Ako by ste reagovali, keby vám na mobil zavolala úplne cudzia osoba a vydeseným hlasom prosila o záchranu svojho života? Mysleli by ste si, že ide o kanadský žartík a zrušili by ste hovor? To však neurobil Ryan (Chris Evans), ktorému náhodne zatelefonuje Jessica Matrinová (Kim Basinger) a tvrdí, že ju uniesli neznámi únoscovia a to isté hrozí aj jej manželovi Craigovi (Richard Burgi) a synovi Rickymu (Adam Taylor Gordon). Ryan je pre Jessicu jediným človekom, ktorý jej môže pomôcť. On má zase v rukách jej život i život jej rodiny. V snahe pomôcť im všetkým sa dostane do sveta vrážd a podvodov a to všetko bez toho, aby vedel, kto je v skutočnosti na druhej strane telefónu a čo ho za jeho snahu za záchranu ich životov vlastne čaká... (TV Markíza)

Arkanoid

Dnes, vzhľadom na technológie, by sa mal k žánrom pridať historický. Béčko, ktoré zaujme svojou témou, napätím, spádom a slávnymi menami. No tam, kde by sa mohli rozvíjať charaktery, nastupuje nijako objavne natočená akcia a upriamuje pozornosť diváka na streľbu a naháňačky. Látka, čo mohla byť využitá lepšie, no nenudí. ()

JADIM

Taký ten film, ktorého niektoré časti dokázali vzniknúť hlavne vďaka pohnútkam s logikou. Keď sa nad tým človek príliš nezamýšla, tak si tento film s vyhrotenou kriminálnou stránkou, úctyhodnou akciou a zaujímavou atmosférou telefonického hovoru určite užije. Občas bolo až na smiech to, ako ľahko sa dalo obalamutiť výzorom drsného Jasona Stathama. :D 7/10 ()

vaja

Blbina se spoustou nelogických kiksů. Ale je to akční, sem tam vtipné. Jason Statham mě nezklamal snad ještě v žádném filmu, co jsem s ním viděla. Kim Basinger odvedla taky dobrou práci a pořád vypadá skvěle. Každopádně snímek nevybočuje z průměru... ()

jondoe

Svizny film ktory ma spad a zaujme nenarocneho divaka ale po case vyprsi z hlavy. Rozhodne vsak stoji ze videnie uz iba koly CH. Evansovy. ()

NICOX

Filmy s touhle dějovou kostrou tu byly už stokrát. V tomhle případě se povedlo naředit správnej poměr napětí, dojetí, akce a vtipu; nelogičnosti sem okamžitě vypouštěla z hlavy a sem nadmíru spokojená. Hodně mě potěšil Chris Evans, který mi opět (Sunshine) dokázal, že umí hrát. Myslim, že můžu s klidem prohlásit, že Bulšit je zapomenut aneb každý musí nějak začít. 75 % ()

Spike23

Tak tohle byl snad nejprůměrnější ze všech nadprůměrných akčních filmů které jsem zatím viděl, a možná i to ''akčních'' bych mohl vynechat, který se ještě navíc s neoriginálním a nedomyšleným příběhem + nezajímavými postavami stal dokonce i lehce podprůměrným. Toť vše. ()

iXtr3m3

Vymakaná nervydrásajúca jazda, presný opak Telefónnej búdky, ktorá na to šla precízne a pomaly, toto zvolilo zbesilú akciu za akciou. Bavil som sa. ()

Hopper

Absolútne priemerný thriller, ktorý po jednom pozretí vyšumí do stratena. Odhliadnúc od slabej zápletky, ktorá má od Schumacherovej Telefónnej búdky veľmi, ale skutočne veľmi ďaleko, celá dej je posúvaný nejedným oslím mostíkom. Ak sa skutočne dá hľadať nejakýklad, tak je to určite skutočnosť, že napriek vyššie uvedenému sa film príliš nevlečie a odsýpa. Aj Kim už hrala v lepších kúskoch... ()

cab

Nezazivne zpracovana hledacka zajate rukojmi, ktere ma k preziti dopomoci zpraveny telefon a kluk na druhe strane dratu, kteremu se idylicky dovola. Ucinkovani (Jason Statham) je nejvetsi pozitivum cele saskarny. 40% ()

wosho

Producentský pokus jak vymačkat ještě pár dolarů z úspěchu Telefonní budky se docela povedl. Cellular je svěží akční drama, jenž je rychle natočené a díky střízlivé stopáži nenudí ani na minutky. Scénář je ukázkou typické hollywodské školy-prostě spotřební zboží jak kuře z KFC. Režisér zas své práci rozumí, na nic si nehraje a ví co takový film potřebuje.Co u tohodle filmu však překvapí (a to mile) je obsazení. Cellular lze bez problému skoro každému normálnímu divákovi doporučit na zahnání nudy kdykoliv a kdekoliv(v mém případě při cestě Brno-Praha). ()

bila.tecka

To zas byla sráča, hloupoučký thriller plný klišé, předvídatelný od prvních minut. Kdyby tam aspoň byl nadhled nebo nějaké (milé) překvapení ve scénáři. Ukvičená Kim Basinger, mladíček hrající si na Bonda. Drsoň Jason Statham dostal bohužel málo prostoru, díky jeho účasti jsem čekal přiznané akční béčko a dočkal jsem se promarněného céčka... ()

divak84

solidní a svižný thriller na nudný páteční večer. sice trošku nepravděpodobný scénář , ale to je dneska případ 90% filmů. solidní Kim a nadstandardně hnusnej Jason a v závěsu mladík Chris Evans dávají divákovi solidní zážitek, který však není o nic větší než u podobných obyčejných pokusů o napětí s akcí. ()

Drc

Zběsilý akční film, který vás ani na chvíli nenechá vydechnout a od začátku až do konce představuje honičku o život. Může se polemizovat o originalitě, logičnosti, hereckých výkonech a podobně, ale to nejpodstatnější je, že na přemýšlení o něčem takovém prostě není čas. Takže oproti jiným hlubkým a hodnotným filmům, u kterých ale umřete nudou, se tato možná povrchní zábava stane vítaným a zábavným zpestřením volného času. Nesledujte detaily, nechte se unášet nenáročným celkem ... ()

Haymar

Vetšina reklam je jen otravných 30 sekund... A co teprve reklama (na Nokii) rovnající se stopáži celovečerního filmu?! No tak to už je vážně maso. Na druhou stranu to celkem odsejpalo, sem tam to byla i sranda. Podprůměrný, rádoby namachrovaný akční thriller však moc nezachránily ani vyžilá Kim Basinger, ani hezounek Chris Evans a už vůbec ne trapně přehrávající Jason Statham (snad jen W.H. Macy podal standardně dobrý výkon) ()

mirkaaa

Thriller, který je napínavý od začátku do konce. Herecké obasezní je dobré, nejvíce se mi líbil Jason Statham v roli záporáka, a tempo je svižné, takže ve správné náladě se pak dá odpustit i reklama na "skvělé" telefony Nokia. ()

Blazin

Akční thriller poměrně se slušným nápadem a jak to tak bývá tak i nečekanou zápletkou. Plusem je určitě to, že se člověk ani chvíli u filmu nenudí, ale tak jak to bohužel u takových filmů bývá, tak je zde poměrně dost nevychytávek a klišé v závěrečné scéně v dodávce. Každopádně po sečtení plusů a mínusů je z toho akorát průměr, ale slušný průměr. ()

M.I.K.E.

Těžko byste hledali film ve kterém bylo tolik nelogických scén jako v tomto. Když Statham z ničeho nic uslyší v místnosti, ve které má být a pouze vězněna Basinger hrát rádio, tak se jen škaredě zamračí a odejde ? Proč náklaďák v plné rychlosti napálí policejní auto stojící uprostřed křižovatky na kterou vidí minimálně sto metrů dopředu ? Protože měli producenti pár milionů dollarů navíc? Proč Stathem volá ze střechy budovy parťákovi, aby zasřelil Evanse když ho má přímo pod sebou čupějící na zemi a pláčíci nad rozbitým mobilem ? Odkdy staříci typu W.H.Macy domlátí mladé nabušené gorily jako nic? Proč se skoro uškrcený zabiják z ničeho nic probere, když ho Basinger skoro zabila? Proč z tak slibného námětu musí režisér udělat hlavně reklamu na Nokiu ? Nevím, opravdu nevím. Ale i přes všechny tyto hrubé nedostatky si snímek drží slušné tempo a v rámci laciných nelogických béček se s vyplím mozkem dá i pobavit. ()