Soudem jmenovaná zákonná zástupkyně podvádí svoje klienty, a místo aby o ně pečovala, získává nad nimi absolutní moc. Její nejnovější oběť má ale v rukávu nečekané eso. (Netflix)

MegaBite

Do první poloviny filmu jsem uvažoval dokonce o plném hodnocení, jednalo se o originální scénář, atmosféra napjatá, ale pak... Druhá polovina filmu plná klišé, která jsou v kdejakém filmu a děj začal bych velice předvídatelný. Bohužel kvůli tomuto musím hodnotit jako průměrný film 60 %. ()

Modeman123 odpad!

Americké bizáry hodnotím většinou odpadově. Lachtánek v nerovném souboji s feministickou krávou, která přežije skoro úplně všechno a vyhraje nad rusko-čečenskou mafií. Přijde Vám to v pořádku? ()

Sevprince

Zahraný famózně, neotřelý nápad, ale scénář děravý jak cedník a takhle tupá mafie by rozhodně nemohla být ve svém oboru úspěšná. ()

kotrlak

Třeba někomu ušetřím dvě hodiny života. Takže v kostce - stará Pájka vyjebala s ruským zahradním trpajzlikem, pak spolu vyjebali se systémem, ale nakonec stejně zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí.....jako béčko to asi ujde. ()

Snakefinger

Jedna hvězda, a to za totálně nevyužitý potencíál. První hodina si zaslouží deset hvězd, možná více, ale pak to sklouzne do neuvěřitelného klišé postrádající jak logiku, tak scénář, tak nápady. Je to velká škoda, protože to bylo fakt dobře zahrané a hlavní představitelka byla šílené trvdě nesympatická. Pak to vzalo ale sešup dolů. Těšil jsem se velmi, ale pak přišlo fakt zklamání. ()

kodwin

Překvapení. Pozitivní, samozřejmě. Vynikající Rosamund Pike a vybroušený scénář s hudbou a náladou, kterou mám rád. Moderní v dobrém slova smyslu. ()

Martinko991

Javilo sa to ako fakt celkom fajn film pokým na scénu neprišiel trpaslík a začalo sa to celé s prepáčením s*ať. Nič proti takýmto hercom, ale fakt niekoho napadne obsadiť takéhoto herca ako nebezpečného ruského mafiána ? Vypadalo to fakt smiešne a film stratil na vážnosti a už to šlo len dole vodou. Za mňa obrovské sklamanie a v podstate podpriemerný film až na ideu filmu z ktorej sa dalo by lepšom režisérovi vyťažiť určite viac. Herecký výkon som si taktiež nevšimol žeby bol hodný Oscara, aj keď zlý určite nebol. V skratke až na nápad ako jednoducho by sa pri zhode všetkých náhod dali okrádať starší klienti zbavený svojprávnosti, je film za mňa podpriemer. ()

Royaldell

První část filmu asi tak do posledních čtyřiceti minut fakt super, Rosamund Pike ve mně vyvolala neskutečnou nenávist a fakt jsem chtěla aby ji i tu její holku zabili. Pak když se ji pokusili zabít, šlo to totálně z kopce, začalo to být totálně nereálný a přetažený za vlasy a udělali z Marly hrdinku, která se nebojí absolutně ničeho, což prostě víme, že by to takhle nebylo.. Za ty poslední minuty alá Na každou svini se vaří voda dávám tři hvězdičky, bez ní by to byly dvě. ()

Rozmarýna

Tohle nebyl thriller, ale nepovedená fraška a ještě místy velmi nudná. Začátek byl zajímavý, ale když se objevil trpaslík, coby šéf mafie, už to šlo do kytek. A podařilo se mi u toho usnout první den, tak jsem si to na Netflixu pouštěla znovu druhý den a musela jsem se hodně snažit, abych neusnula zase. ()

AngryPanda

Kompetentní film s netradiční myšlenkou. Esteticky krásný a výborná práce s kamerou. Jestli myšlenka byla o souboji dvou grázlů, tak mi u postavy Rozamundy Pajk chyběl aspoň náznak slabosti, protože celý film je nedotknutelný bůh, kterému všechno vyjde a konec filmu působí náplast z lékárničky na otevřené zlomenině stehenní kosti. ()

vaclav.g.kar

Už z trailerů jsem čekal parádu. Parádu jaká na Netflix ještě nebyla a ono jo dostal jsem ji. Pořádnýho krimi je jako šafránu a tady máme jednu z těch lepších. Hlavní hrdinka je strašná mrcha, ale mrcha kterou si zamilujete a držíte ji víceméně palce. Rosamundina vytrvalost nezná hranic a její protiklad Dingklage je takový maminkovský boss který je až legračně k politování, ale zároveň z něj člověk cítí respekt. Stejně jako z jeho maminky která je ve finále větší zaporák než synáček. Prozatím jeden z top 2021 opravdu doporučuji pro fanoušky žánru.. 85% a místo v top10 jasný 🙂🙂 ()

Kamil111

Na oltář předem naplánovaného závěru bylo nutno obětovat nemálo logických zkratů, ale jinak jako satira film obstojí perfektně a Pike si roli evidentně užívala. Jedna hvězda navíc za to, že celý námět o opatrovnické mafii je více než blízký možné realitě. ()

RoyBatty444

Pike je dobrá a ťahúň filmu. Posolstvo je jasné, ale s chovaním mafošov ako packalov a záverom som nebol spokojný lebo bol opäť ala Hollywood. ()

vinducha

Manipulantka nejhrubšího zrna , aneb jak se domoci cizího majetku tím , že ho necháme znesvéprávnit. Poslal jsem to matce ať se koukne na to , že opravdu v dnešní době nevíš , koho si k tělu můžeš pustit a koho ne , protože na základě vzhledu a vystupování odhadne skutečné vlastnosti člověka málo kdo. ()

VesVes

Nebyla to moc příjemná podívaná v tom smyslu, že tam vítězí šmejdi. Jestli jsme měli získat nějaké sympatie k Marle, tak to ani náhodou. Spíš naopak, v první půlce to navádělo k tomu, že si na té svini vychutnáme pořádnou porci odplaty od ruské mafie. Škoda, že se tak nestalo, jinak by byla hvězda navíc. ()

Chicharron

Od filmu jsem nečekal nic a proto mně hodně překvapil. Nesnáším Rosamundu Pike a v tomhle filmu mně irritovala o to víc a samozřejmě jsem fandil postavě Petera Dinklage, který mě ve finále zklamal, protože vyměkl. Konec dobrý, všechno dobré, jen ta mexická lezbická šlápota by po pobytu v zaplynovaném bytě byla dávno mrtvá, ale co už. Nicméně to, co popisuje uživatel "megajalec" jako filmovou chybu, tak to  samozřejmě není pravda - pokud se dotknete osoby zasažené paralyzérem/taserem nemůžete utrpět výboj, protože výboj probíhá mezi elektrodami paralyzeru/taseru tělem oběti (uzavřený okruh), tudíž se nemůže přenést na nikoho dalšího... ()

Pignon

Do poloviny filmu vynikající, uvěřitelné, nervy drásající, byl jsem připraven a nažhaven scénaristovým grilem a potom….se to celé vydalo pěšky na měsíc. Utrápený k uzoufání, mírně u konce pobavený obvyklým interview s úspěšným managorem v duchu ˚jak jste ke štěstí přišel”, ale už to fakt vůbec nic nezachránilo. Předto výrazný nadprůměr. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

21.04.2021

Streamovací gigant Netflix pokračuje v trendu obřího utrácení za nový obsah. Nově bylo odhaleno, že služba hodlá v letošním roce zase vypláznout neuvěřitelných 17 miliard dolarů. Tedy stejně tomu… (viac)

Byly uděleny Zlaté glóby

Byly uděleny Zlaté glóby