Akčná pecka s Jasonom Stathamom, kde ako neľútostný a mimoriadne naštvaný muž, hnaný túžbou po pomste, sa v utajení zamestná v bezpečnostnej službe prevážajúcej obrovské sumy peňazí, aby odhalil, chytil a kruto potrestal ľudí, ktorí mu chladnokrvne zabili syna. (Magic Box)

bigmatko

rozhnevaný muž, ktorý Vám vyvolá aj úsmev na tvári. V jeho tvári však úsmev hľadať budete ťažko pretože je naozaj nasratý a nezastaví ho ani paľba zo samopalu. Jason však nie je len tak nejaký badman Jason má štýl aj keď je naštvaný. Atmosféra je oproti iným Guyovím filmom viac napätá a dramatická a chýba tam ľahkosť čierneho humoru ale to absolútne nevadí. ústredným motívom je proste Hnev a premyslená chladnokrvná pomsta. A nikoho lepšieho ako Jasona si ani vybrať nemohli. ()

vinducha

Nekompromisní jízda, musim si dát pro porovnání i 17 let starý francouzský originál , ale tohle se panu Ritchiemu povidlo , a člověk pak promine J.Stathamovi i ten jediný výraz ,který má po celé 2 hodiny filmu ve tváři. ()

soukyd33

Dobrá atmosféra. 👍 Nečekejte zde nějak moc akční střílečku. Naopak dostanete thriller jak prase. Napětí, drama. Hudba a hudební podkres, TOP 👍 Herecké výkony (Jason Statham) 👍 Efekty, kostýmy byli dobré. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

RoyBatty444

Statham ako z učebnice, ale tu bol na mieste. Nelineárne rozprávanie filmu prospieva. Zápletka je obohraná. Záver a morálne posolstvo pokrivkáva. ()

Accuphose

Co k tomu napsat, bylo by to celkem slušný (na akční béčko), nebýt toporných výkonů, "kulervoucích" dialogů a hlavně patetismu s notnou dávkou herecké křeče. Vlastně bych možná dřív ani tenhle film nehodnotil, ale to jakým směrem se mainstreamová hollywoodská produkce ubírá (poslední Saw - tedy Spiral je toho jasným představitelem) mě nenechá tento trend ignorovat. Scénáristé se snaží zejména o to, aby vymysleli lepší hlášky a vtipnější situace. Ale vytrácí se herectví a filmové umění. Dám jednu hěvzdičku víceméně za to, že mě film nesral a rychle to uteklo. ()

Kritickej

7/10 Thriller s dobrou atmosférou. Jednoduchoučký příběh sice vylepšuje přehazování časových rovin, ale síla tohohle filmu je postavená na hereckých výkonech, dobré režii a (ještě jednou) atmosféře. ()

mire.k

Obehrané téma zabili jste mi syna tak vám dám přes držku. Prostě tuctový 100 krát obehraný příběh bez nějakého extra nápadu. Střílečka profesionálně natočená s minimem přeživších. Ale na 2 hodiny trochu málo. I když režisérumí. Neurazí ani nenadchne a po druhé se na něj hned tak nepodívám. ()

vaclav.g.kar

Naprostá dokonalost. K Ritchieho standardním gangsterkam to má daleko. Tentokrát nám Guy ale naservíroval dvouhodinový Beast-mode Jasona Stathama. Podobné filmy se už pomalu netočí. Film o pomstě který je ale tak surový, temný a špinavý a bez jediného vtipu. Statham tu je v sakra nebezpečné póze. Scott Eastwood snad udělal tátovi radost a trochu se předvedl. Cením taky nekompromisnost v akčních scénách. Prostě parádní akční film který se může rovnat třeba s Wickem. I když Guy to má trochu víc v ruce. Jsem zvědav na další filmy od něj. Teď si toho nabral na záda opravdu hodně ale na co sáhne mění ve zlato... Pecka 85% a zaručeně v top 10 letošního roku.👍👍 ()

pp

První půlka byla aspoň zábavná, ale pak už se jen vršilo nelogické chování protagonistů dovršené absurdním přežíváním v neprůstřelných oblecích. ()

alisek87

Další skvělý film z dílny Guye Ritchieho, Jason opet famozni, správný padouši, ne úplně obvyklá zápletka, která se postupně rozpletá, fakt jsem se dobře bavila. ()

Jarb

Bože to byla kravina. Statham se hodně potil, když měl ze sebe vysoukat alespoň tu jednu větu kterou měl ve scénáři. ()

hotanka

Za mě zklamání. Zápletka jak z druháku na FAMU, žádné twisty, šokující odhalení. Jen prkenná tvář Jasona S., prvoplánová revenge a přepálená střílečka jak z dřevních dob Stevena Seagalla. A to je na vrchního inovátora akčního žánru Ritchieho střihu fakt málo. V podstatě nuda. A taky zmatek. Nějak moc gangů přepadávačů dodávek na jedno město, n´est-ce pas? ()

CheeseFigure

Pre akčné filmy bežná, ľahká, klišé dejová premisa natočená zaujímavo. Tak by sa dal zhrnúť tento film. Zo začiatku pôsobí ľahko, potom sa zamotá a divák nechápavo čumí na obrazovku. Potom film dosiahne polovicu stopáže a všetko začne byť jasné. A všetko je zakončené v akčnom finále. Jason Statham sa do hlavnej úlohy hodí, pôsobí správne drsne. Taktiež pochválim audio stránku. Nie sú to síce tóny, ktoré by som si bežne púšťal, ale dej dokresľujú pekne. Ritchie natočil dobrý akčný film a ešte k tomu zaujímavo. Úvodné titulky, priam bondovské ako tu niekto písal, toto moje tvrdenie potvrdzujú. ()

Tranda

Příběh: 4/5; Akce: 4/5; Hudba: 3/5; Vizuál: 4/5; Drama: 3/5; Atmosféra: 4/5; Napětí: 4/5; Herci: 4/5; Zábavnost: 4/5. 7,5/10 ()

futislav

Akci ten film rozhodně nepostrádá, kamera i hudba výborná. Jenom tam působí rušivě neustálé opakování scény s přepadem první dodávky. Zřejmě aby to pochopili úplně všichni diváci včetně Američanů. Konec také moc nesedí ale celkově je to určitě nadprůměrné. ()

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

18.06.2022

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

13.01.2022

Guy Ritchie v posledních letech sype filmy jako nikdo jiný. A navíc velmi dobré! Po skvělém Rozhněvaném muži a výborných Gentlemanech se od něj už v březnu letošního roku dočkáme Operace Fortune, na… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD