Temné lesy

Sestra varšavského státního zástupce před 25 lety záhadně zmizela. Díky právě objevenému tělu má novou naději zjistit, co se tenkrát stalo. (Netflix)

lineker

Polská stopa do dramatického krimi žánru, který rozhodně nepostrádá ambice, které z části i naplňuje. Minimálně po technické stránce, která se nebojí vybočit ze stereotypních rychlokolejí. Samotná story je možná až přílišnou snahou východoevropské produkce o napodobení světového krimi trendu. Tou špičkou pyramidy měla samozřejmě být zrůdná vražda mladých lidí která se paralelně řeší v hlavách zúčastněných i po pětadvaceti letech. Současné Polsko, korupce, vliv médií, moc vlivných jen odvádělo pozornost. Proč? Bohužel nakonec i to co mělo být tím hlavním, nosným bodem celého seriálu vyznělo svou pointou trošku do ztracena. ()

Jindra_S

Někde mezi 3-4 hvězdičkami - atmosféra, herci, to všechno je pěkné, ale ... SPOILER ... nakonec se mnoho věcí nevysvětlí, tedy kdo vraždil se ukáže, ale proč vlastně k celému rozdmýchání po 25 letech došlo už bohužel smysl nedává. ()

dasl

Trošku zdĺhavé a natiahnuté . Sú tu scény ktoré sú príliš dlhé a umelo naťahujú celkový čas . Chýba mi tu akási dynamika . ()

Lucka114

90.roky boli super, súčasnosť, tá až tak super nebola. Chvíľkami som rozmýšľala, či neskocim rovno na poslednu časť, ale odolala som..  neviem. Bolo to také nemastne - neslane ... ()