Kanibal! Muzikál

• USA Cannibal! The Musical (viac)

Hororová brutalita v líbezném muzikálovém provedení. Takový dokonalý mix dokáží jedině tvůrci legendárního seriálu South Park. Zavraždění a snědení svých společníků – taková jsou obvinění proti Alferdu Packerovi, sympatickém průvodci skupinky zlatokopů. Jaký je ale jeho opravdový příběh? Proč například více než ženy miluje svého koně? A proč indiáni vypadají jako Japonci? Na tyto a další zásadní otázky, jež trápí lidstvo odnepaměti, vám odpoví brutálně komediální muzikál společnosti Troma, který je vůbec první celovečerní spoluprácí legendární autorské dvojice Trey Parker a Matt Stone. (Řitka video)

vtelenie

72% - mam slabost pre Treya Parkera, takze ani nemozem byt objektivny. Cakal som viac, nebol som sklamany. Pri jednej scene mi tiekli slzy od smiechu, a to je velky uspech. ()

helraiser

Naprostej masakr, šílenost takového ražení, že by stupnice nestačila. No prostě dokonalost sama o sobě. Tohle prostě musíte vidět. ()

vovarano

Niekedy začínam mať dosť pochybnosti o hereckých kvalitách matta stonea ... a potom príde film ako alfred packer a všetky pochyby sú zažehnané ... Ešte presvedčivejší výkon ako v Mr. Orgazmovi, a to nie je vôbec jednoduché. ()

Barghest

Co to do háje bylo??? Na jednu stranu to vyznívá dost brakovitě a amatérsky. Ovšem ani na vteřinu se to nebere vážně, je to vtipné, absurdní, ujeté a muzikálové písničky se mi proti mojí vůli vryly pod kůži, třeba Sněhulák. Z některých scén jsem šla do kolen, třeba když si Matt sundal čepici nebo když Trey nasadil nevinný pohled cudného, naivního playboye. Nenapadlo by mě, že mu takováhle role sedne a že umí zpívat. ()

javlapippi

"Na tvém koni už se tu projelo celé město!" Zlatokopecká výprava spoliehajúca sa na sprievodcovské schopnosti koňomilného neschopáka blúdi zasneženými kolorédskymi horami, vzdoruje macho trapperom, južanským kyklopom, nedbá na dobré rady nippoindiánov a tak im nezostáva než neblahý sebakonzumný koniec. Kým sa tak ale stane, strihnú si zopár muzikálových popevkov a užijú špadojnkl momentov. Nízkorozpočtová amatérska prvotina budúcich tvorcov South Parku (Parkera som spoznal hneď, ale Stonea až keď si zložil kyleovskú baranicu) má síce už náznaky ich neskoršej tvorby ako sú nekorektný a krvavý humor (paródia na hororové záverečné ľakačky bola vynikajúca), sranda z mormónov a hlavne skvelé pesničky, za ktoré si zaslúžia štvrtú hviezdu, inak by som to videl tak na tri. ()

Dr.Loomis

Je to c.h.u.j.o.v.i.n.a ale příjemná. :-) Postavme si Sněhuláka se my zarila do hlavy. Je to super blbustka,která Vás ale dobře pobaví a moc se u ní bá nebudete. Jsem z toho fakt nadšený,Trey Parker u mě zas zabodoval.95% ()

Koky666

Jako by se parta nadšenců rozhodla natočit film za 500 dolarů...tak to na mne působí...ale možná s ohledem na to, musím říct, že ztvárnění a místy brutální humor je mi velmi blízký....75% ()

muliku

Tvorbu Treye Parkera a Matta Stona prostě miluju! Krásně pojaté vypravování příběhu Alferda Packera, kterého ztvárnil sám Trey Parker. Opět geniálně vymyšlené dílo jako například Team America, South Park nebo Orgazmo. Trey Parker se i celkem vtipně mstí své bývalé přítelkyni Liane, po které pojmenoval svého koně. --- ,,Ale Packere, každý z města se už projel na tvém koni.'' Od začátku do konce jsem se smíchy popadal za břicho a celou tuto podívanou provázejí líbivé písničky. ()

Pythonator

Nejslabší počin tvůrců South Parku, ale přesto pořád geniální. Parkerovy písně by nakopaly prdel leckterým songům ze skutečných muzikálů. Japonští indiáni či stavění sněhuláka, to byla fakt síla. Škoda jen, že si humor nedržel pořádné southparkovské tempo po celý film. Co se týče Tromy, tak tohle je asi nejlepší film pod touto značkou, právě díky tomu, že je trochu jiný a je od Parkera a Stonea. ()

myst3ry

No jo, Matt Stone a Tray Parker v akci. Ujeté, úchylné, místy odporné, ale přesto neskutečně zábavné. No a písničky jsou kapitola sama o sobě. ()