Bloody Hell

• Austrália Bloody Hell

Rex (Ben O'Toole) je bývalý voják a před osmi lety zažil jako zákazník banky její přepadení. V příhodném okamžiku vzal spravedlnost do svých rukou a lupiče postřílel. Nešťastnou shodou okolností při tom zemřela jedna pracovnice banky. Soud ho poslal na osm let do vězení, i když ho běžní lidé mají za hrdinu, čímž jenom napomohl rozvoji jeho rozdvojené osobnosti. Po odpykání trestu je Rex známou osobností, což se mu vůbec nelíbí, a tak se rozhodne vycestovat do Finska, kde ho nikdo nezná. Tam ho ovšem hned po příjezdu čeká velmi nemilé překvapení. (C0r0ner)

Hapretor

... na zabití času ok ... ono se těžko poznává, jestli to mysleli vážně jako horor nebo jako parodii ... jestli jako parodii, tak to fakt klobouk dolů ... ()

Dogfish

Dobrá hororová komedie. Dvojník Patrika Děrgla se octne ve Finsku v rodince psychopatů. Šmejdí potřebují čerstvé maso pro svojeho sympatického člena rodiny, ale to narazili. Patrik je vyřeší, klofne sympatickou roštěnku z rodiny a to ještě při tom kompletní. ()

Rockerman

Zmatené. Nejdříve to vypadá na úsměvnou krimi o "neadekvátním" použití zbraně při přepadení banky, abychom se pak přenesli do Finska za zabijácko-kanibalskou rodinou. Obě roviny se prolínají a spojuje je hlavní postava Rex. Přes občasný černohumorný záblesk, mě to moc nebavilo. Ještě, že ta Rexova pomsta stála za to. Velkým mínusem je Rexovo druhé já, to mi vyloženě vadilo. ()

pumpkinqueen

Neuvěřitelná nálož neotřepaného hororového humoru. Konečně něco nového a nečekaného, zábavného a přesto napínavého, lehce ujetého a přesto sympatického. V podstatě se to může někomu jevit jako komediální blbost; na rozdíl od spousty jiných má ale skutečně originální příběh a akci od začátku do konce. Ben O'Toole byl ve své roli naprosto senzační a nezapomenutelný a tím se rozhodně zapsal do kategorie výraznějších hororových postav. Zrovna v tomto případě bych se vůbec nezlobila za jakékoli pokračování. ()

vikino1

Ty jo, první Australský film, kterej hodnotím pouhým průměrem. Mělo to pár momentů, ale celkově tentokrát slabota. Přirovnat to ho Ashovi z Evil Dead rozhodně není od věci. ()

petrik11

Tak sa nám to rozbehlo a nie a nie zastaviť. Hlavný hrdina sympaťák, dokázal si poradiť i už beznádejnej situácii. Efekty výborné, veľmi dobre zahrané, ťažko hľadať slabé miesta. ()

Mamlas

Dobrá černá komedie, která nám nevtíravě naznačuje, že bychom neměli jezdit do Finska a že kupa jakoby obyčejných lidí jsou docela ulítlí magoři 😁. Zkraje to dřelo, ale časem jsem se naladil a bylo to celkem fajn vč. vícero komických momentů. Sranda gradovala na konci. Docela dobré, nápadité, neotřelé, potěšilo, zahřálo. (55%) ()

johnsnow

kamoška my to odporučila, že vraj tisíckrát lepšie než Slečna beštia (2020) a dokonca i pár komentárov pod týmto filmom to tvrdí. No ale pre mňa nič moc. Jebnutý týpek je zajatý jebnutou rodinkou, rozjíma so svojim alter egom a zároveň sa nám ukazuje flashback ohľadom toho prečo sedel. Bohužiaľ film je kurevsky ukecaný a ten masaker začne až na konci. Áno masaker to je dobrý, humorné pasáže sú tiež dobré ale na vyššie spomínaný film sa to ani zďaleka nechytá. Ale koniec vnadí na pokračovanie tak ak by dvojka mala lepšie tempo nebránil by som sa pozretiu. ()

Pitryx

Příběh jako takový je velmi dobrý. Bohužel je podáván po částech, a to tak idiotským způsobem, že mne to neustále iritovalo. Sotva to začalo být zajímavé v současnosti, přesunulo se to do minulosti, kde byla akce neustále přerušována. Takže za tuto lumpárnu na mne velikánské mínus, ale za těch pár dobrých chvilek tu dvacku dám. ()

Facerr

Za normálních okolností to moc neřeším, ale tady musím vypíchnout hodně povedený obsazení. Styl humoru, který mě fakt bavil, k hlavnímu hrdinovi sednul, jak p.del na hrnec. Tvůrci si mohli trochu víc vyhrát s "opožděným" monstrem, který tu bylo tak trochu do počtu, ale jinak moooc fajne. ()

Stumbleine

Parádní jízda, nabitá vtipnýma hláškama, velkej sympaťák v hlavní roli, zkrátka konečně film, který baví od začátku do konce. Rozhodně doporučuji ()

kacir odpad!

Ako sa vám ľudia mohlo niečo takéto páčiť? Bez pretáčania, by som sa radšej rozbehol hlavou proti múru. Kktinaaaaaa. ()

cernakus

Vynikající uchopení lehce komediálního hororu. Není zde žádná pozitivní postava, ale hlavního parchanta s bipolární poruchou si oblíbíte po pár minutách. OToole to táhne celý film a jeho samomluva patří k tomu nejlepčému ve filmu. Pokud čekáte nějaké zvrhlé gore, tak zapomeňte. Tohle je prostě vcelku realistický horor. Lekačky nejsou, ale napětí se dá krájet. Krvavé scény se vejdou do deseti minut. Ale celou dobu máte strach o dva ústřední záporáky. Tak jak to v hororu má být. ()

Feferonka1

COMEOOOON. PARÁDNÍ SCHIZOFRENNÍ JÍZDA. PERFEKTNÍ DIALOGY,HERECKÉ TYPY SKVĚLE VYBRANÉ,DĚJE SE TAM PŘESNĚ TO,CO TAM PATŘÍ. UŽ SE TĚŠÍM AŽ SI TO VPALÍM ZNOVU. ()

AndysekAndys

Úplně luxusní little gore! Ta jeho rozdvojená osobnost mě nesmírně bavila. A nejenom proto, že jsem taky blíženecký schyzofrenik a viděla jsem se v tom na sto procent. Stejně tak mi bylo jasné, jak to s těmi dvěma sourozenci dopadne... já byla opravdu spokojená. Vtipné, svižné, přesně dle mého gusta krvavé (bo nesnáším vyložené slashery a humusárny)... a já nedávám pět hvězd... to už fakt musí být. A slovní recenzi..? Pche.. :-D ()