Batman a Robin

• Česko Batman a Robin (viac)

Napětí a strach: Přikryje Gotham City věčný příkrov ledu? George Clooney bojuje jako černý rytíř Batman proti nejhroznějšímu nebezpečí: ledový Mr. Freeze (Arnold Schwarzenegger) a jedovatá Poison Ivy (Uma Thurman) ohrožují město. Batman však musí ochránit více než jen Gotham City - mladická zanícenost kamaráda Robina (Chris O'Donnell) bojujícího se zločinem a krásná Batgirl (Alicia Silverstone) jej často vystavují nebezpečí. (oficiálny text distribútora)

Lennie

Poprvé jsem tohoto, pravděpodobně nejšílenějšího Batmana viděla ještě jako dítě ve školce a byla jsem jím nadšená...očividně, časem se vkus mění (naštěstí) :) Ale přesto se ráda podívám na tento nezdařilý pokus o Batmana s Umou Thurman, kterou sice zbožňuju, ale tady se mi hnusila... ()

nooly

Strašná podívaná, ale zároveň zábavná. Souhlasím s celkovým hodnocením, ale k podobným zhovadilostem jsem často schovívavý :) ()

Vikinec

To už je spíš parodie na Batmana. Postav i hvězd přibývá, zato nápadů a zábavy ubývá. Já myslím, že stačilo. Je čas na nové pojetí. Navrhoval bych Balea a jako režiséra hmmm Nolana. ()

Stejšn

Nudný přebarvený Batman, bez fantazie a s nesympatickými postavami. Chvílemi jsem dokonce uvažoval, jestli se náhodou nedívám na Power Rangers :( ()

ondey

Ach blé. Už jako děcku mi to přišlo trapný a infantilní :D tak to je asi někde něco špatně a já doufám, že je to ten film :D Můj názor? Pan režisér neměl nikdy Batmana rád.... ()

Akvarista odpad!

chtěl jsem dát aspoň 1 hvězdičku za arnieho, ale to prostě nejde, tenhle film je šíleně hrozně špatnej... a to mám tyhle přehnaně špatný filmy docela rád, ale Batman a Robin je totální nudná slátanina bez jedinýho světlýho místa. ()

fanik15

Proč proč. Proč z téhle dobře naběhlé série udělali takovouhle frašku. Sice vyměnili děsného Vala Kilmera ale chtělo to i jiného režiséra a lepší atmosféru protože ta je tady tak pro pětileté děti. Herecké výkony jsou stále prach bídné. Arnold Schwarzenegger 3/10, George Clooney 5/10, Chris O'Donnell 2/10, Uma Thurman 6/10, Alicia Silverstone 4/10. Scénář tady snad ani není. Škoda slov. ()

inmax

Po letech viděno znovu a musel jsem snížit ze dvou * na jednu. Tento film je opravdu špatný. To jediné, co jej drží nad odpadem je můj miláček Uma a velmi dobrý soundtrack. ()

Havala

Někdy nestačí jen nadupaní herci, je důležité i nepodělat kostýmy a celkově to trošku ukočírovat. Je fakt, že Arnie spíš sedí na jiné role než na toto. Jakoby měl hrát v Total Recall mutanta. ()

carodejb

V podstate to isté, čo "Navždy Batman" (krikľavé, gýčové,teplé a neznesiteľné) s bonusovým prídavkom : NUDA. Herci su super, len tá réžia to kazí. 30% ()

x_silver

Nevím přesně, co vzniklo a co vzniknout mělo. Určitě vznikla perfektní komedie, nebo celkem dobrá pohádka, ale ať je to, co je to, určitě z toho nevzniklo důstojné pokračování série filmů o Batmanovi. Jen Uma Thurman je pekelně krásně vyobrazená a je tím nadlehčujícím balónkem, aby si tento blaf zasloužil alespoň pár hvězd. Jinak brečící Schwarzenegger byl fakt k smíchu. ()

Themilhaus odpad!

Tak tohle nazývat Batmanem je opravdu největší drzost co může být... Absolutně nechápu jak s takovým obsazením mohli vytvořit takovoudle "sračku". Buďto scénarista při psaní scénaře jel na drogách jinak si to absolutně nedokážu představit tenhle absolutní propadák na který by se ani největší negramotný houmles při největší nudě nepodíval!! Tendle film si prostě nezalouží nic víc než Odpad!! ... opravdu lituju arnieho a george že v tomdle museli hrát ()

kubilov

Batman, Robin, Batgirl, Mr. Freeze, Poison Ivy, Bane, atd. Nejpřeplácanější díl série, stejně tak dějově i režijně nejslabší, Schumacher dostal Batmana až na samotné dno, odkud ho vyzvedl až Chris Nolan. Jak Clooney, Schwarzenegger, tak Uma Thurman vypadají, jako by hráli sami na sebe parodii, škoda mluvit. ()

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (viac)

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Ve věku 80 let zemřel slavný scenárista a režisér Joel Schumacher. Tvůrce poslední rok zápolil s rakovinou, nakonec však tento boj prohrál. Schumacher, jenž svoji homosexualitu od počátku kariéry… (viac)

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

25.02.2011

Přípravy na návrat nejslavnějších superhrdinů jsou v plném proudu. Zack Snyder chce do nové verze Supermana (v hlavní roli Henry Cavill) stůj co stůj obsadit Kevina Costnera. Ten už pěkných pár let… (viac)