Námořní stíhač plukovník Sykes a jeho tři kolegové, piloti vojenského námořnictva, jsou zatčeni a ocitají se před vojenským soudem obviněni z masakru nevinných civilistů při neschváleném a náletu na jihoamerické pašeráky drog, kterého se prý dopustili ve snaze bránit Spojené státy. Sykes jako horlivý vlastenec se sice dohodne s prokurátorem, generálem Prescottem, ten však dohodu zradí a u soudu z politických důvodů pošle všechny muže do žaláře, Sykese na doživotí. Šokovaný Sykes společně s ostatními uprchne z federálního vězení a je odhodlán se pomstít vládě, která ho potupila a zradila. Společně s ostatními se dostanou na palubu letu 777, kterým cestuje také generál Prescott, aby se zúčastnil protiteroristické konference a má u sebe disk s přísně tajnými informacemi. Sykes letadlo unese a zmocní se disku, který hodlá prodat za nejvyšší nabídku některému z nepřátel "Strýčka Sama". Americká vláda by však raději letadlo i s cestujícími sestřelila, než by dovolila, aby se tajné informace dostaly do rukou nepřátel. Zatímco jednají o řešení situace, únoscům se postaví odvážná letuška Kelly, která se snaží únoscům situaci ztížit jak nejlépe dovede. Na pomoc se jí chystá speciální komando pod vedením zkušeného experta Matthewa Marshalla. Riskantní pokus dostat se vysoko ve vzduchu na palubu uneseného letadla je sice úspěšný, Sykes a jeho zabijáci jsou však připraveni a komando zneškodní. Jediný, kdo přežije je Marshall. Ten se spojí s Kelly. Dokáží společnými silami nejen zneškodnit únosce, ale také přistát s poškozeným letadlem? Zejména, když je jeden z nich těžce zraněn? (oficiálny text distribútora)

RomeroIsGod

Jedna hvězda za ajstýho. Taková pičovina, to se jen tak nevidí. Céčková kamera, céčkovej scénář, kopírka všeho možnýho i nemožnýho a badass stevardka s konví vod kafe. 10% ()

Martyr odpad!

Na tento film som sa tešil už po zhliadnutí upútavky, kde som sa prvýkrát dozvedel, že tam bude hrať môj obľúbený herec - ICE-T. ICE nám predviedol strhujúci výkon, ktorý spolu s výbornou kamerou a scenárom tvorí hlavný a neotrasiteľný pilier tohoto excelentného diela. Pri záverečných titulkoch som sa sám seba pýtal - Je to možné? Áno je :-( ()

honelnik

Vynikajúca komédia s výborným ICE-T (nechcite odomňa aby som to skloňoval). Na jednej strane stojí zlosyn s ešte zlosynskejším menom - plukovník Sykes! (títo plukovníci sú nejaká divná sorta, nikdy som nepochopil prečo nie je zlý štábny nadrotmajster alebo nadpráporčík, ale vždy plukovník). Takže tento najlepší plukovník Sykes spravil niečo, čo by spravil každý americký vlastenec a vybombardoval nejakú nemocnicu v juznej amerike, ale ho za to zavreli či co, tak dostal geniálny napad a uniesol so svojou špeci jednotkou lietadlo s generálom, ktorý má v držaní supertajný disk so supertajnými informáciami. Na strane druhej stojí majster jedného výrazu - ICE-T alias Marshall, ktorý je ešte o trochu lepší ako plukovník Sykes, ale plukovník Sykes je najlepší, takže nevieme ako to dopadne. ICE-T a jeho oslobodzovacia jednotka zložená zo 4och maníkov s pištolami a baterkami sa nalodia do lietadla a o 15sekund neskôr sú všetci postrielaní vo výborne natočenej prestrelke (čo náboj to strih, hádam netreba spomínať, že všetko je natáčané statickou kamerou). ICE-T ako jediný prežije, utrúsi dve vtipné vety nad mŕtvolami svojich (pred-15timi-sekundami-ešte) kamarátov a ide zachraňovať lietadlo so švárnou (?!) letuškou po boku...klasika! ()

MickeyStuma odpad!

Mockbuster jak vyšitý a tak neskutečně stupidní, že by měl být za to náležitě oceněn. Děj je plný nelogičností a náhod, že to musel napsat člověk smyslů zbavených. Fyzikální zákony tu fungují podle toho, jak se to zrovna hodí. Všichni jsou zjevně čarostřelci, protože se po každém výstřelu trefí. Dokonce i při výstřelu z blízkosti kulka zůstane v těle. Víme , co dokáže prostřelený trup letadla, a tak se na přirozenost tvůrci vykašlali. Chuck Norris by mohl letušce závidět. S třesoucíma rukama střílí ze 'Škorpiona' směrem ke kokpitu na padoucha, a jedinou kulkou nemine. A choreografie rvaček je spíše divadelním představením opilců. Celkově se snímek jeví jako souhrn vybraných scének z různých filmů. Inu proti gustu žádný dišputát. Tento výtvor zahrabat minimálně pět kilometrů pod zem a pro jistotu zalít velice silným betonem. ()

E lan odpad!

Notnou chvilku jsem zvažoval, že tomu dám alespoň *, protože jsem se několikrát upřímně zasmál nesmyslným scénám a ne nehereckým, ale přímo antihereckým výkonům:-) Tohle opravdu nemá smysl hodnotit, hlavně se tomu lidi vyhněte, u toho se dá leda tak klimbat a usínat těsně před půlnocí... ()

curfew77

Věru šílená záležitost, leč kategorii jedna hvězdička a níže si přeci jen pošetřím pro onačejší bijáky. Televizně pojatý rádoby thriller napumpovaný ovšem jen kompletní sadou žánrových klišé a pocukrovaný neskutečně koženým Ice-T. Herecky stíhá hollywoodský podprůměr jen hlavní záporák a to ještě tak tak. 30 %. ()

brzozin odpad!

Celou dobu jsem čekal, kdy se tam objeví Seagal, ale tohle je i na něj sračka. Vykrádačka všech možných béček, díky čemuž vzniklo ještě něco mnohem horšího. I když řečeno slovy klasika: Ale zasmáli jsme se,až mně všechno bolí. ()

warhammer odpad!

Ne... prostě ne! Nedokázal jsem to dokoukat ani s vypětím všech sil. To už se radši budu dívat na zhovadilej Vabank s imbecilním Slávkem Bourou. ()

TomasB

Scenarista predtim evidentne koukal na trochu znamejsi filmik, kde si svych pet minut slavy uzil mistr rychlych kopu, kozenych sak a zdrave prirody, tesne predtim nez nejak nestihnul vlezt do letadla a jaksi se tak i obetoval:o) pro tym. Vsak, vite ktery:o) ()

Gladi

Veľmi slabý film, s biedným scénarom, mal som pocit ako by bol scénar písaný noc pred filmovaním. Celý čas na mňa film pôsobil ako ročníková práca podpriemerného študenta VŠMU. Jedine veľmi pekná rambo stewardka zachránila tento film pred odpadom. Neodporúčam pozerať viac ako jeden krát. ()

hwnd

A to já tomu jednu * dám. A to z toho jednoduchécho důvodu, že jsem se několikrát opravdu upřímně od plic zařehtal, ikdyž to nejspíš autoři neměli v úmyslu. A to mi občas nenabídne ani film, který si říká komedie. Ale objektivně to samozřejmě byla naprostá hovadina, která měla s realitou společného snad jen to, že letadla lítaj ve vzduchu a v něm že jsou piloti a letušky. ()

honzic

Koukatelný, leč nelogicky stavěný a okopírovaný film bez špetky nápadu a reálnosti. Letuška u otevřených dveří vymlátí zloducha držícího se dveří za letu ven a sama v pohodě a lodičkách odejde, jak kdyby ty dveře nebyly vůbec otevřené, pak letadlo, kde není vůbec poznat, že by letělo a stupidních plno dalších věcí. Navíc jsou člověku všechny herci lhostejní a figurkovití a nudní. Hodnocení: 25 % ()

zynek

Ano mělo to slabší chvilky ale ten film má aspoň na 30%. Úplná sračka je červená a tento béčkový film s 11%? To možná jen ukazuje to, že 95% lidí dali odpad tak proč by jsem ho nedal taky. ()

Mark1983

Nevím podle čeho se tento film tak špatně hodnotí,ale pro mě je to normální průměr,který jsem neměl problém dohlédnout až do konce.A že se tvrdí,že je to vykrádačka jiných filmů?Do prdele,vždyť takové filmy jsi jsou všechny hodně podobné.Rozhodně se na tenhle film kouknu radši,než na buzerantskou českou Ulici,americký Prcičky a další blbosti,na které se dá podle filmových odborníků koukat. :-D...Není vždycky dobré být moc náročný. ()