnotajemno, které se mění v trapno. Babička je zatím dobře zpracovaná postava. Zajímavý je i vývoj postavy Travise Fimmela Marcuse. ()

Shakers

2. séria 60%. Lepšie, zaujímavejšie aj akčnejšie ako prvá série, ale ta ma akosi nebavila svojimi postavami a ani svojím príbehom. No a v tejto druhej je síce výrazne lepšie akcia, vyzerá to drahšie, ale postavy ma jednoducho nezaujali vtedy a ani teraz. Lepšie, ale stále viac menej zívačka až na par dielov. Tým pádom mi ani nevadí zrušenie seriálu. ()

movieband

Dotaženější, uhlazenější a pořád solidní oblbovačka diváka. Vlci jsou originální a hodně temnou vizí, která, dle mého, časem dozraje, podobně jak Blade Runner a jiné záležitosti, které ve své době nenašly místo. Děj je košatější a z relativně komorního vyprávění dostáváme příběh roztodivné společnosti, která po úpadku čelí obří spirituální krizi. Za mě dobře rozvětvená linka Matky z první série, která položila víc otázek,než zodpověděla. Fimmelova postava v závěru projde tak WtF momentem, že opravdu doufám, v uchycení seriálu pod jinou streamovací službou, protože bych rád viděl, co se bude dít dál. Za mě spokojenost, serial je pravděpodobně pro náročnější publikum. Vlci rozhodně nejsou oddechovým scífkem na víkendové odpoledne. ()

Trevor

Ateisticko-náboženská rozprava androidov o tom ako by ľudstvo mohlo prežiť. Android zmenil nielen Championa, ale aj väčšinu dnešných detí a keďže mu pomáha aj iOS máme tu celú generáciu miléniových androidov, ktorí však sú zároveň humanoidi. Je smutné že séria dosiahla svoj strop v 4 epizóde a aj napriek tomu že niekoľko liniek by sa mohlo uberať zaujímavým smerom miestami je to viac prekombinované ako druhá séria Westworldu. Z môjho pohľadu je úplne nevyužitý potenciál tvorov z toxického oceánu a v podstate sme sa príliš ďaleko nedostali, okrem momentu že okrem nesympatickej matky tu máme o to menej sympatickú starú mamu. Či zakopnem aj o tretiu sériu, ak sa jej vôbec dočkáme si povedať netrúfnem. ()

ilemas

Druhá série je akčnější a vizuálně lepší než první, ale ty ateisticko-náboženské hovory mě už lezou krkem.  Z celkem dobře zpracované sci-fi se mě zdá, že se klube pěkná nesmyslná blbost. Viz přeměna ve strom, létající had a na závěr i Marcus. Casting herců se mě taky moc nelíbí, celý seriál je takový divný, moc se mi líbí a děsně se mě nelíbí. ()

M.i.k.e

druhá série udržela nastavenou laťku a i když se také nevyhnula slabším momentům podařilo se jí první řadu i něčem předčít. Je to sice pořád značně psycho a pořád není úplně jasné kudy se to celé hodlá ubírat, ale překvapivě to ničemu nevadí...70% ()

Script

Na mě to z nějakého důvodu nepůsobí, že to zapadá do té nové Vetřelčí ságy. Spíš se jen přiživuje na některých myšlenkách z ní. Z nějakého důvodu jsem si vzpomněl při sledování závěru série na film Vetřelec: Covenant, který byl kritiky docela hezky bezdůvodně odsouzen. :)) No co... Každý má rád něco jiného. ;) ()

zencitizen

Vychováni vlky, zvlášť v druhé sérii, je asi to nejpsychedeličtější, co jde v současné době na poli seriálové tvorby vidět. Seriál vytváří vlastní naprosto unikátní vizi, svět i postavy. Matka-Lamia je nejvíc fascinující ženskou "hrdinkou" poslední doby. Je ale velice těžké ale odít do slov zážitek z podívané, musí se to zažít. Někdy se jednotlivé díly neuvěřitelně vlečou a jindy se dějí věci, že se vám protáčejí panenky. Už ale ten svět, který Guzikowski stvořil, je naprosto nevídaný: kyselinové moře, podivné bytosti žijící v něm, devoluce lidí, samozřejmě pošetilí androidi a ztracení lidé. Ta mytologie využívá biblické prvky, ale nakládá s nimi opravdu jinak, tak jaksi "zdrogovaně" - vidět obřího létajícího hada působí nesmírně znepokojivě. A takových věcí je tam mnoho. Občas má seriál nefalšovanou "vetřeleckou" atmosféru, ale hlavně z té stránky kde androidi jsou vždy nevypočitatelní. A navíc tak zvláštně pojaté téma náhradního rodičovství ve všech podobách, které se celým dílem vine jak červená nit. Bude třeba se k tomu ještě vrátit. ()

majec4

Seria je trochu akcnejsia, zaujimavejsia ako prva. Chybala mi mensia rekapitulacia na zaciatku serie, lebo mam pocit ze som si nie uplne vsetko pamatal k spokojnosti. Efekty su este o cosi slabsie ako v prvej serii, co je na skodu. Je to miestami zbytocne prekombinovane, ale ten svet ma celkom zaujal, takze nelamem palicu. A to som myslel, ze druhou seriou sa to uplne potopi. Zatial to zije. ()

dalziel

Ušlo mi to ako voda.Tých 8 dielov som sfúkol za dva dni ako nič. Zistil som že v prvej sérii mi toho dosť uniklo a nakoľko sa druha séria zamotáva ešte viac tak som zvedavý čo zistím pri nasledujúcej. 🌞👽🌞👽🌞👽 ()

Daiker

Lepší než první série...... Ale pořád to je prvotřídní fantas mogorie, nevím co tím tvůrci chtějí říct....... Opět se řeší náboženství, ale méně než v první sérii. Víc se 2. série zaměřuje na planetu a původ tvorů....... ()

ViktorS

Druhá séria sa mi páčila oveľa viac a vylepšila tak môj celkový pocit z tohto seriálu. Prostredie bolo viac rozmanité a ukázalo nám čo všetko môže skrývať celá planéta. Dej mi aj vďaka tomu prišiel viac záživný. Opäť však veľa záhad a nezodpovedaných otázok, ale niektoré sa aspoň z časti vysvetlili. No a záver dosť zvláštny ale zaujímavý, tak som zvedavý či sa dočkáme aj ďalšej série... No, tak asi nedočkáme. Práve som sa dozvedel, že bol seriál zrušený. ()

Vabr

Není to tak epické jako první série, čehož jsem se obával, ale přesto to je pořád dost v pohodě. Je zde taky několik smutných momentů (především strom), nad kterými musím přemýšlet. Bohužel je Luke Scott strašnej de*il, takže kvůli jeho de*entnímu zakončení první řady, začíná ta druhá dost zmateně, divně, neuspořádaně a trvá to, než zjistíte, kde jste se to vlastně objevili a co se děje. Naštěstí od 3. dílu se to zlepší a už se děje něco víc chronologického. Sue pořád přetrvala mou nejoblíbenější postavou. Hada překvapivě dobře vyřešili. Díkybohu. Linka s robotem Vrill byla v pozdější fází ku*evky dobrá a najetá! Občas jsou efekty skvělé, ale někdy dost váznou (mutant z moře a jeho břicho). Občas se sem přidá nějaká záhada, ale některé odsud a z první série se nevysvětlí. Mně osobně to ani moc nevadí, protože pro příběh to až tak podstatné není, ale někomu to vadit může. Zajímavý a nemilosrdný konec láká na 3. sérii a já upřímně jejímu vzniku přeju. Ale přál bych si, aby to jí i skončilo, protože nechci, aby šel seriál do kytek nebo si později časem začal řezat větev pod sebou. Rozhodně se každopádně jedná o strašně zajímavý a originální seriál, který jen tak nikde neuvidíte a má smysl a plno nápadů. Vyhodnocení: U druhé série mám pocit randomosti příběhu větší než u první ()

Likan7

Konec, sláva, vraťte mi čas strávený s těmi 18 díly. Dvojka je možná dějově trochu jiná, ale rozhodně bych neřekl, že je lepší. Všech 8 dílů jsem vyloženě protrpěl a jen čekal na závěr. ()