Ako by ste reagovali, keby vám na mobil zavolala úplne cudzia osoba a vydeseným hlasom prosila o záchranu svojho života? Mysleli by ste si, že ide o kanadský žartík a zrušili by ste hovor? To však neurobil Ryan (Chris Evans), ktorému náhodne zatelefonuje Jessica Matrinová (Kim Basinger) a tvrdí, že ju uniesli neznámi únoscovia a to isté hrozí aj jej manželovi Craigovi (Richard Burgi) a synovi Rickymu (Adam Taylor Gordon). Ryan je pre Jessicu jediným človekom, ktorý jej môže pomôcť. On má zase v rukách jej život i život jej rodiny. V snahe pomôcť im všetkým sa dostane do sveta vrážd a podvodov a to všetko bez toho, aby vedel, kto je v skutočnosti na druhej strane telefónu a čo ho za jeho snahu za záchranu ich životov vlastne čaká... (TV Markíza)

Ondr@932

Opravdu vážný napínavý svižný thriller který mě do křesla přibyl hned od začátku a pustil až při závěrečných titulkách. Něco podobného jako Telefonní budka.Dávám 9/10 ()

ozeki

Prosťoučká zápletka se sympatickým kapitánem Amerikou v hlavní rolí a hysterickou - skoro až nesnesitelnou - Basinger v roli MacGyvera. V průběhu celého filmu velké množství "Co to doprde...." momentů, ale kde jinde byste chtěli vidět, jak William H. Macy natře Stathama. Ty 5110, nebo co to bylo, působí v dnešní přetechnizované době jako Zjevení Venouše, ale jako celek u mě film uspěl i po deseti letech od první klapky natáčení. ()

cerbygerby

I když je tenhle film starší a podobných filmů už bylo hodně, musím říct, že jsem se bavil. Od prvního hovoru s žádostí o pomoc až po poslední hlášku-už mi nikdy nevolej. Pomohlo tomu i dobré herecké obsazení...4* a 65% ()

Kingjiri

Pokud přistoupíte na hru, že se ženská z půdy namátkou z celý Ameriky dovolá týpkovi, kterej je zrovna na místě, kde je potřeba (tj. všude to má blízko) a dokážete se přenést ještě přes pár dalších nelogičností (viz komentář Superpero), dostanete solidní akční béčko. Hodmě mě potěšil casting - nejvíc Kim Basinger v roli unesený pani učitelky, William H. Macy jako zvídavej policajt a Jason Statham jako záporák. Akce je dostatek, příběh se nesnaží o zásadní twisty, ale je naopak sympaticky přímočarej. Cellular mě pobavil i při třetí projekci, což o jeho zábavnosti řiká dost. Čtvrtá slabší hvězda za soundtrack (Sinnerman je hodně návykovej song) a nápaditý závěrečný titulky. ()

duffi

Tak mne se to tedy libilo, obcas filmu chybela akce a vlekl se, parkrat tam byly trosku nerealne situace, ale jinak velmi slusne, i obsazeni hercu se mi libilo. ()

Gardenboy

Film nemá čo divákovi ponúknuť. Je to len hŕstka technicky dobre spracovaných klišé, navyše postavených na nereálnom a naivnom základe (prečo fakt nevolala policiu, mladík nezištne pomáha neznámej ženskej a neváha pri tom riskovať vlastný život) ... Zopár dobrých momentov tam bolo, ale krv Vám v žilách rozhodne tuhnúť nebude. ()

Ajvngou

Dávám sice za tři, ale přesnější hodnocení by mělo být 3,8. Film od začátku nasadí svižný tempo a i když víte, že happyend z toho přímo teče, rádi to dokoukáte do konce. Zvláště scény s právníkem a jeho Porschem jsou opravdu parádní. ()

BLADER

Trochu ako Telefónna búdka, až na to, že tu búdka nie je. A je tu akcia. A tej je veľa. A je tu Jason, jeho kumpáni a jeden mladý človek, ktorý ani nevie ako, ale priplietol sa do toho. Ja to beriem. A áno, s tou búdkou som to trochu prehnal. ()

alienemo

Pohodová, svižná akčná zábava, ktorú však nesmiete brať príliš vážne. Dej je plný klišé a jeho základný motív je nelogický až hrôza ale pokiaľ nad tým veľmi nerozmýšľate tak vás čaká 100 minút zábavy. ()

zberatel

Vcelku zaujimavy filmik zo slusnym obsadenim a velmi dobrou atmosferou ktora vas stale drzi hore a nedovoli vam ist ani na wcko :)... a Chris Evans to u mna vyhral na plnej ciare. ()

Colour

Keď som pred nejakými piatimi rokmi videla tento film, moja prvá veta po ňom znela: "Jediné pekné na tomto filme je hlavný hrdina." ()

waska

Sympatické herecké obsazení, rychlá svižná akce vymačkaná z poměrně tuctové zápletky. A i když se všichni herci snaží a Chris Evans je více než přesvědčivý, víc než na lehčí nadprůměr to není. ()