Paweł se znova shledá s Laurou. V roce 1994 Kamilino zmizení rozdělí Pawłovu rodinu a Goldsztajnovi čelí šikaně kvůli židovskému původu. (Netflix)

Anderton

Podľa mňa tu dej doposiaľ najviac prešľapoval na mieste, určite sa doterajší vývoj dal zhrnúť bez problémov do dvoch častí. Ale zase viac času trávime s hlavnou postavou a dostáva sa nám pod kožu, rovnako aj aj ústredná postava ženská. O čo ide rodičom mŕtvoly, to zatiaľ nechápu nielen postavy, ale ani my diváci. Od druhej polovice série očakávam zvýšenie tempa aj hutnejší dej. ()

Necrotongue

Už v minulé epizodě mě zarazilo, že vyšetřovatel, který se na prokurátora dívá jako na možného podezřelého z vraždy, mu vysvětlí, kde najde možnou svědkyni. Říkal jsem si, že to byl asi úlet a nechal jsem to být, ale protože děj v tomto dílu na tuto pitomost navázal ještě hloupějším způsobem, nedalo se. Logika to pěkně schytávala, ale nudu to nepřebilo. 2*- ()

chrispe

Potřebovala bych tam už trochu naděje a sympatickou postavu, které by se dalo fandit. Zatím fandím jen Kamile, ale těžko říct, co jí přeju. Ono i kdyby se vrátila na scénu, což vidim velmi nepravděpodobně, asi by to nebylo v třpytivé záři slunce. ()