Soudem jmenovaná zákonná zástupkyně podvádí svoje klienty, a místo aby o ně pečovala, získává nad nimi absolutní moc. Její nejnovější oběť má ale v rukávu nečekané eso. (Netflix)

Pavelkedar

Tak " todle " se povedlo. Rózamunda v té nejlepší formě. Hlavně ale po dlouhé době něco neotřelého a netradičního. Naprostá spokojenost ! DD 5.1 průměrný. ()

cist

Scénář a režie si krásně pohrajou s náhodama (lítací plynová bomba, zub v mlíce) a zamanipulujou si s diváckým postojem, kdo tu je vlastně hrdina a kterýmu zloduchovi máme držet palce. ()

HMTD

Možná trochu nadhodnocuji, ale jinak jsem byl nadšený, hodně zajímavý námět, možná trochu předvídatelné a občas trochu nepravděpodobné, nicméně se mi dlouho nestalo, že bych měl u filmu tolik myšlenek. Nechci spoilerovat, ale naznačím, že najít si oblíbenou postavu které fandit není v tomto filmu tak jednoduché. ()

Lali19

Výborná zápletka, ktorá v dnešnej dobe tuctových filmov nemá obdobu. Konečne niečo "iné". Od začiatku som to "papal" priamo z TV, za mňa 90%. Odporúčam ()

Hootik odpad!

Dvojce lezbickejch šmejdek je ukazována v tom dobrém, jelikož vyzrávají nad bílým mužem, a okrádají staré lidi o jejich majetky a zdraví... mimo to si odskočí a totálně přechytračí místního mafiánskýho kápa, a všechny jeho gorily, kterému unesli jeho matku, aby na konci se z nich stali obchodní partneři... ODPAD! Dobrej koment: monolog ()

futislav

Výborně natočené a ještě lépe zahrané. Jenom mám obavu, že někde to už takhle funguje a že se v té fintě shlédnou další. Hvězda dolů za totálně neschopné ruské mafiány, kterým bych nesvěřil ani uklizení chcíplé srnky. Ale to už je takové západní klišé, že jsou Rusové vždy zlí, pomaleji jim to myslí, ale hlavně bacha na ně, protože jsou vždy jaksi zaujatí proti hodnému a spořádanému americkému občanu, který s Rusy ve finále vždycky vyjebe. Už je to až otravné, koukat na to stále dokola v tolika filmech. Netvrdím, že jsou Rusové kdoví co a výlupky ctnosti. S Američany si ale nemají vůbec co vyčítat. Jinak film výborný a konec překvapivý až na úplný závěr, který se dal tak trochu předvídat. ()

Kusbi

Tohle můžu. Film, který je jízdou od začátku do konce a hrozně mi připomíná moje oblíbené Safdie bros filmy Good Time a Uncut Gems. Rosamund Pike je skvělá, Eiza a Dinklage to úctyhodně doplňují. A ten soundtrack je vynikající, tohle bych zrovna hrozně rád viděl v kinosále. Za mě zatím nejlepší filmový zážitek roku. ()

Orion12

Jako v bavlnce je dosti rozporuplný film , který staví na hereckých výkonech hlavní představitelky Rosumand Pike , která tady hraje fakt bezcharakterní , nelítostnou mrchu a závěsu výbornej Peter Dinklage , který měl mít určitě více prostoru. Děj je o jedné pečovatelce , která využívá právní kličky a důvěřivosti duchodců k tomu , aby je zbavila svépravnosti , dala do domova důchodců a rozprodala jejich majetek a byla ve vatě. Jako první mě napadlo , že tohle nemusí být jen ve filmu ale je to běžně používáno i v reálném světě - šmejdi (znám spoustu příkladů , kdy důvěřiví důchodci koupí nebo podepíšou skoro všechno , čemu nerozumí). No , ale jednou tahle šmejdka narazí na starou paní zabaví ji majetek dá jí do domova a shrábne peníze , ale zjistí se , že babča má synka , který šéfuje ruské mafii. A tady příchazí na řadu úžasný Peter Dinklage , který si roli trpasličího mafiána přímo užívá a vy mu jí sakra žerete , ikdyž je dvakrát nižžší než všechny hlavní postavy jde z něho sakra strach a repekt a Peter opět dokázal svůj herecký um. Jedná se spíše o thriller , žádné akční scéný , trochu té krimi a trochu drama. Neměl jsem absolutně žádná očekávání , na film jsem narazil náhodou , ale mile potěšil. Váhám mezi 3 a 4 *. Film měl svoje chybky a děj měl dost mezer , ale jelikož mě spíše mile potěšil. Dávám 7/10. ()

slamic5

Ze začátku jsem byl fakt hodně nasraný, jako pokaždé, když vidím nespravedlnost ve filmu. Tím dávám palec nahoru hlavní herečce, protože to bylo díky ní. Pak se na scéně objevil Tyrion a já si říkal jak budu krásně uspokojen, ale on nám to chlapec pěkně dojebal. Aspoň ten konec...... ()

Mukade

Frustrácia trvala polhodinu, hodinu (?) ........... zadosťučinenie 10-20 sekúnd. Keby som vedel, nezačnem to sledovať. Dobrý, dlhšietrvajúci pocit mám ale z toho, že som si to pirátsky stiahol a nezaplatil som Netflixu ani cent, ever. Ha, super pocit zo správneho skutku ! ()

TheKleofa

Rosamundě ty potvory tak jdou! Bylo to přesně tak znepokojující, jak jsem čekala. Trochu mi vadil konec, ale to je můj obvyklý problém ()

Naby

Hrozna a neuveritelna kravina. Zacatek byl zajimavej a celkem uveritelnej. Nicmene pokracovani od tretiny filmu uz je kravina. Nesmyslne se to natahuje, je to silene predvidatelne, trapne, neuveritelne. Tentokrat na moje “celkem” ciselna stupnice nestaci, je to proste brak. Filmu se obloukem vyhnete. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

21.04.2021

Streamovací gigant Netflix pokračuje v trendu obřího utrácení za nový obsah. Nově bylo odhaleno, že služba hodlá v letošním roce zase vypláznout neuvěřitelných 17 miliard dolarů. Tedy stejně tomu… (viac)

Byly uděleny Zlaté glóby

Byly uděleny Zlaté glóby