KdG

Docela povedená komedie, ale za přiblblej typicky americkej konec jsem ubral jednu *. Jinak nelze nezmínit velmi dobře zvolené obsazení krom výborného Nicholsona, hrál skvěle John Turturo (Chuck) Luiz Guzmán (Lou) a Krista Allen (ta porno-kočka). Příjemně mě překvapil i štěk "takového normálního zabijáka" Woody Harrelsona. ;-) ()

fruity

Super komedie a já být Adam, tak bych Heather určitě nenechal ležet ladem, kdyby se předemnou takhle vysvlíkla. Nejen proto, že v tom byla sakra sexy, ale jsem taky fanda redsox a i kdyby měla prádlo yankees, tak by mi to asi moc nevadilo:) ()

D.awi.d

Neurazí, nenadchne, až na to že 20 minut před koncem se hlavní hrdina zachová naprosto nelogicky a dementně a tím natáhne film. Ale Nicholson je král. ()

Tiiso

Kvalita filmu stojí a padá s výkonem herce Nicholsna. Umí postavu ne zcela obvyklého psychiatra ztvárnit podáním jemu blízkým. Opět se před kamerou chová jako profesionál a herectví má jednoduše v krvi. Ostatní herecké projevy již takové kvality nedosahují. Samotný příběh pak nevybočuje z průměrného komediálního námětu a scénáře, kterých hollywood produkuje desítky. Nejlépe na mě působily scény ve kterých probíhalo samotné sezení. Ty držel ve svých rukou sám psychiatr Nicholson. Tyto scény svou kvalitou převyšovali všechny ostatní. Bez účasti zmíněného herce Jacka Nicholsna by podle mého film po projekci brzy zapadl v zapomnění. Svým pojetím nemá totiž co až tak nezapomenutelného nabídnout. Pokud ovšem někdo sledováním filmu chce zkrátit dlouhý odpolední čas, může bez obav po tomto snímku sáhnout. ()

_aandyy_

Hodně zábavná taškařice, navíc se skvělým Jackem Nicholsonem... Ten ještě ke všemu ukázal, jaký dokáže být bavič. Ta písnička "Jsem přenádherná a oukej" :D , nebo jak to přesně bylo, mě teda docela dostala, společně s dalšími hláškami. Vadí mi v podstatě jen dohromady asi jedna pětina filmu (převážně pasáže s Adamem Sandlerem, které ukazovaly, jak běžně žije...), kdy jsem se mírně nudila. ()

Izz

Naprosto otřesná "komedie",která hanobí jméno Jacka Nicholsona a Adam Sandler v ní zahazuje svůj nesporný herecký talent (mrkněte na Opilí láskou).Nezasmála jsem se jedinkrát a od odpadu to zachraňuje jen a pouze John Turturro ve výborné menší roličce. ()

hoid

Strasne obycajny film, typicky stastny americky koniec ktory asi kazdy cakal. Nic mi nepriniesol no zase ani som nelutoval ze som pri nom stratil cas takze 3 hviezdicky aspon :) ()

sWONDER

Vždy keď bol na scéne Dr. Buddy Rydell som sa neskutočne dobre bavil. Našťastie, je na scéne pomerne často a tak je film veľmi vtipný. ()

HarqAlAda

Zábava? Jednoznačne áno (pri niektorých pamätných scénach sa za mňa v kine hanbili). Obohatilo ma to? Nie. Síce som sa naučil používať goosfraba vo svojom živote ;), napriek tomu nepovažujem tento film za vybočujúci zo zábavného priemeru. Najviac prekvapil Sandler - držal sa na uzde a aj čosi zahral. ()

Oudee33

Pro mě komedie co má v sobě něco víc... Určitě to není česká klasika, český humor přebít nelze, ale tady se mísí určitý osobnostní vývoj, který Sandler (ač ho moc nemusím) charakterově dost vychytal, do toho nepřekonatelný Nicholson a množství více či méně vychytaných vtipných příhod. I po letech opravdu funguje! 80% ()

Shitonit

Výbornej Jack zachraňuje poněkud vlekoucí se děj, není to film, kterej by mi vyloženě urval koule smíchy, ale i tak se jedná o pecičku na dortu podobných filmových voražení. Nebo třešničku. Jak chcete. ()

TornadoETA

Už dlouho jsem neviděl tak parádní komedii. Sandler sice dal svůj standart, ale ve spojení s Nicholsonem to bylo mimo měřítka. Pokud máte někdo problémy se stresem či chcete jen zlepšit náladu, tak todle nikdy nezklame. ()

milwaukee

Větší uchylnost jsou už snad jen buchty a klobásy. Ale Jack si toho dementa docela vychutnal a Woody mu na chvíli docela dobře trans asistoval ;-) Tak teď už vím, jak přesně má vypadat americká sračka. ()

kosoj

Při takové plejádě celebrit by si jeden myslel, že se bude jednat o nějaký majstrštyk. Ale ne každý film s Jackem musí být přelomový. Já byl po prvním shlédnutí taky zklamaný. Prostě očekávání bylo nastaveno na max. Po druhém shlédnutí jsem si to užil naplno. Pohoda. Vše je tak, jak má být ()

snake

Všichni víme, že Jack Nicolson by byl skvělí, i kdyby měl scénář psaný Edem Woodem.U Adama Sandlere jsem si jistý rozhodně nebyl, protože po jeho filmech typu Vodonoš a Mr.Deeds jsem usoudil, že jde o herce, který si rozhodně nevybírá dobré scénáře a nedokáže využít svůj herecký potenciál-tedy, jestli nějáký má. A teď už vím, že rozhodně má. Film Kurs sebeovládání mi totiž příjde jako docela zábavná podívaná, která těží právě z hereckých výkonů Jacka Nicolsona a Adama Sandlera.Kteří jsou totiž doopravdy výteční.Aspoň v Sandlerově případě jde o jeho druhý nejlepší film, který jsem viděl (hned po Opilí láskou).Nicolson rozhodně nemá tu nejlepší roli jeho kariéry, ale dokázal ji ztvárnit tak vtipným způsobem, že mu už nemůžu řikat jinak než Mistr. Jakoukoliv roli totiž dokáže zahrát na jedničku. Bez těchto herců by byl film o dvě třídy horší. Ještě, že to dopadlo takto. ()