Clear Riversová (Ali Larterová) jediná prežila katastrofu letu č. 180. Všetci ostatní pasažieri, ktorí rovnako ako ona najprv unikli pádu lietadla, sa neskôr jeden po druhom odporúčali do chladnej náruče smrti. Nezvratný osud si postupne vybral ich životy a vyrovnal tak číslo náhodne prežitých takmer na nulu. Clear vie, že ona je teraz na rade. Že smrť sa na ňu už chystá a len náhoda ich môže zachrániť. Bohužiaľ je jediná, ktorá tomu verí. Všetcia ostatní si myslia, že šok zo smrti jej priateľov bol natoľko silný až stratila súdnosť. Preto ju teraz držia pod zámkom na psychiatrickej klinike, kde si ju môže smrť nájsť pri jednej a tisícej príležitosti. No smrť má zatiaľ inde plné ruky práce. Kimberly Cormanová (A.J.Cooková) má zvláštnu víziu - ona a jej priatelia zomreli na ceste č. 23 pri strašnej zrážke áut, kde lietali časti tiel spolu s kovom a plastovými úlomkami. Bol to nejaký psychický záchvat strachu? Alebo snáď varovanie? Kimberly je na najlepšej ceste do ústavu za Clear. Dožije sa toho vôbec? (oficiálny text distribútora)

sAreOn

Jakoby jednička úplně přes kopírak - stejná zápletka akorát s jinými herci a jinými nehodami. Jinak oproti jedničce ubylo na atmosféře, ale zase zde bylo více černého humoru. Celkově docela průměr. Ale docela mě překvapila úvodní bouračka, která byla perfektně natočena s velkým smyslem pro detail. ()

Blecha

Začína to naprosto nádherně:) Ale postupem času se více směji než bojím, což bych od hororu nečekala... Ale shrnuto podtrženo, byl to parádní zážitek:) ()

brasek

Trošku mi vadilo humorné ponímanie... vybuchne gril a spečená ruka dopadne priamo na tanier, postrádam aj ten čierny oblak dymu, ktorý robil dobrú atmosféru v jednotke... ale inak z celkového hľadiska dobrý hororový snímok. ()

TheMe

Trvalo mi hodně dlouho, než jsem po jedničce viděl i dvojku, ale musím říct, že stála za to! Na to, jak většinou bývají druhé díly laciné kopie, tak tady se návaznost opravdu povedla. Občas to spíše než horor/thriller byla komedie, ale ani to nebylo v tomhle případě vůbec na škodu. A některé scény s nehodami, byly opravdu lahůdky. Zdejších 70% je zcela oprávněných! ()

LoboNegro

Navnaděn z prvního dílu jsem usedal k monitoru. Některé scény byly sice čitelnější, ale já se skvěle bavil a doporučuji. Pěkně promyšlené, ale také někdy překombinované řádění smrti. Scéna s motorkářem na dálnici či s požárním žebříkem se opravdu povedli. 75% ()

DansteR

Nemá to sice to kouzlo jedničky, ale není to vůbec špatné. Překvapila mě i účast Ali Larter a celé propojení s prvním dílem. Smrti sice občas jsou mnohem přehnanější než v jedničce, ale dá se to snést. Je to sice jen mladší klon jedničky, ale i tak si zaslouží 4 hvězdičky ;) ()

yelcin

Pointa ako v prvej časti a vyvrcholenie tiež , ale je zaujímavé sledovať akú prepracovanú smrť vymysleli scenáristi / či smrť?/ každej postave. Len sa obávam , že pokiaľ v ďalšom pokračovaní nevymyslia prekvapujúcu pointu bude to len nuda s efektnými scénami akože náhodnej smrti. ()

vika.evil

Velmi dobrý Thriller a horor v jednom.Obsazení je velmi dobré (Ali Larter, A.J.Cook atd..).Efekty se docela podařili.Film má silný příběh a nečekala bych,že skončí zrovna takto.Scénář je na jedničku.Některé scény jsou tak silné,že slabší jedinci by se na to neměli koukat,zvlášt na ten začátek,kdy zrovna má předtuchu.Dále asi jak ho sejme žebřík.Na film se dá koukat (podle mně i 10krát),takže ho řadím mezi své oblibené.Děj je se nedá vůbec předvídat a několik zvratů mně velmi až nemile překvapilo.Prozo dávám 5*..Super horový film. ()

bulawaio

4/10. Rozhodně méně povedený díl než úvodní snímek. Až na povedenou úvodní scénu tenhle film nenabídne žádnou nástavbu a je to pouze vývar z prvního dílu. Zamotanej příběh, bez sympaťáků - to není úplně dobré. Každopádně gore dobré,to se musí nechat. ()

Jason13

První reinkarnace skvělého nápadu z jedničky neskončila žádným velkým průserem.. Logicky tu nejde mluvit o nějaké originalitě a atmosféra se taky vytrácí.. Hraje se tu spíš na efektní způsoby smrtí, které zajišťují celkem kvalitní zábavu.. A to celkově odlehčenější vyznění dobře koresponduje s tímhle žánrem a předurčuje cestu pro další pokračování.. ()

kishi_SO

napadite ... strasne dlho som rozmyslal co napisat ... neprislo min nic ine iba napadite .... strasna volovina co sa tyka scenara, dialogov, obsadenia ... nebit napaditych nahod, asi nedopozeram. ()

Lendak

Atmosféra z jedničky je preč. Ale zase tu sú lepšie efekty a smrti (doteraz mám husinu keď predo mnou ide nákladiak s kladami). Úvodná búračka je úplný vrchol. ()

david141474

No, začátek filmu na dálnici považuju jako ten nejlepší začátek ze všech 5 dílů. Děj z prvního filmu se opakuje v každým dalším pokračování a je to čím dál tím víc horší a horší. Zde se vrátí 2 postavy z prvního dílu. A vysvětlení jedné smrti mimo záběr mezi jedničkou a dvojkou je taky příšerný. Ani se nedivím, že Devon Sawa se odmítl účastnit tohohle skvostu. Děj jak už jsem říkal je úplně stejnej jako v prvním díle, takže žádná změna. Některý postavy jsou nezajímavý a jenom 2 jsou zajímavý a to je přeživší z prvního dílu a koroner také prvního dílu. Herci nic moc. Soundtrack taky ani nezazněl. Smrti byly opět dobře udělaný a finále je takový nic moc kromě finální scény filmu s grilem. 7/10 Není to dokonalý, ale pár dobrých věcí se zde najde ()

ap2001

Nestává se často, aby pokračování svojí kvalitou dosáhlo, ba překonalo první díl - a toto je ten případ. I když už tu chybí to kouzlo "originálního nápadu". ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (viac)